LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1194421 cest
Nové přelezy:
Showdown 8+/9-
Pathfinder 8+/9-
Dando Brea 8a
Rock Stars 7b+/7c
Iris 7b+
Umakart 7C
Entre Dos 8a
Aromas Del 7c+
Chr.is.to 7c+
K-PAX 7B+

Stěny
Studénka - Studénka
Hořice v Podkrkonoší - Hořice v Podkrkonoší
Lezecké centrum Ruzyně - Praha 6

Prodejny
Rock Point Olomouc - Olomouc
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
Keen Concept Store - Palác Flóra - Praha 3

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

TA3 Bouldr Blast 2011

12.-14.8.2011

smallPri príležitosti 87. THT a osláv 90. rokov JAMESu vyhlasujeme ďalšie bouldrové obliehanie Tatier.

Spoločensko-pivná časť tohoročného Boulder Blastu sa bude konať na horskom hoteli Popradské pleso, kde je pre padačov aj chytačov vyčlenených 20 miest na povale po 7€/noc. Spoločensko-pohybová časť bude pozostávať z otvorenia nového sektora v Zlomiskovej doline, čo by kameňom dohodil od pivom, dobre zásobeného spomínaného horského hotela.

poster


Pozívame teda všetkých, ktorým už nechutí ožužlávať lano aby si s nami prišli trošku poprášiť a poležať na matracoch v príjemne vychladenom prostredí s katalógovým výhľadom.
Sľúbiť vám vieme zamachované šutre, zlé dopady, kopec šliapania, rannú bolesť hlavy a vôbec podobne neopakovateľnú atmosféru ako minulý a budúci rok. Preto šup zastrčiť bouldermatku do ešte väčšej a do nej lezečky a nejaký biely prach, napísať čo najskôr stručný emailový epos na urban-apes@climb.sk, že kedy prifičíte a cez koľko lôžok budete spať.
Kto ste minulý rok neboli, hanbite sa a vedzte že teraz musíte, tak šup-šup sa hlásiť, povala sa míňa.
Dozblastovania priatelia

Gorila, Makak , Kapř a ostatní z
Urban Apes


JirkaS   [úpravy] 10:32 29.07.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ???15:57:27 29.07.2011
Preco je tato informacia skor na ceskom lezcovi ako na domacom james.sk ci climb.sk ???... Ved predsa to organizuje slov. spolok ci nie??
asopodpovědět 
 Re: ???16:01:40 29.07.2011
http://www.climb.sk/?action=show&link=2011070002 tu je to od zaciatku jula...
odpovědět 
 Re: ???16:02:51 29.07.2011
aj tu http://james.sk/articles.asp?pageid= 1&portal_id=1&id_dependency=6542
(medzery)
odpovědět 
  Re: ???18:17:09 29.07.2011
Jde vidět jak jsou Slovaci haklivy na Čechy. Buďte radi, ze tento report je někde publikován. Nebojte nic vám tam neukradnem je to vaše.
odpovědět 

 tatry session22:21:27 30.07.2011
tiez som to cital na climbe uz pred dvoma tyzdnami asi, takze koment je trochu mimo. kazdopadne by ma zaujimalo ako to v pripade takejto propagacie bude s ubytovanim, kedze kapacita je hodne limitovana. Bolo by parada ak by sa dalo stanovat vonku okolo chaty prip. v dodavke za chatou, hm:)
ondroodpovědět 

 Průvodce18:48:44 11.08.2011
Je na to někde nějaký průvodce? a nebo na nějaký jiný bouldery v Tatrách?
 Dvorakjodpovědět 

 Foto dne:
Tenerife
Ciudad perenken, 7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (188914)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Fokiano 5b Kyparissi
Kumpel From The Left 7B/7B+ Bahratal
Papy's Paradise 7a+ Leonidio
Kung-fu 7B/7B+ Bahratal
Rock Stars 7b+/7c Leonidio
Nově komentované:
Sinter Synphonie 6b Leonidio
Sinter Synphonie 6b Leonidio
Žabí Princ 5+ Nebušická Skála
Snesitelná Lehkost Lezení 5A Hlavatice
Thrylos Ext 6b+ Kyparissi

 Nově v diskusi:
Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | BBC vs MejCup | Re: Alpy skialp | Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp |

 Nové komentáře:
Moc hezký fotky | Re: Sestup GG | Re: Nebavilo | Nebavilo | Info | Re: Inu | Re: Bajo v praxi | Re: Sestup GG | Inu | Re: Sestup GG |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (27)
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (10)
Patxi Usobiaga: Lezení v katalánské Olianě zakázáno (7)
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (6)
Film: Adam Ondra přelézá asi nejplotnovitější 9a na světě (5)
Alex Honnold: solo na Taipei 101 živě na Netflixu 23/24.1.2026 (4)
Nepál plánuje regulovat počet horolezců v Himalájích (3)
Korsika – nová extrémní vícedélka v Aiguilles de Bavella za 9a (1)

 Nově v inzerci:
La Sportiva Skwama | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1549 
 Někdy ano 
 1639 
 Ne nepoužívám 
 1627 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.