LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jištění zdržuje.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
46.Jeřábek 10059
47.Bardas 10029
48.Hodeček 10025
Bouldry:
46.Zítková 9103
47.Šmejkal 9100
48.Jurečka 9100
Hory:
16.Najman 3723
17.Magič 3304
18.Louda 3282

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198715 cest
Nové přelezy:
NPJB Soft 7C
Velký Pant XIa
Leichen Im 7b+
Coment Tu 7B+
Hineruage 8A
Made In Ti 7C
Call Of Du 7C+
Blitz 8A+
Sólo El En 7c
21 Grammi 7C+

Stěny
Squashová hala - Bezdružice
Squash Arena Liberec - Liberec
Stěna GJW Prostějov - Prostějov

Prodejny
HUDYsport - Olomouc
Rock Point Olomouc - Olomouc
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Brit Will Bosi leze těžké bouldry v okolí Brna

+ nové 8C ve Sklapsku

Brit William Bosi, druhý na čtvrtečním závodě českého poháru v lezení na obtížnost v Brně, tráví posledních několik týdnů lezením v okolí Brna a zveřejňuje odtud na sítích fotky a videa. Naposledy nabídl záběry z flash přelezu bouldru Sviní mor 8B ve Sloupu v Moravském krasu od Adama Ondry.

"Mimo českou lezeckou špičku se společně se mnou představí i skotský silák William Bosi 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Pokud Williama neznáte, buďte si jisti, že silák je to veliký. Což dokládá prozatímní sbírka 6 boulderů za 8C, v posledních 3 týdnech v okolí Brna 🤜 🤛," prozradil na Willa před čtvrtečním závodem Adam v postu na Facebooku. (O závodě jsme psali zde: ČP v lezení na obtížnost v Brně - vyhráli Adam Ondra a Eliška Adamovská, Brit William Bosi 2.)

Will se v posledních letech zařadil mezi světovou lezeckou špičku mj. přelezem nové cesty King Capella ve španělské Siuraně, které navrhl obtížnost 9b+ (psali jsme zde: Brit Will Bosi navrhuje svému prvopřelezu 9b+).

Zde je zmíněné video ze Sviního moru:



Cesta v DB na Lezci:

Sviní Mor

Zde jsou další Willovy videa a fotky z Krasu, které zveřejnil na Instagramu:







Ve Sklapsku na Českomoravské vrchovině pak Will Bosi přidal nový boulder Bulbasaur za 8C, jak informoval v databázi cest na Lezci Martin Stráník, který si ze včerejška zapsal v deníčku jeho přelez a zveřejnil k tomu i video:

Bulbasaur 8C



Standa Holec   [úpravy] 11:30 18.04.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189344)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hot 6b+ Baunei
K. Gott L1 6b Baunei
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Sven Väth Ext. 6c Leonidio
Aktifit Right 7B Chironico
Nově komentované:
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Follaje Campestre 7a+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Turčín na entou na netu | Turčín na entou na netu | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
husty | Re: Konečně rozumné rozhodnutí | Re: 8bit games | Re: 8bit games | 8bit games | Re: ... | Konečně rozumné rozhodnutí | Re: ČHS reakce? | ... | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (8)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (6)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1565 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1654 
 Ne, uniklo mi to. 
 1428 
 Sleduji jen Adama. 
 1477 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.