LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198579 cest
Nové přelezy:
Přepište D 7C
La Pluma 7b
L´Ultimo V 7b
Daňos Cola 7b+
The Rabbit 8A
Cucciolone 7b
Midnight L 7C+
Vocheso 7b
Carlo Mont 7c+
By Pass 7b

Stěny
TJ Jiskra - Nový Bor
Ymca - Krásné Březno
Žlutá Kobra - Plzeň

Prodejny
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v ledolezení - Saas Fee, Švýcarsko

Jediným naším reprezentantem na Světovém poháru v ledolezení ve švýcarském Sass Fee byla Aneta Loužecká, která skončila v obou disciplínách na posledních místech, v obtížnosti 26., v rychlosti 16. Obtížnost o víkendu vyhráli Švýcar a Korejka, rychlost Rusové.

"Někdy prostě věci nevyjdou, jak by si člověk zrovna přál. Včera jsem byla strašně smutná a hlavně zklamaná z mého umístění. Ale nejdůležitější je, nevzdávat se! 🙂 I přes výsledky jsem si lezení na svěťáku užila. A příště už zalezu lépe! 😁 Doufám!" napsala v sobotu Aneta na Facebooku:



V obtížnosti tedy zvítězili Švýcar Yannick Glatthard a Korejka Woonseon Shin, druzí byli Rus Kuzovlev Nikolai a Švýcarka Sina Goetz, třetí Primerov Nikolay ze Švýcarska a Hannarai Song z Jižní Korey.

V rychlosti obsadili přední místa opět pouze Rusové. První byli Anton Nemov a Valeriia Bogdan, druzí Vladislav Iurlov a Ekaterina Koshcheeva, třetí Nikolai Kuzovlev a Natalia Savitskaia.

Zde jsou videozáznamy z finálových kol:

Obtížnost:



Rychlost (zde leze i naše Aneta Loužecká):



Výsledky jsou zde:

www.theuiaa.org

sth   [úpravy] 07:47 29.01.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Radost13:06:53 29.01.2019
Jak už dávno psal Zico, nejdůležitější je radovat se...
odpovědět 
 Re: Radost15:00:48 29.01.2019
z vavrinu a vysokych cisel...
Statorodpovědět 

 Foto dne:
Trebenna East
Kap horn, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189326)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Adalpreto 7a Sarche
Katorga 6a+ Leonidio
Nicole Ext. 6b Leonidio
Nicole 5c Leonidio
Cacapeponie 6b+ Leonidio
Nově komentované:
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Follaje Campestre 7a+ Chulilla
Velký Grc 7C+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schnittstelle 7B+ Chironico
Muai Thai 6b+ Tonsai

 Nově v diskusi:
Re: Berušky foto dne | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Berušky foto dne | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Hanba | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | 4. leté výročí... | FUJ a FUJ | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (12)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (10)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1438 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1550 
 Ne, uniklo mi to. 
 1324 
 Sleduji jen Adama. 
 1372 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.