LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Z komína se nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5864 lezců
1204050 cest
Nové přelezy:
Ornament 8A/8A+
Křik A Plá 8A+/8B
Pigs (thre 8A/8A+
Python 7C
2 Strong 9+/10-
Zpátky Do 8A+
Ďáblovo Zl 7C
Pakobra 7C
Pek-se-so 8A/8A+
Je Grimpe 8a+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Adam Ondra zkouší nový projekt za 9c

Adam Ondra zveřejnil komentované video, jak zkouší nový potenciální projekt za 9c ve španělském Margalefu.

"Jak jsem zmínil v předchozím videu El Potro 9a ..., tak hned vedle něho se nachází potenciální projekt 9c 👌 Podívejme se blíže na projekt El Toro Salvaje, především na první crux tam dole, který by sám o sobě mohl být boulder 8C. Zahrnuje to opravdu drsný ninja kop, po kterém ještě následuje těžké vykození. Podívejte se na něco z budoucnosti 💪...," uvedl Adam v upoutávce.

Komentované video má cca má 5,5 minuty (české titulky lze zapnout v nastavení):






Standa Holec   [úpravy] 09:58 16.03.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Odpoved16:56:02 16.03.2021
Dobra odpoved na neuspech v Perfecto Mundo :)
Nech sa dari!
m.odpovědět 
 Re: Odpoved20:49:22 16.03.2021
Dobrá odpověď..? Vždyť bojuje u druhé expresky.. :D
Himbajsodpovědět 

 tesat do kamene22:46:19 16.03.2021
But obviously the stronger you are, the more luck you will have...!!! :-) další Adamovo moudro hodné vytesání do kamene (nikoliv do skály!!!). I když "technika je vlastně převtělená síla" je lepší. Nějeké další, co jsem nezaznamenal?
Jirkaodpovědět 

 lajna s velkým L?23:35:13 16.03.2021
Motivace pro tuto cestu se bude hledat s obtížemi, jak koneckonců Adam naznačil. převis je to úctyhodný a vedou tam známé dardy, ale nemám z cesty pocit, že je to lajna s velkým L. Je to kombinace a není to dlouhý, asi si bude muset Adam opět něco navrtat.
Steveodpovědět 
 Re: lajna s velkým L?21:24:20 17.03.2021
Adam tam říká, že mu při lezení ani tak nejde o Lajnu jako o zajímavé pohyby, což mu tahle cesta splňuje...a taky jsem z toho pochpil, že se kvůli tomu nebojí ani různých variací, kombinací a permutací...tak myslím, že vrtání Lajny nejdřív po Olympiádě esi né dýl
odpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189876)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Python 7C Vesec
Con La Punta De. 6a+ Chulilla
Adios Mi Cadera 6a Chulilla
La Última Gota En. 6a Chulilla
Pilame Que Voy So. 5c Chulilla
Nově komentované:
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio
Master Of Glyka Extension 7a Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád |

 Nové komentáře:
Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | ... | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů | Sestup | Re: Petr Klofáč nezvládá střet zájmů |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (17)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (2)
ČHS: Výstupy roku 2025 - příjem nominací (1)

 Nově v inzerci:
Parťák na lezení | Grigri | Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2488 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2669 
 Ne, uniklo mi to. 
 2388 
 Sleduji jen Adama. 
 2498 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.