LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Já slabě písknu, ty silně táhni.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
46.Kubíček 10081
47.Hyžný 10066
48.Jeřábek 10059
Bouldry:
46.Čech 9150
47.Zíma 9125
48.Skočdopole 9103
Hory:
5.Skopec 6511
6.Bloudek 6420
7.Švihálek 6192

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1194200 cest
Nové přelezy:
Perpetuan 7c
Three Happ 9-/9
Demir Kazi 8+/9-
Wendolové 8B
Revuelta E 7b+
La Pantone 8a
Malasombra 7c+
Ramon Ramó 7c+
Cap I Cua 7c
Three Happ 9-/9

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nominační závod pro EYC v boulderingu

13.4.2013

Propozice pro nominační závod pro ustavení reprezentace mládeže v boulderingu pro rok 2013.

Nominační závod se uskuteční dne dne 13.4.2013 v pražském Boulder Baru
Závod je určen pouze pro kategorie Evropského poháru mládeže.

Kategorie – hoši, dívky zvlášť:
Kategorie B - ročník narození 1999-1998
Kategorie A - ročník narození 1997-1996
Kategorie Junioři - ročník narození  1995-1994

Registrace běží na Rockstars.cz
Startovné: Do 7.4.
Členové ČHS  100,- Kč
Nečlenové ČHS 150,- Kč
Po termínu nebo v místě závodu:
Členové ČHS  150,- Kč
Nečlenové ČHS 200,- Kč
Závodníkům, kteří se stanou členy reprezentace, bude startovné zpětně proplaceno.

Formát závodu:
Pro závodníky bude připraveno 8 bouldrů, poleze se současně ve větší skupině systémem flash (stejně jako v kvalifikacích na závodech EYC), vzhledem k předpokládanému počtu závodníků poleze v jedné skupině více kategorií dohromady. Skupiny budou určeny před začátkem závodu.
Závod bude pouze jednokolový, na základě výsledků tohoto kola (8 bouldrů) bude určeno v každé kategorii pořadí pro reprezentaci, do reprezentace budou nominováni první dva závodníci z každé kategorie.

Časový harmonogram závodu:
Registrace na místě:  10-10:30 hod.
Start závodu:      10:30 - předlezení
10:45 - vlastní start všech skupin
V případě většího počtu závodníků si pořadatel a organizátor vyhrazuje právo rozdělit závod na dvě části, druhá část závodu proběhne až po odlezení první skupiny závodníků (tedy od 13. do 15. hod). Skupiny a časový harmonogram bude určen během registrace.

Označení chytů a pokusy závodníka:
Závod se poleze na OZNAČENÝCH bouldrech na stěně (s dalšími chyty a stupy), u každého bouldru bude rozhodčí z řad pořadatelů a organizátorů, který bude dohlížet na správně přelezení bouldru.
Závodníci se hlásí na pokus rozhodčímu a lezou svůj pokus podle pořadí, ve kterém se k pokusu nahlásí, opakování pokusů ve stejném bouldru je povolené, ale další pokus může soutěžící uskutečnit až po ostatních závodnících,
kteří čekají na tento bouldr. Závodníci si musí hlídat správné chyty a stupy, tyto budou jasně označeny. Použití neoznačeného chytu nebo struktury bude bouldrovým rozhodčím vyhodnoceno jako použití nedovoleného postupu a pokus závodníka bude ukončen. Závodník může pokus opakovat, ale zařazuje se na konec čekajících na daný boulder.
Ostatní pravidla a hodnocení odpovídají pravidlům soutěžního lezení.

Hodnocení bouldru:
Do pokusů se započítávají dosažené zóny a top a počet pokusů, na kolik byla zóna nebo top dosaženy. Pokusy na zóny a top zapisuje do karty závodníka rozhodčí po každém pokusu závodníka.

Boulder Bar   [úpravy] 09:17 24.03.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Plzeňská varianta
 Databáze cest:
Všechny cesty (188893)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Loverman 9 Olympos
La Cremallera 6b+ San Marcos
Torosentado El Titulado 7a+ San Marcos
Lucía 6b+ San Marcos
Up2u 6a+ San Marcos
Nově komentované:
Snesitelná Lehkost Lezení 5A Hlavatice
Thrylos Ext 6b+ Kyparissi
Tufa Tango 7a+ Kyparissi
Wilde Renate 7b Kyparissi
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal

 Nově v diskusi:
Re: Alpy skialp | Re: Rozštípená skála | Re: Rozštípená skála | Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp |

 Nové komentáře:
Re: Sestup GG | Re: Nebavilo | Nebavilo | Info | Re: Inu | Re: Bajo v praxi | Re: Sestup GG | Inu | Re: Sestup GG | Bajo v praxi |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (26)
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (10)
Patxi Usobiaga: Lezení v katalánské Olianě zakázáno (7)
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (6)
Film: Adam Ondra přelézá asi nejplotnovitější 9a na světě (5)
Alex Honnold: solo na Taipei 101 živě na Netflixu 23/24.1.2026 (4)
Nepál plánuje regulovat počet horolezců v Himalájích (3)
Korsika – nová extrémní vícedélka v Aiguilles de Bavella za 9a (1)

 Nově v inzerci:
La Sportiva Skwama | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1450 
 Někdy ano 
 1508 
 Ne nepoužívám 
 1509 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.