LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
14.Bulička 11000
15.Šofránko 10981
16.Novák 10881
Bouldry:
14.Kučera 10328
15.Pařík 10275
16.Širůčková 10156
Hory:
4.Skopec 6983
5.Bloudek 6420
6.Zaoral 6285

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198719 cest
Nové přelezy:
NPJB Soft 7C
Velký Pant XIa
Leichen Im 7b+
Coment Tu 7B+
Hineruage 8A
Made In Ti 7C
Call Of Du 7C+
Blitz 8A+
Sólo El En 7c
21 Grammi 7C+

Stěny
WallClub - Sezimovo Ústí
Stěna Luh - ZŠ Vsetín Luh 1544 - Vsetín
Hala TSC - Turnov

Prodejny
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
2D chyty - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

E9 Soft moves

po závodech

smallJe to o dost víc jak měsíc, co jsme uzavřeli tuhle kapitolu. Vim, žijeme v době, kdy je všechno hned, a co nejni hned, je zapomenuto. Jenže všechno má svůj čas. Stejně jako ho měla myšlenka závodů. Závodů, u kterejch každej rok oznamuju, že jsou poslední, že to dělat nebudu, že je to spousta práce a vůbec.

Tak letos zase, stejný keci, jakože ne a nebo maximálně naposled. Pak v jsem v únoru na Ytongu nasál atmosféru a zas se to zlomilo. Tak jo ještě jednou......fakt naposled.
Začátek května je jasná volba, vodáci mají na Lužnici pod Táborem závody, tak bude chcať jak cip. My se schováme dovnitř a budeme se smát.

Květen se blíží a jediná myšlenka která mě napadá v souvislosti se závodama je: „To bude PRŮSER!!!“

Překvapivě, čim je květen blíž, tim sem víc v pohodě. Jasně se držim zásady: Co můžeš udělat dnes, můžeš udělat i pozítří. Najednou lupne. Myšlenka střídá myšlenku, nápady do sebe začínají zapadat, lidi kolem mě víří a celá akce začíná žít.
Kluci z táborskýho HUDYsportu zaštítí dospělácký závody cenama, děti nám pořeší Singing Rock a Focus a za hrkačky se postaví ostřílená trojice táborských vrtáků.

První týden v květnu rodině oznamuju, že mě následující dny moc neuvidí, beru do jedný ruky rázovku, do druhý vapku a jedu jak dělnice od Forda. Netrvalo to ani 3 dni a bouldrovka je sundaná a chyty umytý. A já jsem vlhkej a připravenej.

Středa a my začínáme s Francem stavět finále.

Ve čtvrtek vyhazuju čtvtrtý rukavice a  namlouvám si že pod touhle vrstvou kůže je ještě jedna. V pátek jsem si skoro jistej, že to bílý co prokukuje mezi kapkama krve je kost. Po přiblížení se ruky k chytu, prokupám v bolestný pláč. Při zvuku vrtačky utíkám do šatny a předstírám zimník a brusle. Už nemůžu, nechci a hlavně nemusim. Máme HOTOVO. To bude PRŮSER!!!  A nebo POCHVALA???

Sobota ráno začne jako když Vietkong vtrhne do džungle, všechno se hemží, pohybuje a nejde pořádně uchopit a zpacifikovat. E9 Soft moves Junior....... po 2 hodinách lezení, zkoušení, létání, křiku, pláče a kvílení je to za námi. Rozdáme ceny, utřeme slzičky a jdeme na dospěláky.

Jimi Hendrix rifem prořízne promaglajzovanej vzduch bouldrovky a kolotoč E9 Soft moves se znovu roztáčí....  5 hodin lezení, zkoušení, létání, křiku, pláče a kvílení je to za námi.

Krátká pauzička na přestavbu a pofoukání běbíček a jdeme do FINÁLE. Franc s Dvořkou kdysi dostali nápad. Že prej chyty, který se při přelezu nepoužijou, ty se můžou klidně sundat. No jasná blabost. A nebo taky ne? 

My jsme pro jistotu na finále připravili příjemnou V2-ku a po každém úspěšné přelezu sundali pár chytů. A tak dál. A dál.... A dál, až z toho zbyla tak V8 a ze 3 bab a 6 chlapů zůstali 2 vítězové. My jim předali ceny od E9, oni zaslouženě zvedli nad hlavu Vítěznou Mísu a šlo se tančit.

Pak přišla neděle. A Mallé Bloccky byly fakt mallé, ale millé. Jsme se pováleli, poklábosili, poplánovali a jeli domu.
V pondělí vyzářenej jak izotop uranu .......

A příští rok na to fakt …...... stejně zase vyměknu. Tak se třeba uvidíme.

Pic Slabouch
WC klan


Tohle jsou videa co stříhal Pája Dvořák:

děti


kvalifikace


finále


A fotky...
















* Wall Club, Sezimovo Ústí

Slabouch   [úpravy] 09:10 29.06.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189342)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hot 6b+ Baunei
K. Gott L1 6b Baunei
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Sven Väth Ext. 6c Leonidio
Aktifit Right 7B Chironico
Nově komentované:
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Follaje Campestre 7a+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Citát natvrdlého Turčína | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Turčín na entou na netu | Turčín na entou na netu | Turčín na entou na netu | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
husty | Re: Konečně rozumné rozhodnutí | Re: 8bit games | Re: 8bit games | 8bit games | Re: ... | Konečně rozumné rozhodnutí | Re: ČHS reakce? | ... | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (8)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (6)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1601 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1683 
 Ne, uniklo mi to. 
 1450 
 Sleduji jen Adama. 
 1504 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.