LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tohle tady lezou i báby s nůší.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11356
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 8160
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198347 cest
Nové přelezy:
Lua 7c
Senor Etc. 7c+
Ratikon 8a
Sin Conser 7c+
Follaje Ca 7a+
The Rabbit 8A
Velký Grc 7C+
Kosmodrom 8A
Aix, Zwei, 7B+
Mariquita 7b+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Něco pro dámy - horolezkyně: RHM

9. – 17. srpna 2008

Něco pro dámy - horolezkyně: pozvánka na letní sraz RHM 9. – 17. srpna 2008. Letošní letní sraz bude výjimečný – RHM totiž oslaví čtyřicetiny.

Idea mezinárodní ženské horolezecké organizace vznikla ve Švýcarsku a spolek byl založen v Titlis u Engelbergu. Nedaleko odtud, v Melchtalu, se bude konat narozeninová oslava.

Melchtal je nazýváno Eldorádem sportovního lezení. V oblasti lze nalézt dobře odjištěné cesty dlouhé jednu až deset lanových délek v kvalitním vápenci. Velké vápencové a žulové stěny čekají hodinu jízdy odsud, výborné jsou možnosti i pro turistiku a horská kola.

Pobyt je zajištěn v kempu Melchtal (www.sportcamp.ch) v cenu 18,- Sfr za noc v chatkách nebo vlastním stanu. Strava (snídaně a večeře) bude zajištěna za „cenu nákladů“, k dispozici je kuchyňka a asi 12 km od kempu možnost nákupu potravin.

Přihlásit se můžete na mailové adrese verena.jaeggin@magnet.ch, což je přímo prezidentka spolku. Přihlášku naleznete v podrobných informacích od pořadatelky (v angličtině a v němčině). 

Neváhejte a pojeďte s námi. Češky se chystají vyrazit v tradičně silné sestavě podobně jako do Walesu a Norska, přesto však by bylo záhodno jejich řady posílit a rozšířit o nové tváře. Pokud se takové najdou, stačí dát vědět. Zařadíme vás do českého adresáře a v případě potřeby se můžeme domluvit na společné dopravě (v tom případě mi pošlete kopii registračního lístku).

 RHM - English

 RHM - Deutch

Alena Čepelková   [úpravy] 14:47 23.06.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ?12:24:00 24.06.2008
a tam mozu aj muzi?
M.odpovědět 
 Re: ?12:46:27 24.06.2008
jen muzi co uz nemuzou
Josef Spyjemodpovědět 
  Re: ?15:16:32 24.06.2008
no tak toto mi je diskriminacia!
Modpovědět 

 Foto dne:
Centrální stěna
Dítě představ, Xb
 Databáze cest:
Všechny cesty (189289)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
El Abuelo Jardiner 6a+ Vallada
Un Passet Només 6a+ Vallada
Velká Nádhera VIIc Drábské Světničky
Svatej Vincent IXb Drábské Světničky
Fotograf Jásá VIIc Příhrazy
Nově komentované:
Follaje Campestre 7a+ Chulilla
Velký Grc 7C+ Labské Údolí - Pravý Břeh
Schnittstelle 7B+ Chironico
Muai Thai 6b+ Tonsai
Hanina 7+ Mengusovská Dolina

 Nově v diskusi:
: ledy v Tatrách | : ledy v Tatrách | : ledy v Tatrách | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Najdi deset rozdílů | ledy v Tatrách | Re: Najdi deset rozdílů |

 Nové komentáře:
Re: Za své činy jsme zodpovědní | Re: nuda až k smíchu | Re: Za své činy jsme zodpovědní | Re: Za své činy jsme zodpovědní | Za své činy jsme zodpovědní | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | Re: Tak nevim | nuda až k smíchu | Skialpinismus |

 Kde to vře:
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (17)
Nová pravidla na Everest: Nejprve vylézt sedmitisícovku v Nepálu (13)
Dnes začíná na zimní olympiádě skialpinismus (9)
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy | Průvodce Tour of Mont Blanc |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1267 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1368 
 Ne, uniklo mi to. 
 1175 
 Sleduji jen Adama. 
 1213 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.