LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Středně velkou lavinu odpružíš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
18.Fiala 7785
19.Mrnustikova 7734
20.Plíhal 7670
Bouldry:
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114355 cest
Nové přelezy:
Bigfoot 7C+
Hrival 9
Le Sacre D 7C
Stargate 7c
Skenderbeu 8a
Postë E Ze 7b+
Mazzacano 7b
Oblión 8A
Kap Horn 9-/9
Fakerník 9+/10-

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Trofeo Spitzberg

skialpy 4.února 2017 Jizerky

V sobotu 4. února se uskuteční 3. ročník veřejného nočního skialpového závodu TROFEO SPITZBERG. Místem konání je lyžařský areál Tanvaldský Špičák v Jizerských horách.

Ve třech kategoriích se závodníci utkají na trasách vedoucích po sjezdovkách a lesních cestách. Muži a veteráni se podívají na vrchol Tanvaldského Špičáku celkem 3x, převýšení jejich trasy má cca. 800m. Ženy to budou mít o trošku lehčí, vrcholu dosáhnout pouze 2x s převýšením 500m. Součástí závodu jsou fyzické prověrky členů Horské služby Jizerské hory.
Hromadný start je naplánovaný na 18:00 od dolní stanice lanové dráhy.

Prezentace a zázemí pro závodníky je v půjčovně lyžařského vybavení SKI Bižu SPORT na parkovišti u lanové dráhy.
Podmínkou účasti je pouze skialpové vybavení a chuť si zazávodit nebo se alespoň projít.

Výsledky se vyhlašují na místě v cíli, jejich rozbor a zhodnocení je plánováno v přilehlé restauraci.

Kdo se bude snažit hodně, pro toho jsou připraveny hodnotné ceny od našich partnerů, kdo se bude snažit méně, může vyhrát něco v tombole, a kdo se nebude snažit vůbec, může si dát alespoň výborné pivečko, které bude zdarma připravené v cíli.

Za pořadatele, Horskou službu Jizerky a SKI Bižu s.r.o. Vás srdečně zve Michal Zavadil

Podrobné informace: http://www.skijizerky.cz/cz/zima/trofeo-spitzberg-176.htm

Naši partneři: SKIARÉNA JIZERKY, HUDY, K2, PIVOVAR ROHOZEC




Michal Zavadil   [úpravy] 21:58 24.01.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Tereza Sukačová, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189658)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Discriminación Positiva 7b Rincón Bello
Souvlakias 5a Leonidio
Platanos 5a Leonidio
The 100-Day Road 6a Leonidio
Nikiforos Vrettakos 5b Leonidio
Nově komentované:
Kamikadze Xa Drábské Světničky
Gaston 5 El Chorro
Dračí Krev 10- Holštejn
Playboy 10 Nečín
Pavoučí Hrana IXc Křížový Vrch

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Lezecky Černá skála u Řevnic | Nalezeno dětské lezečky v Tisé | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: To je přece druhý přelez | Where are the young gunz? | Re: Boulder | Re: Ledolezení? | Re: Lama |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (6)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Zákaz lezení na Kozlovi (1)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2004 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2189 
 Ne, uniklo mi to. 
 1910 
 Sleduji jen Adama. 
 1971 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.