LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198577 cest
Nové přelezy:
Přepište D 7C
La Pluma 7b
L´Ultimo V 7b
Daňos Cola 7b+
The Rabbit 8A
Cucciolone 7b
Midnight L 7C+
Vocheso 7b
Carlo Mont 7c+
By Pass 7b

Stěny
RAJČE - Brno
Sportovní hala PF UJEP - Ústí nad Labem
HO Náchod lezecká stěna ZŠ TGM - Náchod

Prodejny
HUDYsport - Ostrava
Keen Concept Store - Palác Flóra - Praha 3
Green sport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Zimni setkani ve Skotsku

Jelikoz jsem to nikde (jako obvykle) nezeznamenal zadnou zpravu o pozvance na zimni miting ve Skotsku poradany BMC a divil bych se kdyby tato pozvanka neplatila pro CHS.

Mozna se pletu, ale jestli ne tak nekdo neco musi vedet. Ten miting se kona 27/2/05 do 6/3/05 v Glenmore Lodge a k dnesnimu datu se uz ozvalo 20 svazu ze prijedou. Smrdi to zase tim, ze se to da jako minule klukum z vyberu a na normalniho clena se nedostane. Lidi co tam jezdi z jinych zemi nemusi byt v repre aby reprezentovali svaz tak proc ne od nas? Nebo si obycejnej clen co neleze prasky nezaslouzi stejnou peci jako reprezentant? Nemam nic proti nklukum z repre a preju jim at jim to leze, ale pro me reprezentace skupiny lidi nemusi byt na akci jako je tato "all stars" team.

Stepan Ptacek   [úpravy] 12:24 03.02.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 "mítink"13:53:58 03.02.2005
Zdar Štěpáne, díš pravdu, pokud jsem dobře informován, tak tam jedou dva kluci z repre, kteří byli oficiálně vysláni. :-).
vlkodpovědět 
 Re: "mítink"13:35:08 04.02.2005
Neplakej :-) Skoti i anglicani ve skotsku jsou pratelsti, kdyz budes chtit prijet lezt a neco si predem zjistit, na UKC ti urcite nekdo odpovi. A v barech pobliz cest se taky zvecera najde dost lidi..
Jitkaodpovědět 
 Re: "mítink"13:40:15 04.02.2005
Neplakej :-) Skoti i anglicani ve skotsku jsou pratelsti, kdyz budes chtit prijet lezt a neco si predem zjistit, na UKC ti urcite nekdo odpovi. A v barech pobliz cest se taky zvecera najde dost lidi..
Jitkaodpovědět 
  Re: "mítink"15:11:57 04.02.2005
Tak to jsem asi narazil na jiny skoty, anglicany.
Stepan Ptacekodpovědět 
   Re: "mítink"21:38:26 04.02.2005
Asi bydlíš ve špatné části Anglie :-).Nebylo Ti líp v Krase? :-).
vlkodpovědět 

 skotsko13:31:14 06.02.2005
Stepan: take se muze stat :-). Kdybys neco potreboval, tak se ozvi, mohu se preptat (i kdyz ted zrovna se na chvilku vracim do Prahy..).
Jitkaodpovědět 
 Re: skotsko15:19:28 06.02.2005
Vlku mas pravdu bylo. Aspon jsem byl k necemu uzitecny. Jitko uzij si to doma a az se vratis ozvi se mozna se muzem sejit nekde ve skalach a prodebatovat ty dobry a spatny.
Stepan Ptacekodpovědět 

 Foto dne:

Cesta berušek, 5+
 Databáze cest:
Všechny cesty (189325)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Katorga 6a+ Leonidio
Nicole Ext. 6b Leonidio
Nicole 5c Leonidio
Cacapeponie 6b+ Leonidio
Duvdevan Ext. 6c Leonidio
Nově komentované:
Follaje Campestre 7a+ Chulilla
Velký Grc 7C+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schnittstelle 7B+ Chironico
Muai Thai 6b+ Tonsai
Hanina 7+ Mengusovská Dolina

 Nově v diskusi:
Re: Lezení / Sardinie / letecky | Re: Lezení / Sardinie / letecky | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Tak nevim |

 Kde to vře:
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (1)

 Nově v inzerci:
Pípák BCA Tracker DTS | Goretexová bunda | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1415 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1526 
 Ne, uniklo mi to. 
 1303 
 Sleduji jen Adama. 
 1346 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.