LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pod skálou každej rád poradí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
41.??? 10166
42.Černík 10131
43.Zedek 10128
Bouldry:
41.F 9278
42.Zímová 9203
43.Jeliga 9203
Hory:
8.Zvonková 5717
9.Hlahulek 5111
10.Nešťák 5095

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5845 lezců
1196597 cest
Nové přelezy:
Hariquita 8b
Despacitto 7b+
Cold Turke 7c
Furia De J 9a+
Ange De L´ 9
Otuzbir 9
I 2 Stordi 7b+
Truth Hurt 10-
Colonist L 10-
Personal J 8+/9-

Stěny
Venkovní stěna v areálu gymnázia Volgogradská, Ostrava Zábřeh - Ostrava
Boulder Cave Bar - Opava
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most

Prodejny
Dap Sport - Hradec Králové
Ksport - Třinec
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na Štandu 6: Simona Ulmonová

Šestý díl diskusního pořadu, půlhodinky se zajímavou osobností ze světa vertikál. Hostem dobrodruha a historika Libora Duška a režiséra a kameramana Tomáše Galáska je fenomenální lezkyně Simona Ulmonová.

Vertikální sporty nejsou jen doménou mužů. První v řadě osobností - lezkyň, která přijala pozvání do pořadu NA ŠTANDU, je snad vždy pozitivně naladěná Simona Ulmonová. Simča se lezení věnuje od dětství a během svého působení na skalách i umělých stěnách dosáhla četných úspěchů, včetně těch mezinárodních. Začínala na pískovcových věžích, poté se velmi intenzivně věnovala sportovnímu lezení a boulderingu v Evropě i USA. Písek ale nikdy neopustila. V současnosti je stále ve formě a nejpravděpodobnější místo, kde ji potkáte, bude oblast Labských pískovců.



Borek   [úpravy] 09:52 21.04.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 :)10:58:01 21.04.2021
paráda :) a co to s tima zubama? :))
odpovědět 

 Simča14:42:26 21.04.2021
Hezký. Díky za rozhovor.
Jirkaodpovědět 

 Good Job19:10:22 21.04.2021
Pěkný příspěvek, díky za mysl obohacující rozhovor , zdravím obě zmiňované "hráběnky" , zdravím i jejich hrabátka ale hlavně můžné bagry ... páček a snad zase brzký  shledáček ...
 Šimiodpovědět 

 Super22:16:47 21.04.2021
Parádní rozhovor.. dekuji!
Pepaodpovědět 
 Re: Super07:46:30 23.04.2021
Moc pěkné povídání. Simča je dáma, která to umí ve skalách, dobře se poslouchá a hlavně z ní čiší ta radost a srdečnost. A to je nejvíc!
Zdéna N.odpovědět 

  07:49:35 23.04.2021
Bavilo dekuji pejsku zdar
domodpovědět 

 autentická osobnost :-)21:14:37 25.04.2021
Simča je skvělá :-)! Rozhovor je pěkný, je cítit až hmatatelná autentičnost ... A co teprve naživo, to stojí za to :-)!
pečisodpovědět 

 Dík že tu s náma jsi23:13:41 12.05.2021
Simona Ulmonová je žena mýho života, jen o tom neví.
Rejdyodpovědět 
 Re: Dík že tu s náma jsi00:28:46 13.05.2021
teď už to ví
.odpovědět 

 Foto dne:

Metallica, 9+/10-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189137)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bhai Po 8B+ Siurana
Bhai Jhi 8B Siurana
Diedro 7C+ Siurana
Bhai Cacata 8B+/8C Siurana
Hariquita 8b Siurana
Nově komentované:
Palba Z Kanonu 7B Labské Údolí - Pravý Břeh
Hluboko Nad Větví 7- Županovice
Rychlokurz Vyšívání 7 Županovice
Bezejmenná 3 Županovice
Truth Hurts 10- Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: Šárka - nové bouldery | Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery |

 Nové komentáře:
Re: Somrák | Re: Somrák | Re: Somrák | jo | závistivcům nazdárek | Re: Naučit se mluvit | Re: Somrák | Re: Somrák | Re: Somrák | Re: Somrák |

 Kde to vře:
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (3)

 Nově v inzerci:
Salewa Crow | Salewa Crow | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2412 
 Někdy ano 
 2717 
 Ne nepoužívám 
 2571 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.