LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
38.Winter 10179
39.Novotná 10168
40.Fajkoš 10157
Bouldry:
38.Jeliga 9203
39.Zímová 9203
40.Chovanová 9200
Hory:
5.Bloudek 6420
6.Zaoral 6285
7.Švihálek 6192

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198583 cest
Nové přelezy:
Severus 7C+
Teamwork 8A
Přepište D 7C
La Pluma 7b
L´Ultimo V 7b
Daňos Cola 7b+
The Rabbit 8A
Cucciolone 7b
Midnight L 7C+
Vocheso 7b

Stěny
TJ vodní sporty - Loděnice - Litovel
Tendon Blok - lezecké centrum - Ostrava
Hala TSC - Turnov

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň
HUDYsport - Hřensko

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Američanka Brooke Raboutou shazuje boulder 8C+ na 8C

Američanka Brooke Raboutou vylezla boulder Box Therapy 8C+ v Rocky Mountain National Park (RMNP) v Coloradu v USA a shodila obtížnost na 8C. Boulder Box Therapy od Daniela Woodse z roku 2018 nedávno přelezla také jiná Američanka Katie Lamb, která 8C+ potvrdila, a byla tak považovaná za první ženu na světě, která dala boulder v této obtížnosti.


Standa Holec   [úpravy] 08:10 17.10.2023Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Obtížnost08:59:52 17.10.2023
Jak může lezec (lezkyně) potvrdit nebo nepotvrdit obtížnost cesty, když ještě nemá ani jeden přelez dané obtížnosti.
 lubbezodpovědět 
 Re: Obtížnost09:05:10 17.10.2023
No, tak asi je to z jejiho pohledu vsechno tezsi nez co doposavad lezla.
odpovědět 
  Re: Obtížnost10:26:04 17.10.2023
Spis kdyz to porovnala s jinymi bouldry za V15, u nichz je klasa ustalena, tak ji to prislo podobne tezky.
Graderodpovědět 
 Re: Obtížnost22:03:28 17.10.2023
https://youtu.be/suBoGfIwSd0?si=Xj8IctcYZggLpkau tady to máš celkem jednoduše vysvětlené, jestli tě to opravdu zajímá..
odpovědět 

 8C+12:12:29 17.10.2023
8C/ 8C+ ukáže čas, obojí pecka, ve stejnou dobu teď i Janja Ganbret a její ultra  rychlo  přelezy až do 8B+ , holky jedou
odpovědět 

 Foto dne:
Trebenna East
Kap horn, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189326)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Adalpreto 7a Sarche
Katorga 6a+ Leonidio
Nicole Ext. 6b Leonidio
Nicole 5c Leonidio
Cacapeponie 6b+ Leonidio
Nově komentované:
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Follaje Campestre 7a+ Chulilla
Velký Grc 7C+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schnittstelle 7B+ Chironico

 Nově v diskusi:
Re: Berušky foto dne | Re: Berušky foto dne | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Berušky foto dne | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Hanba | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | 4. leté výročí... | FUJ a FUJ | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (12)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (10)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1444 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1551 
 Ne, uniklo mi to. 
 1325 
 Sleduji jen Adama. 
 1374 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.