LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Love to climb? So do we.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
32.Čech 10256
33.Kubíček 10215
34.Chejn 10208
Bouldry:
32.Mikulec 9475
33.Kollár 9450
34.Jurečka 9450
Hory:
10.Hlahulek 5111
11.Nešťák 5095
12.Procházková 4592

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5864 lezců
1204099 cest
Nové přelezy:
Wilibaldov 9+/10-
Ztopořená 9/9+
Těžník 8A
Ornament 8A/8A+
Křik A Plá 8A+/8B
Pigs (thre 8A/8A+
Python 7C
2 Strong 9+/10-
Zpátky Do 8A+
Ďáblovo Zl 7C

Stěny
Hotel Praha - Broumov - Broumov
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou
Venkovní lezecká stěna ZŠ Habrmanova - Česká Třebová

Prodejny
Husky Outdoor Shop - Plzeň
HUDYsport - Olomouc
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Co nového v deníčcích

Podzim je tu a s ním i příznivé lezecké teploty. Zde je pár posledních top zápisů ze skalních deníčků.

Ondra Beneš a Edita Vopatová si momentální užívají nádherného pískovcového lezení v Red River Gorge v USA.  A protože jsou oba pískem kovaní, připadají si tu jako doma a na výkonech je to znát. Eďa si do deníčku připsala své druhé 8b, cestu Ultra Perm. Ondra Beneš zase svou doposud nejtěžší cestu The Shocker 5.14b (8c).
Petr Bláha neustále rozšiřuje svou sbírku 8céček a posledním jeho sklapem je cesta Quenelle Trophy 8c v Gorges du Loup, což takhle 8c+?
Aleš Eichmeier (Kala) opět útočí na prásky v Ospu. Marjetica 8b/b+ a Zajček 8a+ jsou toho výsledkem.
Kristýna  Ondrová si do deníčku připsala frankenjurského Holyfielda 10-/10.
Martin Zedek je letos nezastavitelný. Na písku vylezl několik jedenáctek, na vápně několik 8b a na Krkavce Chameleona 8b/b+.
Když jsme u toho písku, tak je třeba zmínit skvělé výkony Martina Stráníka, který při své poslední návštěvě Labáku "prásknul" na flash cestu Last Minute Xc a Mongol Party XIa/XIb na čtvrtý pokus.
Petra Růžičková si v Ospu vylepšila svůj flash, když vylezla v tomto stylu dvě 7c - Manana a Flash Dance.
A když Vojta Vrzba  nefotí, tak leze a leze mu to skvěle: Cizí Objev 10-/10, Bangladéš 10-, Sámova Cesta 10-...

Simona    [úpravy] 08:01 04.11.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ON09:42:03 04.11.2010
Já prásknu na O.Nevělíka...že dal 4.pokusem Natural link 8c v Mišja peči. Fotky z přelezu na http://radmilschneider.dphoto.com/
R.odpovědět 
 Re: ON09:54:54 04.11.2010
No tak to je krása! díky za doplnění.
 simodpovědět 
  Re: ON14:51:18 04.11.2010
viz. http://xnev.tumblr.com
odpovědět 
 re20:02:26 04.11.2010
pěkně!!!
honzaodpovědět 

 ?21:11:00 04.11.2010
8c je krutý, ale je zajímavý předtím mít problémy v 7b+ :P
odpovědět 
 Re: ?21:36:33 04.11.2010
kdo to byl?
odpovědět 
  Re: ?23:21:52 04.11.2010
Ty nejsi moc chytrej viď?
odpovědět 
  Re: ?07:29:01 05.11.2010
to jsem slýchával o rosťovi:))
a.odpovědět 
   Re: ?11:15:47 05.11.2010
když útočit, tak podepsat, jinak mazat
honzacodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189876)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Python 7C Vesec
Con La Punta De. 6a+ Chulilla
Adios Mi Cadera 6a Chulilla
La Última Gota En. 6a Chulilla
Pilame Que Voy So. 5c Chulilla
Nově komentované:
Chaluhová Varianta 6 Srbsko
Highlander 8-/8 Roviště
Highlander 8-/8 Roviště
Stará Novinka 7B Tisá - Modřín
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | ... | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Sestup | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (17)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (2)
ČHS: Výstupy roku 2025 - příjem nominací (1)

 Nově v inzerci:
Parťák na lezení | Grigri | Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2499 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2674 
 Ne, uniklo mi to. 
 2392 
 Sleduji jen Adama. 
 2500 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.