LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
47.S 10003
48.Čáň 9954
49.Novotná 9927
Bouldry:
47.Zítková 9103
48.Chovanová 9100
49.Šlapák 9056
Hory:
9.Černý 5220
10.Hlahulek 5111
11.Nešťák 5095

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5863 lezců
1203450 cest
Nové přelezy:
Mate Mania 8a
Silly Game 8a
Ouranos L1 8b
Ouranos 7c+
Strašák 9+/10-
Sparťan 7C
Možnost Vo 9+
Provokace 10-
Creme Brul 7C
Flor Is La 7C

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Infinity 11-/11

nová cesta od M. Bocka

Eldorado - známý sektor v Severní Frankenjuře s legendárními cestami jako Ekel 9+ nebo Stonelove 10+. Mnoho lezců by řeklo, že sem se už nic nevejde. Markus Bock byl jiného názoru a pustil se do už na pohled šíleného projektu. Cesta začíná vpravo od Eklu a přes něj traverzuje doleva přes Nightmare 10 a Raubritter 11- (též M. Bock 2000) až do Stonelove, se kterou má společný dolez. V neděli 15.6. se M. Bockovi podařilo spojit všech 30 kroků. Cestu pojmenoval Infinity. Jedná se o krutě vytrvalostní prásk s dvěma boulderovými pasážemi. Na špičce frankenjurské hitparády se Infinity zařadila za Action Direct společně s Shangrila.

Bída   [úpravy] 10:29 23.06.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 aby toho nebylo málo15:43:05 23.06.2003
tak k tomu přidal ještě "Unplugged 11-/11" a "The 2nd is still the 1st looser 11-" na Hardcore Wall, "St. Anger 11-/11" v nové oblasti Hungenberg, "21 times the pain 11-" a "Snyper 11-" v okolí Krottensee a taky "Superskunk 11-" na Rotenstein.
K obtížnosti těchto (a několika dalších jeho cest jako je "Vlad Dracul 11-" nebo "Geteiltes Leid 11-") je třeba říct, že jsou oproti ostatním cestám v tomto stupni jinde ve světě (Osp, Volx, Boux...) podstatně těžší. Markusovo 11- by kdekoliv jinde sneslo srovnání s 8c+, o 11-/11 ani nemluvě.
Rosťa Š.odpovědět 
 Re: aby toho nebylo málo15:58:27 23.06.2003
a je to clovek???
odpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189807)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Wizovského Plotna 6+ Bečovský Ostroh
Maryškova Cesta Do Kaple 5 Bečovský Ostroh
Varianta Cesty Kodýtková Skaln 4 Bečovský Ostroh
Koditkova Skalničkářská 3 Bečovský Ostroh
Kašpar Pluh Z Rabštejna 5 Bečovský Ostroh
Nově komentované:
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik
Helicopter 6C Maltatal
Surrounded By Bullshit 6b Maltatal
Šmoulí 6C Hostivařská Skalka
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | panťák - pád | Re: Oeav.cz |

 Nové komentáře:
... | Re: Borec nakonec | Dobře | Hlavně to zdraví | Inu | Re: Ultra lezci | Re: Ultra lezci | Re: jakou to má jednotku? | Re: Nedodelana prace | Re: jakou to má jednotku? |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (25)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (9)
Fotografie do profilu deníčku (7)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (3)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina | Skialp lyze | Saltic Eliot |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2340 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2551 
 Ne, uniklo mi to. 
 2258 
 Sleduji jen Adama. 
 2358 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.