LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
14.Bulička 11000
15.Šofránko 10981
16.Novák 10881
Bouldry:
14.Kučera 10328
15.Pařík 10275
16.Širůčková 10156
Hory:
4.Skopec 6983
5.Bloudek 6420
6.Zaoral 6285

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198719 cest
Nové přelezy:
NPJB Soft 7C
Velký Pant XIa
Leichen Im 7b+
Coment Tu 7B+
Hineruage 8A
Made In Ti 7C
Call Of Du 7C+
Blitz 8A+
Sólo El En 7c
21 Grammi 7C+

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: poslední tréninky Adama Ondry před MS v lezení v Bernu

Tréninky, které pojal jako simulaci závodů v boulderingu i lezení na obtížnost před nedávným mistrovstvím světa v lezení v Bernu, představil ve svém nejnovějším videu na Youtube Adam Ondra.

Podívejte se zde:



Standa Holec   [úpravy] 06:00 28.08.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pěkné 18:15:24 28.08.2023
Fajn video, díky za něj. Při sledování mě napadlo několik otázek k diskuzi.

1-I když jsou lezci povětšinou přátelské povahy, sdílí mezi sebou i tréninkové metody? Jestli podobny formát tréninku před závodem má např i Jakob Schubrt, Narasaki, nebo Janja? Dalo by se od nich poučit co se metod týče, nebo je to know-how které si každý střeží? Nemluvím o silové vytrvalosti, výbušnosti atd. alá Tefelner, ale řekněme o psychické přípravě na závody.

2-Kolik cca stojí příprava jedné závodní cesty? Že by si Adam nechal postavit na každý druhý trénink jednu cestu na laně závodního charakteru do které dá jeden pokus a pak už ji víckrát nelezl. Nezruinovalo by ho to?

3-Cesty na laně se mi zdály celkem tradiční, žádné tricky moves, které v závodech jsou pro potěchu oka diváka. Kdo je Adamovi na tréninky chystá?


Stejsiodpovědět 
 Re: Pěkné 07:56:21 29.08.2023
Souhlasím se vším, to že má super sílu na lištách a oblinach,to asi víme, simulované závody je asi kokotina když můžeš jet a zjistit jaké trendy se lezou. Prostě tady nejsou prachy ani zázemí aby ti někdo postavil finále nebo semi že SP. Takže i za mě míň točit videa a víc závodit, nebo naopak nezavodit, točit videa a víc lézt na skálach nebo ne? Klidně jen videa má 900k followers kdyby se chytil podobného trendu ( podobného ne stejného) jako Magnus Mitbø. Mě by to bavilo sledovat víc než zmršené světáky nebo mistráky nebo tak
+1odpovědět 

 Opravdové závody20:47:34 28.08.2023
Nemůžu se zbavit pocitu že kdyby Adam místo simulace závodů, vyrazil na skutečný svěťák dá mu to víc. To odhlašování z SP před MS, ta atmosféra a nervozita se nasimulovat nedá.
Jpodpovědět 
 Re: Opravdové závody21:39:26 28.08.2023
Nejlepsi trenik na lezeni je lezeni. Nejlepsi trenink na zavody sou zavody…
odpovědět 

 videa22:36:41 28.08.2023
Nevím, jestli by nebylo lepší trochu míň točit videa a soustředit se na to hlavní - lezení.
aTomodpovědět 
 Re: videa12:16:03 29.08.2023
z něčeho žít musí. Taky už mu není dvacet
odpovědět 
  Re: videa12:43:38 29.08.2023
Tak se má živit/ závodit, očividně oboje dohromady nejde a nefunguje ...
-1odpovědět 
   Re: videa13:29:21 29.08.2023
ale jde, jen zatupeni tvého typu to nepoznají
odpovědět 
   Re: videa15:37:44 29.08.2023
To není tenis, zatím a buďme rádi, jen pro představu výhry ifsc 2023 jsou asi takovéto
1st - 2000 €
2nd - 1200 €
3rd - 800 €
4th - 500 €
5th - 300 €
6th - 200 €

tak by mě zajímalo, jak si to vydělávání si závoděním představuješ?
odpovědět 

 řev 14:27:22 29.08.2023
Co mu zakázali při lezení řvát, tak jak řvával, už se jen zubí jak šašek, tak jde všechno dolů, kromě svalů, ty rostou zároveň s neúspěchem, koule se scvrkávaj.
Samodpovědět 
 Re: řev 16:23:43 29.08.2023
Přesně, tenhle komentář by měl urychlit vaše zcvrknutí
+1odpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189342)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hot 6b+ Baunei
K. Gott L1 6b Baunei
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Sven Väth Ext. 6c Leonidio
Aktifit Right 7B Chironico
Nově komentované:
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Follaje Campestre 7a+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Turčín na entou na netu | Turčín na entou na netu | Turčín na entou na netu | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
husty | Re: Konečně rozumné rozhodnutí | Re: 8bit games | Re: 8bit games | 8bit games | Re: ... | Konečně rozumné rozhodnutí | Re: ČHS reakce? | ... | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (8)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (6)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1580 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1668 
 Ne, uniklo mi to. 
 1441 
 Sleduji jen Adama. 
 1484 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.