LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5864 lezců
1204013 cest
Nové přelezy:
Zpátky Do 8A+
Ďáblovo Zl 7C
Pakobra 7C
Pek-se-so 8A/8A+
Je Grimpe 8a+
A Tutta Bi 7b
Pantarei N 7c
Celerino A 7b
Satan 7C+
Mr. Krek 7b

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder club Kotelna Brno - Brno
Sportcentrum Forea - Lanškroun

Prodejny
2D chyty - Praha 6
HUDYsport - Hřensko
HOLAN SPORT - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Canada trip 3. díl - Kicking Horse

video deník

Původní hornické městečko Golden, je dnes živé hlavně díky, blízkému horskému středisku Kicking Horse.

To se stalo naší další zastávkou na cestě do Nelsonu. Počasí se zmítalo mezi deštěm, sněhem a sluncem, zkrátka velké hory. To nás neodradilo od několika hodinového hřebenového treku. Mezi tím si Martin s Mírou užívali zdejšího skvělého bike parku. Po setkání s medvědem přímo na sjezdovce, naštěstí z bezpečné vzdálenosti, jsme chlupáče začali brát opravdu vážně. Paní z místního medvědince Grizzly Bear Refuge před naším výletem tvrdila, že je to v areálu resortu nepravděpodobné. Prý je tam na ně moc lidí. Pro Evropana tam přelidněno určitě nebylo, posuďte sami.




kamil   [úpravy] 10:02 15.05.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ?17:23:35 15.05.2012
jste tam jen na výletě, nebo tam i občas pracujete, nebo tam žijete?
janodpovědět 

 Závist20:40:52 15.05.2012
Hmm... závidím, mít tak peníze a čas tak koupím letenku a letím... pěkný
Ondřejodpovědět 

 Lezení?02:11:15 16.05.2012
No a co jako tim chtel autor sdelit?Kde je nějaký lezení??
blbodpovědět 

 Trocha malo07:22:26 16.05.2012
Nič v zlom, ale ten 1 min a 20 s dlhy úvod (v ka6dom diele to isté) v 4:20 dlhých videách si mohol autor odpustiť
Jaodpovědět 

 A co16:13:00 16.05.2012
A kde je lezení.Tohle patří na hedvábnou stezku a ne sem
majklodpovědět 
 Re: A co12:23:07 17.05.2012
Pohybuju se mezi lezcema, už asi tak 30 let a vždy mě bavilo že nejsou omezení. Jak vidím, není to vždy pravda. Skvělé na tom je, že autor si může dělat co chce, například, nemusí hned lézt na první šutr co najde na cestě. Tolik můj příspěvek k debatě. Díky všem za zájem o cestopis a vaše poznámky. Autor
kamilodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189875)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Con La Punta De. 6a+ Chulilla
Adios Mi Cadera 6a Chulilla
La Última Gota En. 6a Chulilla
Pilame Que Voy So. 5c Chulilla
La Birra Es Bella 6a Chulilla
Nově komentované:
Highlander 8-/8 Roviště
Highlander 8-/8 Roviště
Stará Novinka 7B Tisá - Modřín
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik
Helicopter 6C Maltatal

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Sestup | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Obdiv | Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Je tu článek o tom, | Je tu článek o tom, |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (12)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (2)
ČHS: Výstupy roku 2025 - příjem nominací (1)

 Nově v inzerci:
Parťák na lezení | Grigri | Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2472 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2655 
 Ne, uniklo mi to. 
 2375 
 Sleduji jen Adama. 
 2485 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.