LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
22.Melen 10601
23.Vlk 10584
24.Suchan 10532
Bouldry:
22.Bulička 9906
23.Nespoutaný 9878
24.Šípek 9850
Hory:
11.Černý 4970
12.Procházková 4592
13.Abt 4512

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198748 cest
Nové přelezy:
Superfurry 7b
NPJB Soft 7C
Velký Pant XIa
Leichen Im 7b+
Coment Tu 7B+
Hineruage 8A
Made In Ti 7C
Call Of Du 7C+
Blitz 8A+
Sólo El En 7c

Stěny
Bouldrovka - Velké Meziříčí
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
K2 - stěna už neexistuje - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Orlovský Orel 2013

5. ročník

smallUtekl rok a už tu je podzim a to je čas na slet orlů do Orlové na tradiční poměřeni sil.

  Tentokrát už po páté se konaly 3.11.2013 závody mládeže v lezení na rychlost na Orlovské stěně, které pořádá mládežnický Horolezecký klub Gymnázia Orlová.

  Závodu se zúčastnili závodníci orlovského klubu a sportovci z dalších sportovních oddílů ze severní i jižní Moravy a tentokrát přijeli i závodníci z Polska.

  Po oficiálním zahájení ředitelem závodu K. Návratem, závodníci byli seznámeni s pravidly závodu a cestami, na kterých měli závodit. Závodníci museli v průměru vylézt cestu šestkrát, aby se dostali až na stupně vítězů. Soutěžili v kategoriích podle pravidel Tendon cupu.










  Na prvních místech se ve svých kategoriích umístili Adam Adamovský, Bujak Milosz, Wypior Dominik, Adam Smiga, Janošová Markéta, Žalská Daniela, Adamovská Eliška a Kroupová Hana.

  A teď ti nejdůležitější, bez kterých by se závody nemohly uspořádat: Městský úřad Orlová, Gymnázium Orlová, Český horolezecký svaz a VILIKUS s.r.o. - všem patří velké poděkovaní.

loga


Karel Návrat   [úpravy] 08:39 14.11.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Počet přelezů09:37:02 15.11.2013
Ty počty mi nějak nesedí :-)  Mohl bys mi to upřesnit? Třeba u kluků byli ve skupině E tři, takže na stupně vítězů stačilo přijet a měl jsi minimálně stříbro. V D byli čtyři, v C stačilo pro medaili také pouze přijet, byli jen tři. V B byli 4.

A třeba u holek B byla jedna jediná, měla zlato s jedním jediným přelezem.

Jak se tedy dospělo vyjádření, že na bednu bylo potřeba minimálně 6 přelezů? Díky za odpověď.
Jirkaodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189343)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cache Cache 6b+ Manikia
Hot 6b+ Baunei
K. Gott L1 6b Baunei
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Sven Väth Ext. 6c Leonidio
Nově komentované:
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Odpočinek Z Nudy 6B Maloměřice
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Turčín na entou na netu | Re: Rusáci zpět na závodech | Citát natvrdlého Turčína |

 Nové komentáře:
Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: ... | Re: Zanechme hysterie | Re: Zanechme hysterie | Re: Hanba | Re: zrele na psychiatriu | zrele na psychiatriu | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (20)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (6)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1641 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1714 
 Ne, uniklo mi to. 
 1483 
 Sleduji jen Adama. 
 1543 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.