LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climb now, work later ;)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.H2 11016
2.Šofránko 10981
3.Kalvas 10678
Bouldry:
1.Šípek 9950
2.Urubčík 9525
3.Kollár 9450
Hory:
1.Hrdlička 1354

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114729 cest
Nové přelezy:
Apač 8+/9-
Výlety Do Xa
The Wish 7c
Černobílá 8A
Iron Maide 10-
Los Cazapr 7c+/8a
Skitalica 7c+
Nevermind 7c+
Mar De Inc 7c
Opportunis 7c

Stěny
Boulder Hluchák - Šumperk
Bouldercafe stěna už neexistuje - Plzeň
Boulder sokolovna Hrušovany - Hrušovany u Brna

Prodejny
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MAMMUT Lavinový kurz a závody v lavinové záchraně

Krkonoše 13.-15. ledna 2017 -reklama-

Konečně to vypadá, že se po letech do Krkonoš vrací opravdová zima. To znamená konec hoblovaní přeplněných sjezdovek a hurá do terénu.

Avšak každý, kdo chce pokoušet své štěstí v zasněžených horách, by měl mít znalosti a dovednosti, které umožní jemu a především i jeho přátelům bezpečný návrat domů.

Proto přijměte pozvaní na lavinový kurz a závody v lavinové záchraně, který proběhne 13. - 15. ledna 2017 v srdci  Krkonoš na Brádlerových boudách.

V rámci třídenního kurzu se pod vedením horského vůdce Tomáše Bardase naučíte vše potřebné k tomu, abyste si svůj pobyt v horách maximálně užili a zároveň minimalizovali možná rizika.

Sobotní večer zpestří přednáška MAMMUT ambasadora Máry Holečka. (přednáška je volně přístupná)

Cena kurzu: 1 300 Kč (Cena neobsahuje: ubytování s polopenzí na Brádlerových boudách v hodnotě 1080 Kč. Platba na místě. Místa jsou rezervovaná.)

Více informací na: http://www.hudy.cz/hudy-zimni-kurzy/mammut-avalanche-days.html



TIP: K nákupu vybraných skialpových lyží La Sportiva, skialpových bot La Sportiva, vybraných lavinových batohů Mammut a vyhledávačů Mammut kurz ZDARMA! (U produktu je vždy uvedeno: K tomuto produktu lavinový nebo skialpový kurz ZDARMA). Nabídka platí do naplnění kapacity kurzu nebo do 7. 3. 2017.


V neděli navíc proběhne soutěž v lavinové záchraně v rámci, které závodnici prověří své schopnosti při práci s lavinovým vyhledávačem.

Soutěž je otevřena pro všechny příchozí

Vítěz soutěže obdrží lavinový vyhledávač MAMMUT PULSE Barryvox

Startovné: 150 Kč (v ceně startovného originál šátek Buff)

Vice informací na: http://www.hudy.cz/hudy-zimni-kurzy/zavody-v-lavinove-zachrane.html


Na viděnou v Krkonoších


Váš HUDY team

Hudy MAMMUT avalanche day 2017

HUDY team   [úpravy] 12:59 03.01.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Fotka z dlouhodobého projektu Martina Dvorského, kterému se ho konečně podařilo minulý týden přelézt.
Prubířský Kámen SD, 8A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189669)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Palikaria 5b Leonidio
Partitura - Var. VIIIa Tisá - Hřebenové Věže
Kašpárek A Strašidlo VIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Dovolená Na Balkoně VIIc Labské Údolí - Levý Břeh
Léto, Slunce, Kaktus VI Labské Údolí - Levý Břeh
Nově komentované:
Cesta Bojovníků 9- Ondřejovice
Traverzus Optimus 6A Děčínský Sněžník
Palas Anténa VIIb Ostrov
Kamikadze Xa Drábské Světničky
Inflation Der Bewertung VIIc Oybin

 Nově v diskusi:
Žebříček | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Spaní Roviště | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Boulder | Re: AO zas vynechal | Re: Lama | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (10)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (2)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2036 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2226 
 Ne, uniklo mi to. 
 1937 
 Sleduji jen Adama. 
 2007 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.