LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
41.Duchoň 10097
42.Kopáček 10063
43.Winter 10054
Bouldry:
41.Svoboda 9178
42.Ježek 9156
43.Zítková 9153
Hory:
18.Louda 3282
19.Petr 3170
20.Nešvera 3129

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5854 lezců
1201638 cest
Nové přelezy:
Zlatá Čaša 9+
Metronom 9+/10-
Cappuccino 9-/9
Sind So Kl 9-
Shoulder P 8A
Zephyr 7c
Meltemi-Po 8a
Krakonoš 7c+
Playboy 10
Piknik U C 8A+

Stěny
Masacre Room - České Budějovice
Újezd nad Lesy, Praha 9, Základní škola Masarykova - Praha 9, Újezd nad Lesy
Zubří - Zubří

Prodejny
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava
Dap Sport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Valná hromada ČHS:

Jan Bloudek opět předseda, Jana Hornová střídá Petra Resche

Valná hromada ČHS zvolila včera na příští 4 roky opět předsedou Jana Bloudka. Ve výkonném výboru je nově Jana Hornová z HO Humanita Praha, která střídá dlouholetého místopředsedu Petra Resche (do funkce již nekandidoval), a dále do něj byli zvoleni dosavadní členové vedení Marcel Janoš, Marek Klíma a Jiří Oliva.

Volba místopředsedů výkonného výboru se čeká na jeho nejbližším jednání.

Do disciplinární komise byli zvoleni členové, kteří pracovali v komisi i v předcházejícím období: Miloslav Šramota, Vladislav Rezek a Ladislav Tichý. Členy revizní komise jsou opět Martin Mašát, Michal Všetečka a nově Michal Žibřid. 

Valná hromada schválila, vedle obvyklých bodů jako je zpráva o hospodaření či rozpočet ČHS na rok 2025, také:
- malou novelu Stanov ČHS, která upřesňuje možnost zastoupení oddílů na Valné hromadě,
- refundaci členských příspěvků pro zdravotně postižené členy z oddílů,
- úprav odměn poskytovaných předsedovi a členům Výkonného výboru a předsedům a členům Disciplinární, resp. Revizní komise, včetně valorizačního mechanismu navázaného na úpravu minimální mzdy.

Zdroj:

horosvaz.cz: 5. dubna 2025 se v Praze uskutečnila další Valná hromada ČHS

Info o zvolení Jany Hornové na Facebooku Humanity Praha:



(Úvodní foto článku je z archívu Lezce)

Standa Holec   [úpravy] 08:49 06.04.2025Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Závody ČHS11:11:07 18.05.2025
Na práci svazu hodnotím zavedení soutěží MLADÍ HORALOVÉ. Pro spoustu začínajících dětí v tomhle sportu to je určitě přínos. Lze doufat, že o tento druh poroste zájem. Na straně druhé se mi nelíbí, že se upustilo od oněch regionálních závodů 2 ligy. Po skončení Moravského poháru mládeže (MPM) tu něco podobného pro začínající lezce  prostě chybí. V dnešní náročné době prostě nikdo nemá ani čas ani možnosti jezdit přes celou republiku a mnohdy zbytečně.
HonzaKodpovědět 

 Foto dne:

MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189607)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Controle 5+ Karatas
Policie Cotrole 5+ Karatash
Sonnenschutz 5 Müglitztal
Links Raus 6 Müglitztal
Www.skalp.fr 6b+ Narbonne
Nově komentované:
Playboy 10 Nečín
Playboy 10 Nečín
SHARMUJ 7B Popova Skála
Zeď Nářků 6C Popova Skála
Meltemi-Poets 8a Poets

 Nově v diskusi:
Lezecky Černá skála u Řevnic | Nalezeno dětské lezečky v Tisé | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Boulder | Boulder | Re: Překlep | Re: A bouldry? | Překlep | Postoj musi byt | Re: Na něj! | Kdo používá výraz Čecháček sám je Čecháček. | Kdo používá výraz Čecháček sám je Čecháček. | Na něj! |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (49)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Zákaz lezení na Kozlovi (11)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (10)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (9)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (2)
Adam Ondra dal na flash svůj 3. boulder za 8C: Celestite (SUI) (1)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1967 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2151 
 Ne, uniklo mi to. 
 1874 
 Sleduji jen Adama. 
 1944 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.