LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vystřízlivim a nelezu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
8. 11269
9.Danda 11186
10.Stráník 11124
Bouldry:
8.Jungling 10550
9.Mokroluský 10550
10.Kopecký 10525
Hory:
3.Groš 7240
4.Skopec 6983
5.Bloudek 6420

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200239 cest
Nové přelezy:
Lucky Luke 7C
Mikrosvět 6A
Ktploptr 7b+
Viatge A S 7b+
Fenoman 7b+
Katharsis 8A
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9

Stěny
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ashima Shiraishi

One Summer In Paradise

smallJedno léto v ráji se jmenuje boulder a i čtvrté 8B, které vylezla velmi mladá lezkyně Ashima.


Tato mladičká Američanka je skutečným lezeckým talentem, vždyť do jejího již tak impozantního seznamu přelezů, si na závěr jejího "Europa tripu" připsala další známé 8B.

Tentokrát 12 ti letá vylezla cestu One Summer in Paradise ve Švýcarském Magic Woodu. Kdoví zda si v Evropě připadala jako v ráji, ale jisté je že jí to tu sedlo. Vždyť po přelezu Ashima prohlásila, že ve srovnání s ostatními "osm B", to nebylo tak těžké.
One Summer in Paradise,8a+/8B. Mezi cesty za 8B které Aisha vylezla v loňském roce patří Steady Plums direct, Crown Aragon (Hueco Thanks) a boulder Fregile steps v Rocklands.

Kromě boulderu One day in Paradise přelezla mladičká Ashima mnoho dalších klasik, jako třeba Pura Vida, 8A+, The right hand of Darkness, 8ASupersupernova, 8A.
Magic Wood byl poslední zastávkou na evropském turné 12-letých.

Asi jí prospělo lezení v Ceuse, kde mimo jiné Ashima vylezla ceněnou cestu Dures limites, 8c.


Bouldery leze Asima tak dobře, jako cesty s lanem ... 



Pro úplnost dodejme, že s lanem Ashima vylezla již několik cest na úrovni 8c+ (!) V minulé sezoně to byly cesty
v oblíbené oblasti Red River Gorge a sice Southern Smoke od Joe Kindera a cesta Lucifer, 5.14c od Mikeho Doyla.


Zdroje:

Více zde dpm climbing


JirkaS   [úpravy] 10:56 19.08.2013Tisk 

Reklama:


Související články:
 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189509)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Virgin Ayer, Puta Hoy 6a+ Mijas
Babylon 2.delka 6- Geyikbayiri
Alterweg Erwähnung VIIa Oybin
Espavilat 5b Bellus
Los Sobraos 6c Bellus
Nově komentované:
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Via Giulietta VIIb Ostaš
Südwand VIIIa Schmilka
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
To je přece druhý přelez | Re: WC | Re: ... | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | Re: WC |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (10)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1896 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2063 
 Ne, uniklo mi to. 
 1782 
 Sleduji jen Adama. 
 1843 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.