LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
MČR v ledezení na rychlost (13.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)

Žebříček
Cesty:
42.??? 10166
43.Černík 10131
44.Zedek 10128
Bouldry:
42.Zímová 9203
43.Zítková 9203
44.Jeliga 9203
Hory:
2.Černý 8101
3.Groš 7768
4.Zaoral 7172

Výsledky
ČP skialpy Kraličák (10.01)
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)

Deníčky
5846 lezců
1197063 cest
Nové přelezy:
Spanish Pi 7c
Los Malaco 7b+
Bagnoles S 8a+
Maeva 8b
Raki Horro 7b
Les Frouze 7c
Busca Show 8b
Sucuk Powe 7c/7c+
Black Hole 7c+
Il Giardin 7b+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Sherpafest 2011

Horolezecký filmový festival

smallZveme vás na 8. ročník festivalu horolezeckých filmů - Sherpafest 2011.
Přijďte v sobotu 26.11.2011 od 13:30 do pražského Divadla Dobeška

na filmy, přednášky, prodejní výstavu fotek a posezení v divadelním baru, to vše odehrávající se v pohodové atmosféře malého festivalu.

Na tento ročník jsme opět připravili výběr filmů s horolezeckou tématikou, z nichž mnohé byly oceněny na velkých festivalech.
Dále přivítáme plejádu zajímavých hostů, kteří se s vámi podělí o nevšední zážitky a životní zkušenosti.

Vstupenky a festivalová trička si můžete již teď objednávat v e-shopu na webu www.sherpafest.cz, kde naleznete další informace o akci.
Z důvodu omezené kapacity sálu bohužel nemůžeme garantovat dostupnost lístků na místě v den konání festivalu.

poster

program




Upoutávky k uvedeným filmům:



Stopy písku


Tenkrát v Ráji


Ahoj a Díky za lezení


The Prophet


Co se stalo na ostrově Pam

Tato ukázka moc neodpovídá obsahu filmu, ve skutečnosti je tam více lezení a celkově je to velmi povedená vtipná záležitost, kde si na své přijdou i romantické duše :)

Sherpa Soda II je pokračováním staré Sherpa Sody,
která byla prezentována i zde na Lezci.
Upoutávka ještě není a doufáme, že publikum bude koncem festivalového dne dostatečně unavené nebo opilé a nevypíská tu snůšku našich pubertálních a obscéních skečů :)

Na shledanou se těší:
Ondřej Smrž, Pavel Trnka, Ondřej Řípa, Jiří Řehor a Lukáš Pospíšil

Ondřej Smrž   [úpravy] 15:43 14.11.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Sherpafest - zitra je posledni moznost objednat tricka11:35:17 16.11.2011
Ahoj,
chtel bych jen upozornit, ze moznost objednat si tricka konci zitra 17.11.
Pro nahledy tricek, objednavky a vstupenky navstivte nas eshop: www.sherpafest.cz/shop2011.php
Tesime se na videnou pristi sobotu!
Ondřejodpovědět 

 Sherpafest - dnes 22.11. poslední den na rezervaci lístků10:17:35 22.11.2011
Ahoj,
dneska je poslední možnost si koupit v předrodeji lístek na Sherpafest. Zaplaťte nejpozději ve středu ráno, ať to do pátku přijde na účet.
Díky za pozornost.
Ondřejodpovědět 

 Sherpafest - jiz zitra - par volnych listku14:23:40 25.11.2011
Ahoj, jiz zitra se otevrou brany Sherpafestu :) Zbylo nam do volneho prodeje asi 40 listku a par tricek. Kdo bude dost rychlej, tak se na nej dostane :) Zdar & silu!
Ondřejodpovědět 

 SHERPAFEST - diky a posledni tri tricka v prodeji!10:25:08 28.11.2011
Díky všem za přízeň, těšíme se zase za rok!

Ještě zbylo jedno pánské tričko barvy bordó velikosti XL a dvě červená dámská velikosti L. K mání za výprodejovou cenu 200,- kč. Zájemci pište na email info@sherpafest.cz
Nahledy tricek na www.sherpafest.cz
Ondřejodpovědět 

 Foto dne:

Espolón del rampa
 Databáze cest:
Všechny cesty (189196)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Podadera 7a+ Pinares De San Antón
Překvapivá 4 Vernířovice
Käfersteig 6+ Steinwald
Krnovská 5 Vernířovice
Vernířovická Paráda 5 Vernířovice
Nově komentované:
Midnight Express L2 7b+ Datca
Live Like Jay 7b Datca
Busca Show 8b Datca
Hariquita 8B Siurana
Hariquita 8B Siurana

 Nově v diskusi:
Re: prostý bojovník na horské chatě | Re: týchto nechať vyhladovať | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | čím starší, tím větší sleva na chatě |

 Nové komentáře:
Re: Trestní odpovědnost | Re: Spřavce | Re: Spřavce | Re: Trestní odpovědnost | Re: Spřavce | Re: Trestní odpovědnost | Re: Spřavce | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost | Re: Trestní odpovědnost |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (53)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (10)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (8)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
koupim mačky | prodám péřovou pánskou bundu Sir Joseph | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | sněžnice TSL 302 freeze | prodam GoreTex Paclite kalhoty | Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | Boty La Sportiva |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2888 
 Někdy ano 
 3288 
 Ne nepoužívám 
 3068 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.