LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)
SP Bern (22.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7829
3.Groš 7240

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5855 lezců
1201995 cest
Nové přelezy:
Big Sur 7C+
Bez Fakáče 7C
Nalgene 7C
Sturmtrupp 7b
Turkish Ai 10-
Zrození Hv 9
Aumax 7C
Demasiádo 7C
Nové Pušky 7C
Study Brea 7C

Stěny
ZŠ Kladruby - Kladruby
Olberg lezecká stěna - Blansko
Skatepark - Jablonec Nad Nisou

Prodejny
HUDYsport - Praha 5
Husky Outdoor Shop - Plzeň
HORALSPORT - KLADNO

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP Grindelwald (SUI) 30.-31.5.

bouldering

V pořadí již třetí kolo světového poháru proběhne ve Švýcarském Grindelwaldu. Příští rok se zde bude konat Mistrovství světa, tak uvidíme jak se letos organizátoři předvedou.

Jsou totiž pod neustálou kritikou okolí, protože dělat MS jako open air ve skoro tisíci metry nad mořem, v opravdu malém městečku, kde často prší bude k všeobecné spokojenosti způsobem, aby všichni závodníci měli stejné závodní podmínky je...nadlidský výkon.
O divácích a doprovodu týmů ani nemluvě, nedovedu si představit, kde nás všechny umístí, jelikož kapacita místa je velice malá. Za další, když začne silně pršet, jak to zde často bývá…..opravdu nevím. Snad bychom měli pro příští rok vyrobit pro všechny „naše“ speciální deštník, který se nemusí držet a pak „nás ručičky nestudily a nebolely“. Ale to už je opravdu nesmysl.
Startovat zde bude: Martin Stráník a Silvie Rajfová.
Tomáš Mrázek si v tuto dobu bude užívat španělských skal, Nelly a Helča budou léčit zraněné prsty, zbytek týmu pilně studovat.

Program:
Pátek: kvalifikace muži(od 9h), ženy (od 16h)
Sobota: semifinále (od 13,30),finále(od 19h)

HelčaL   [úpravy] 09:25 30.05.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Zpráva z kvalifikace.20:33:15 30.05.2008
Martin skončil na 39.místě a  Silva si zalezla na 27.místo.
HelčaL.odpovědět 

 :(22:49:38 30.05.2008
to nevadi. Kazdy den neni posviceni. V USA to bude urcite lepsi. Drzim vam dvoum moc palce
Pepa V.odpovědět 

 Foto dne:

Abanibi, 6c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189690)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Chuck Norris 7A Priedhorie
Bez Fakáče Na Pankáče Medium 7C Panteon
La Traversée D'Hypotension 7A Fontainebleau
6717A 7A Fontainebleau
Scalpel 7A Fontainebleau
Nově komentované:
No Money No Dance 9- Geyikbayiri
Cesta Bojovníků 9- Ondřejovice
Traverzus Optimus 6A Děčínský Sněžník
Palas Anténa VIIb Ostrov
Kamikadze Xa Drábské Světničky

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano | MČR nic, exhibice ano | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: Boulder | Re: AO zas vynechal |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (12)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (2)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)

 Nově v inzerci:
Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Boudermatka | Kolín KH |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2070 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2262 
 Ne, uniklo mi to. 
 1965 
 Sleduji jen Adama. 
 2040 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.