LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198700 cest
Nové přelezy:
Velký Pant XIa
Leichen Im 7b+
Coment Tu 7B+
Hineruage 8A
Made In Ti 7C
Call Of Du 7C+
Blitz 8A+
Sólo El En 7c
21 Grammi 7C+
Severus 7C+

Stěny
K2-Poprad - Poprad
Horská chata XL - Mariánská
Eliass - Ostrava

Prodejny
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
HUDYsport - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Věra Kotasová 3. na SP v boulderingu v Británii

Helena Lipenská byla12.

Věra Kotasová získala bronz na posledním letošním závodu Světového poháru v boulderingu. Muži moc neuspěli. Mráza na Mástru třetí.

Věra Kotasová získala v sobotu bronz na posledním letošním závodu Světového poháru v boulderingu. Její třetí místo je skvělým návratem mezi světovou špicku, informoval esemeskou Slávek Vomáčko z britského Birminghamu. Velmi pěkného umístění dosáhla také Helena Lipenská a její 12. místo je potvrzení letošní dobré bouldařské formy.
Naši chlapci skončili: Radek Souček 25., Jiří Přibil (Jirous) 39., Slovák Andrej Chrastina 34. Další aktualizaci, mj. Mrázu na závodu Masters slíbil Slávek večer.
Doplňuji: Takže Tomáš Mrázek byl třetí, o místo se dělil ještě s Němcem Andreasem Bindhammerem. První byl Francouz Alex Chabot, druhý Němec Christian Bindhammer. Výsledky na http://www.cragx.com/articles/climb2001/results.htm


Standa   [úpravy] 21:23 08.12.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Jojo
Jo kdo umí ten umí.Gratulujeme.
Zapsal: Himbajz, 21:46:37 08.12.2001
 Jupííí
Moc Věrce blahopřeju!!!
Myslím, že by si s Mrázou měla pořídit mimčo. To by byl ultra mega giga pokemon v lezeni jako prase!!! :)))
Zapsal: Oliváč, 23:33:15 08.12.2001
 Inspirace
Blahopřeju Věrko!!! Pro tu lezoucí Věrku, co znám, si určitě velkou inspirací. Hodně dalších úspěchů a tak ...
Zapsal: Musado, 13:28:31 09.12.2001
 Jméno
Navrhuju, ze by se mimčo jmenovalo Kotamráz...:)
Zapsal: Oliváč, 16:46:27 10.12.2001
 Kotamráz
That´s wirklich cool name......
Ja das stimt.....
COOL!!!!!
A na sebe si nemyslel
? takhle Trkoliváč???????
Zapsal: Luck, 18:11:08 10.12.2001
 The Best
Když jsem o Věře poprvé četl v Montaně, byla pro mne neznámou ženou, jednou z mnoha, které lezou na našich skalách.Výkony, které podává poslední dobou ale potvrzují, že není normální ženou, ale českou mistryní, nejlepší z nejlepších. Moc jí gratuluji a doufám, že se jí bude dařit ještě hodně dlouho
Zapsal: Dalas, 12:40:10 12.12.2001
 Dobrý
I já blahopřeji Věře Kotasové k super umístění!Je asi první z žen co od nás ve světě vyhrála.Chci ale i blahopřát Heleně Lipenské která byla 12.vím že je to pro ni trochu zklamání,čekala že bude v první desitce,ale i tak na to že závodí první rok a byla pouze na pár závodech je to super!A když jsem slyšela/byť zprostředkovaně/vylíčení strastiplné cesty,divím se že holky měli ještě vůbec sílu závodit!Myslím že kdyby letěli/skrblík svaz!/tak Věra je první a Helča třetí.
Zapsal: Ivana, 18:36:53 13.12.2001
 yko7mLgsATc
I’m a big time Forgotten realms reader and one of my favourite trilogies is &#nC61;2ou8cilors & Kings’. I admit I’ve read it quite a few times. Fantastic story line & characters so absorbing that you want to know more about what happens next in their lives.Which is the whole point of my letter. Is there a chance another book or even trilogy will be somewhere on the horizen involving Tzigone & Matteo and their adventures in Halruaa? Please let it be yes. I’m not too proud to beg.
<!-- 188.143.232.27/ -->
Zapsal: GSHhdGT3I, 09:09:21 16.11.2016


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hot 6b+ Baunei
K. Gott L1 6b Baunei
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Sven Väth Ext. 6c Leonidio
Aktifit Right 7B Chironico
Nově komentované:
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
La Guayota 8c El Rio
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů |

 Nové komentáře:
husty | Re: Konečně rozumné rozhodnutí | Re: 8bit games | Re: 8bit games | 8bit games | Re: ... | Konečně rozumné rozhodnutí | Re: ČHS reakce? | ... | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (8)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (6)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1560 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1651 
 Ne, uniklo mi to. 
 1424 
 Sleduji jen Adama. 
 1474 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.