LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
4.Stribrny 11850
5.Širůčková 11747
6.Mokroluský 11624
Bouldry:
4.Novák 11025
5.Pochman 10925
6.Stráník 10700
Hory:
21.Slavíček 3060
22.Novák 2688
23.Bernard 2632

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5864 lezců
1203906 cest
Nové přelezy:
Pakobra 7C
Pek-se-so 8A/8A+
Je Grimpe 8a+
A Tutta Bi 7b
Pantarei N 7c
Celerino A 7b
Satan 7C+
Mr. Krek 7b
Miami Stea 7C+/8A
Hollywood 7C

Stěny
Stěnka na VŠE v Praze (stará budova) - Praha 3 - Žižkov
Boulder bar Točna - Jihlava
Nová venkovní lezecká stěna Cibulka - Praha 5

Prodejny
HOLAN SPORT - Praha 2
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
HUDYsport - Zlín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lanex Cup Jičín

děti

Vyjímečně v neděli (4.12.2005) se tento rok pořádal další ze série lezeckých závodů na obtížnost Lanex cup.

Dělo se tak pod střechou Jičínské základní školy na Lidickém náměstí a pod záštitou Lezeckého kroužku Prachov.

Pořádání se ujala převážně jičínská lezecká omladina, ale i přesto se průběh závodu nijak nevychýlil nasazeného standardu lezeckých závodů na obtížnost.
      Mládež startující v pěti kategoriích čítala rovných 110 závodníků. Ti se do jičínské haly sjeli z celé republiky, aby zde mohli změřit své síly a dovednosti na obtížných cestách, postavených jičínskými a trutnovskými borci. Ani v těžké konkurenci se ale “mrňata“ z LK Prachov nehodlala ztratit. Mezi děvčaty to byla především dvakrát první místa Verči Pražákové a Míši Hoďákové  z Velenic a také druhé a třetí místo Aničky a Kristýnky Obročníkových. Mezi chlapci stojí určitě za zmínku pěkné páté místo Adama Chrpy v kategorii druhých nejstarších chlapců, kde mu největší soupeře dělali lezci z Trutnovského Yetti clubu. Budiž nám tvrdá konkurence hnacím motorem k důkladné přípravě na příští závody.
(p.s.)

Jičín - chlapci

Jičín - dívky

Celkový ranking Čechy - chlapci

Celkový ranking Čechy - dívky

Pavel   [úpravy] 06:38 08.12.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 vyjimečně ???08:24:12 14.12.2005
Je trochu podivné, že závody byly původně plánované a i mediálně avizované na sobotu. A pak se najednou přesunuly ( prý nečekaně) na neděli. Nechápu proč. V Jičíně je naplánovaná liga volejbalistů na celou sezonu dopředu - tak proč ????
olson.vsodpovědět 

 Foto dne:

Dlouháč, 5
 Databáze cest:
Všechny cesty (189852)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Scala 6c Manikia
Agriochelidono 6b Manikia
Peine Perdue, Joie Retrouvée 6b+ Manikia
Bilbo 6c Manikia
Le 13ème Travail D'Hercul 6c+ Manikia
Nově komentované:
Stará Novinka 7B Tisá - Modřín
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik
Helicopter 6C Maltatal
Surrounded By Bullshit 6b Maltatal
Šmoulí 6C Hostivařská Skalka

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Je tu článek o tom, | Je tu článek o tom, | lezení | Re: nechápu | Re: To je jen tresnicka | Re: Kdo to zaplatí? | Re: To je jen tresnicka | Kdo to zaplatí? | Kdo to zaplatí? | Kdo to zaplatí? |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (5)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (2)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Grigri | Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina | Skialp lyze |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2434 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2619 
 Ne, uniklo mi to. 
 2330 
 Sleduji jen Adama. 
 2448 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.