LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co nemáš, to nepotřebuješ.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7829
3.Groš 7240

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1201977 cest
Nové přelezy:
Sturmtrupp 7b
Turkish Ai 10-
Zrození Hv 9
Aumax 7C
Demasiádo 7C
Nové Pušky 7C
Study Brea 7C
Osotogari 7C
No Money N 9-
Apač 8+/9-

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lanex Cup Jičín

děti

Vyjímečně v neděli (4.12.2005) se tento rok pořádal další ze série lezeckých závodů na obtížnost Lanex cup.

Dělo se tak pod střechou Jičínské základní školy na Lidickém náměstí a pod záštitou Lezeckého kroužku Prachov.

Pořádání se ujala převážně jičínská lezecká omladina, ale i přesto se průběh závodu nijak nevychýlil nasazeného standardu lezeckých závodů na obtížnost.
      Mládež startující v pěti kategoriích čítala rovných 110 závodníků. Ti se do jičínské haly sjeli z celé republiky, aby zde mohli změřit své síly a dovednosti na obtížných cestách, postavených jičínskými a trutnovskými borci. Ani v těžké konkurenci se ale “mrňata“ z LK Prachov nehodlala ztratit. Mezi děvčaty to byla především dvakrát první místa Verči Pražákové a Míši Hoďákové  z Velenic a také druhé a třetí místo Aničky a Kristýnky Obročníkových. Mezi chlapci stojí určitě za zmínku pěkné páté místo Adama Chrpy v kategorii druhých nejstarších chlapců, kde mu největší soupeře dělali lezci z Trutnovského Yetti clubu. Budiž nám tvrdá konkurence hnacím motorem k důkladné přípravě na příští závody.
(p.s.)

Jičín - chlapci

Jičín - dívky

Celkový ranking Čechy - chlapci

Celkový ranking Čechy - dívky

Pavel   [úpravy] 06:38 08.12.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 vyjimečně ???08:24:12 14.12.2005
Je trochu podivné, že závody byly původně plánované a i mediálně avizované na sobotu. A pak se najednou přesunuly ( prý nečekaně) na neděli. Nechápu proč. V Jičíně je naplánovaná liga volejbalistů na celou sezonu dopředu - tak proč ????
olson.vsodpovědět 

 Foto dne:
Fotka z dlouhodobého projektu Martina Dvorského, kterému se ho konečně podařilo minulý týden přelézt.
Prubířský Kámen SD, 8A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189688)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Traversée D'Hypotension 7A Fontainebleau
6717A 7A Fontainebleau
Scalpel 7A Fontainebleau
Prachovská Hrana 5- Buda
Štiplavá 3+ Buda
Nově komentované:
No Money No Dance 9- Geyikbayiri
Cesta Bojovníků 9- Ondřejovice
Traverzus Optimus 6A Děčínský Sněžník
Palas Anténa VIIb Ostrov
Kamikadze Xa Drábské Světničky

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Žebříček | Re: Žebříček | Žebříček | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: AO zas vynechal | Re: Boulder | Re: AO zas vynechal | Re: Lama | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | AO zas vynechal |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (11)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (2)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Boudermatka | Kolín KH |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2060 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2252 
 Ne, uniklo mi to. 
 1958 
 Sleduji jen Adama. 
 2034 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.