LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nedělej krok, ze kterého se nemůžeš vrátit.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)
SP Bern (22.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7829
3.Groš 7240

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5856 lezců
1202426 cest
Nové přelezy:
Bandita 7C
Odontoglyp 7c
Pistolník 7C/7C+
Fingers Tr 7B+
Bowl-Drink 7C+
Čistý Vzdu 7C
Orgon 8A
Parfum De 7c
El Gordo 7c+
Pipeline 7b+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Muzzerone e Levante Ligure

Průvodce

Muzzerone se v minulosti stalo mezi našimi lezci velmi oblíbenou oblastí.

Asi díky své poloze, široké nabídce kvalitních skal a jednoduchému přístupu pro lezce všech výkonnostních úrovní.
Pro vás, kteří jste také propadli kouzlu této oblasti, je zde fajn novinka a sice že se na trhu objevuje nový lezecký průvodce, který vás zahrne novými informacemi o této oblasti.

Průvodce Muzzerone



Velká různorodost skal a tím také různorodost lezení, od převisů po rajbasy a od těžký po lehké daly možnost vzniknout cestám, které do uceleného průvodce sestavil místní guru a propagátor oblasti, lezec Davide Battistella, který po 14 letech od vydání prvního průvodce dal dohromady opravdu detailní a aktuální průvodce.

Tento nový průvodce zprostředkovává čtenářům nejen přesné informace o různých cestách a sektorech, ale také představuje pocitově laděné náhledy na tuto nádhernou mořem omývanou oblast.

Autor


Davide Battistella, (narozen v Benátkách, 1963) začal lézt v roce 1978 v Apuanských Alpách, Dolomitech, se zaměřením na klasické cesty. Později objevil nádherné skály v okolí Muzzerone, volné lezení. Zde také udělal a volně přelezl velké množství obtížných cest a přispěl k dynamickému rozvoji oblasti.
Je instruktorem C.A.I. , trénoval také italské juniory a je členem Italian School of Mountaineering; v současné době pracuje jako lékař a je členem Italian Sport Medicine Federation.


Obálka průvodce Muzzerone e Levante Ligure

foto by © Versante Sud





Arrampicate sportive
Davide Battistella
Formát: 15x21
Stran: 176
Cena: 22,50 Euro
V italštině a částečně v angličtině
ISBN: 978-88-87890-56-3
Vydání:  3 března 2008


Zdroje:

Stránky nakladatelství Versante Sud

Zde si múžete objednat Průvodce

Článek na Lezci o lezení v Muzzerone od Standy

Muzzerone

JirkaS   [úpravy] 07:58 13.03.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Versante16:38:10 13.03.2008
Jako vzdy výborně napsaný info o nový knize/průvodci.
Mě na stránkách versantesud,zaujala dalsí horká novinka-Mello Boulder(nebude taky recenze?),hned sem si objednal.Sem zvedav jak se lisí od Ibloc.
Myslím ze dobrý tip pro ty co se chystaj na Melloblocco,nebo i jindy do Mella.
čermyodpovědět 

 Foto dne:
Cesta v novém sektoru vlevo od Punta Espadelles. Třetí zprava, cca 5c
 Databáze cest:
Všechny cesty (189733)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dirty Love 6c Vrysi
Andyho Varianta 6- Adršpach
Protahovacka 2 Adršpach
Patka VI Vřesová Dolina
Sehnschut VIIc Všemily
Nově komentované:
Odontoglyphida 7c Kalymnos
Hraniční Syndrom VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
And Now For Something Totally 6b Kalymnos
Nebezpečné Stoupání Xb Labské Údolí - Levý Břeh
Kulatý Vobdélníky 7+ Roviště

 Nově v diskusi:
Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Oeav.cz | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Ex kalíbr | Re: Ex kalíbr | Ex kalíbr |

 Nové komentáře:
Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | To je jen tresnicka | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Prvac | Re: AO zas vynechal |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (24)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (7)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Skialp lyze | Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2137 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2339 
 Ne, uniklo mi to. 
 2035 
 Sleduji jen Adama. 
 2118 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.