LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezec který nepadá, leze pod své možnosti.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
22.Pail 10603
23.Melen 10601
24.Suchan 10549
Bouldry:
22.Šípek 9950
23.Indrák 9950
24.Nespoutaný 9900
Hory:
8.Zvonková 5717
9.Černý 5220
10.Hlahulek 5111

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5870 lezců
1206396 cest
Nové přelezy:
Arcistavěč 7C+
Fenix Dire 8A
Fenix 7C+
Spalony Br 8A+
Wýplesk Lo 8A+
Anczymon 8A+
Medvědice 7C+
Kombi Lajn 8A
Břízolit 7C
SHARMUJ LO 7C

Stěny
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra a Stefano Ghisolfi: rozhovor na Youtube

Adam Ondra a jeho kamarád italský top lezec Stefano Ghisolfi si povídali o špičkovém lezení v hodinu dlouhém rozhovoru, který zveřejnil Adam Ondra na svém Youtube kanálu.

"Se Stefanem už se známe dlouho, a protože jsme se narodili ve stejný měsíc, děláme si legraci, že mám dva týdny tréninku navíc. Co myslíte, jaká je nejtěžší cesta, kterou Stefano zvládl vylézt jako kampus, tedy bez pomoci nohou? A jakou nejtěžší cestu jsem vylezl se zavázanýma očima? 😅
V rozhovoru vzpomínáme, jak jsme se Stefanem poprvé potkali a začali se účastnit soutěží. Shodli jsme se na tom, že nás atmosféra soutěží přitahuje, že je člověk při vrtání cest vlastně takový objevitel (když už těch koutů na Zemi k objevování tolik není) a že nás vlastně i mnohem víc nadchne, když pak cestu někdo zopakuje. Probírali jsme naši lásku k lezení v okolí italského města Arco 😍 (jsme oba ambasadoři Garda Trentino), poměrně podrobně jsme se bavili o vrtání a lezení Change ve Flatangeru a společných plánech,"
napsal Adam v upoutávce k rozhovoru, který vedli v angličtině, i když normálně spolu komunikují italsky.


Zde je ke zhlédnutí celý rozhovor:




Standa Holec   [úpravy] 08:07 28.04.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:
Skála V Kozle
Kozí stezka, 5+
 Databáze cest:
Všechny cesty (190034)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Arcistavěč 7C+ Lachovská Hejda
Wýplesk Low 8A+ Szczytna
Údolní C. Var. E - Mentál VIIc Bělá U Děčína
New Route 6a+ Beycik
Kleine Beute VIIa Bielatal
Nově komentované:
Šlupkaréna 8 Hlubočepské Plotny
Skok 6B Bobeg
Perla Východu 11 Holštejn
Perla Východu 11 Holštejn
Girasko Ai Didaskomenos 7a+ Iera Odos

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Re: Řecko | Re: Řecko | RIP | Re: Pád v Řecku | Pád v Řecku | Řecko | Pád Kalymnos | Drytooling? | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Slaňák |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (28)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (27)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
naHoru.tv - nová minisérie Zkušenost k (ne)zaplacení (16)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Jorge Díaz-Rullo navrhuje své nové cestě obtížnost 9c (10)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Severní stěnou Grandes Jorasses (9)
Mistrovství světa mládeže ve skialpech, Francie (7)

 Nově v inzerci:
Zapomenutý materiál | stěna, skály, Ústí | prodám dámské lezečky Miura | Statická a dynamická lana | 28.3.26 Particka z Pasinky | Šrouby do ledu | Goretexová bunda | Nová lana Beal, Tendon, Rock Empire | Péřový spacák ČR 900 husí peří | lezení |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 3021 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 3251 
 Ne, uniklo mi to. 
 2898 
 Sleduji jen Adama. 
 3016 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.