LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kdo mělce zakládá, hluboko padá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198641 cest
Nové přelezy:
Mystére Et 7b+
Estrata Ge 7c
Look Up He 8b+
Ztopořená 9/9+
Severus 7C+
Teamwork 8A
Přepište D 7C
La Pluma 7b
L´Ultimo V 7b
Daňos Cola 7b+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vysočina BOULDERCUP 2014

smallVysočina Bouldercup 2014 je za námi, a tak už zbývá jen informovat vás o výsledcích a těšit se zase na další ročník.

Sjelo se 94 lezců a lezkyň. Kvalifikace se lezla na 31 bouldrech. V kategorii muži a ženy se pak rozhodovalo o pořadí na 3 finálových bouldrech. Lezlo se převážně na profilech od firmy Aix, které bychom tímto chěli poděkovat za podporu, stejně tak jako dalším spozorům za skvělé ceny a finanční popdporu, bez které by se to celé nedalo zorganizovat.

V kategorii ženy bylo na co koukat, ale to je v této kategorii vždycky. Takže jen ve zkratce. Vyhrála Daniela Kotrbová, která přelezla první bouldr až do topu, z kterého dvakrát spadla, na B2 to doplnila zónou a v B3 si na prvním pokusu došla pro top, a tak zcela jednoznačně dominovala a nenechala nikoho na pochybách, že jí patří první místo. Dále už to bylo těsné a jsme rádi, že holky, i po celodenním lezení a na poměrně silově těžkých bouldrech, pobavily diváky a s bouldry se poměrně statečně porvaly.

Dospělí - ženy
1. Daniela Kotrbová
2. Kateřina Prokopová
3. Tereza Pavelcová

V kategorii muži  se na prvním bouldru kluci pěkně rozcvičili a  většina topovala. Na B2 se nám pak odtrhla čtveřice lezců, kteří topem na první pokus bojovali o vítězství, a to Jirous Přibyl, Marian Šeliga, Vláďa Kratochvíl a Lukáš Hammershmied. Boulder 3  pak definitivně rozhodl o pořadí,  zatímco Lukáš marně usiloval o zónu, Vláďa Kratochvíl se do ní celkem snadno dostal, ale to bylo bohužel jeho maximum, a tak se o vítězství rozhodlo mezi Jirousem a Marianem.  Jirous  dokázal přidat do topu i druhou ruku, zatímco Marian z něj vypadl, a tak si kluci díky tomuto těsnému rozdílu pořadí z loňska vyměnili.

Dospělí - muži
1. Jiří Přibyl
2. Marián Šeliga
3. Vláďa Kratochvíl

Vítězové ostatních kategorií
Junioři/Juniorky - Jan Kratochvíl, Veronika Šimková
Straší děti - Jakub Skoupý, Sabina Večeřová
Mladší děti - Jáchym Cink, Tereza Cibulková
Veteráni - Marian Vlk











Pro příší rok chystáme pár změn v organizaci, jako třeba kvalifikace dětí a dospělích se poleze v jiný čas  a hodnocení se taky bude měnit tak, aby se vám u nás líbilo ješte více a odstranili jsme technické nedostatky a pana Murphyho, ale o tom vás budeme včas informovat protřednictvím našeho webu.

Odkazy na web LKO Vysočina s dalšími informacemi;
odkaz na článek v deníku v tisku

Za pořadatele děkujeme všem za účast, sponzorům za podporu a věrnost a  doufáme, že vás bouldry bavily, užily jste si to  a budeme se na Vás těšit v příštím roce.

Pořadatelé z LKO Vysočina

Speciální poděková ní patří našim spozorům : Město Havlíčkův Brod, Praškola Impact, Road outdoor centrum, Dřevostavby Čertner, Hudy sport, Sport Vlk, Warmpeace,  Rejoice, Tilak, Singing Rock, CT Climbing, DDL dřevozpracující družstvo

David Kryl   [úpravy] 10:26 30.01.2014Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Straší děti ?17:09:46 01.02.2014
Jakub Skoupého a Sabinu Večeřovou by měli diskvalifikovat za to, že straší děti :-).
Pavelodpovědět 
 Re: Straší děti ?20:32:55 01.02.2014
tak zrovna Sabča bude za chvíli strašit spíš manželky veteránů ... :-)
odpovědět 

 Foto dne:
Trebenna East
Kap horn, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189335)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pajkel 6a Črni Kal
Pasen Y Vean 6b+ Cuenca
Lastra A Castro 6a+ Cuenca
Gatuchi 6a+ Cuenca
Most 5a Črni Kal
Nově komentované:
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Follaje Campestre 7a+ Chulilla
Velký Grc 7C+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schnittstelle 7B+ Chironico

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Berušky foto dne | Re: Berušky foto dne | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
hanba | hanby | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Hanba | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (2)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1480 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1570 
 Ne, uniklo mi to. 
 1349 
 Sleduji jen Adama. 
 1399 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.