LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
30.Černý 10375
31.Sejbal 10331
32.Schockherr 10300
Bouldry:
30.Stribrny 9684
31.Šťastný 9600
32.Urubčík 9575
Hory:
15.Hess 4058
16. 3908
17.Sukačová 3810

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5844 lezců
1195980 cest
Nové přelezy:
Mássimo Ta 7c
Ztopořená 9/9+
Sarkit Sou 9+/10-
Fake Pampl 8A
Inner Smil 9-
Tonika 7C
Aspilasti 7C+
In Memory 9
Godfather 7c
Boys Are B 9

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Polínský pes

13.10.

Tak nějak brzy letos začal podzim barvit listí a vonět něčím, co jsme dříve prožívali tak nějak jinak a hlavně intenzivněji.

Krásná rána pokrytá jinovatkou někde ve skalách v dekáči, kdy ještě ti poslední vytrvale zírali do ohýnku snažíce se přes stávku hlasivek zapět nějaký ten známý song, co se v rádiu nehraje?

Komu se někdy zasteskne po dobách bouřlivých má možnost se dostavit tuto sobotu 13.10. na šestý ročník Polínského psa v světu známé oblasti u obce Polínka na plzeňsku. Trošku popoleze, trochu se proběhne a možná dojde i na kulturní vyžití.


Klasika v podání klasika



Jó to byly časy...


Těší se Algena & comp. + Vaníci

Franta Algena   [úpravy] 15:58 09.10.2007Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Panaka18:11:14 09.10.2007
Tak letos me to mine. Dejte si za me cestu a nasledne nejake to cervene.
Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Zdravim ze Spana.
Edakodpovědět 
 Re: Panaka18:43:26 09.10.2007
To je velikanska skoda hombre!budou padat poctivy polinsky cisla:)vino potece proudem a noc bude velika...doufam, ze uz aspon planujes nejakou cestu k nam na sever.
 Tomasoodpovědět 
  Re: Navsteva21:38:14 10.10.2007
konecne jsi mi neco napsal. abys sesmolil email a poslal mi nejake info o tom kolik piv a cest jsi dal, to ne... :-)
budu v praze na vikend 26.-28.10. (za 14 dnu), tak nikam nejezdete a pojdte se mnou a mariou na pivko.
Edakodpovědět 
   Re: Setkání filosofických kapacit22:54:46 10.10.2007
Každý rok , v neděli ráno , si slibuji , že už nikdy více nepřijedu. Takže mě opět čekejte.
John, Plzeňodpovědět 
   Re: Navsteva14:11:58 16.10.2007
Co se vylezlo si najdi v mym denicku..tentokrate piv ani moc nepadlo (pokud jde o me:)), zato vinko teklo proudem nezadrzitelnym a i ta slivovice docela chutnala; vecer tudiz probehla i kratsi epizoda hopla celo na stul...podruhe za sebou jsme si uz nemohli dovolit odmitnout algenovi tradicni sprint tlupy zmazanejch do kopce, doslo tedy na nejhorsi a polinsky pes opravdu vybehl.frantisek v cilovem stoupani mocne finisoval a vybojoval tim prvni misto v neobvykle pro sebe vytvorene kategorii blize neurceneho charakteru a nazvu, za coz vyfasnul diplom, ktery byl jeste tehoz vecera (casneho rana) uloupen mistni bandou lovcu bezejmennych senzaci/pravdepodobneji ho vsak franta zalehl nekde v prikopu u pole, kdyz se (dle svych slov takrka strizlivy) vracel z nalevny do kempu 5,5...cela akce se jiz tradicne vyvedla a za boziho pocasi, navzdory varovani nekterych radoby lezcu, ze vikend bude na bezky... tenhle vikend vyrazime do arca, tri auta - to docela ujde, ne?:)
 Tomasoodpovědět 

 Foto dne:
Sarkit
Inner smile, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189080)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Lone Stranger 6C Dogwood
Storm Door 6C Dogwood
Thin Face Right 6B+ Boulders LeBlanc
Thin Face Stand Left 6B+ Boulders LeBlanc
Le Rock Over 7A Boulders LeBlanc
Nově komentované:
Rady Ptáka Loskutáka 7B+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schody Soft 8- Josefovské Údolí
Sedergine L1 6+ Olympos
Working Class Hero 7c Leonidio
Clean Your Clock 7a+ Leonidio

 Nově v diskusi:
Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: Šárka - nové bouldery | Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup |

 Nové komentáře:
Re: Naučit se mluvit | Naučit se mluvit | Re: Zachráněni již podruhé | Re: Zachráněni již podruhé | Re: Sestup GG | Jakob je velký sympaťák | Palec | Re: hmmm... | Taky tak | Re: PF |

 Kde to vře:
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (9)
PF 2026 (4)
Plotnové 9a Niobe od Adama Ondry přelezl Ital Gianluca Vighetti (4)
Simone Moro chystá leteckou záchranku v pákistánském Karákóramu (2)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (2)
Jakob Schubert: pokusím se kvalifikovat na olympiádu 2028 (2)
Film Rhapsodia Corcontica je přes svátky zdarma na YouTube (1)
Média: Lavina na severu Řecka zabila čtyři horolezce (1)

 Nově v inzerci:
Dámské trekové boty ASOLO | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2128 
 Někdy ano 
 2330 
 Ne nepoužívám 
 2276 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.