LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nelez do cesty na kterou nemáš!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
43.Zedek 10128
44.Kopáček 10113
45.Duchoň 10097
Bouldry:
43.Tran 9150
44.Zíma 9125
45.Skočdopole 9103
Hory:
2.Černý 8160
3.Groš 7240
4.Skopec 6983

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198762 cest
Nové přelezy:
Confession 8A
Planeta Na 8a
Brechstang 7C
Komilator 8A
Superfurry 7b
NPJB Soft 7C
Velký Pant XIa
Leichen Im 7b+
Coment Tu 7B+
Hineruage 8A

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Editě to letos vážně leze

Edita VopatováPo prvním českém ženském 8c o kterém jsme psali v květnu (viz článek na Lezci), kterého si povšimla i sajtna 8a.nu, přelezla Edita Vopatová ve Frankejuře cestu Queeel Dich, Du Sauuu! 10/10+.








Pravdou je, že po přelezu cesty Cringer 11- (převislé linie od Markuse Bocka z roku 2011) už od Edity asi překvapí máloco, ale asi se všichni shodneme, že je k čemu gratulovat.



Edita Vopatová

Edita Vopatová, Queeel Dich, Du Sauuu! 10/10+, Frankenjura

foto © Radek Vopat



Edita Vopatová

Edita Vopatová, Queeel Dich, Du Sauuu! 10/10+, Frankenjura

foto © Radek Vopat



Jen na okraj by bylo vhodné poznamenat, že Editu a její přelezy v Labsku většina z nás zaznamenala již v době, kdy to děvče ještě ani zdaleka neodrostlo dětským střevíčkům – pardon, lezečkám, a že to právě nyní vypadá, že v jejích stopách se evidentně hodlá vydat i její jedenáctiletý brácha.
Honza Vopat po přelezu čarodějné desetmínusky Witchcraft, přidal také ve Frankenjuře další cesty v podobné klasifikaci: Desperado 8a+, Sodom 8a+, Poseidon 8a+ a 8a Tanz Der Arroganz. To taky zaslouží gratulaci, a dává slušnou naději do budoucna.


Zdroje a odkazy:
Facebook/ový profil Edity Vopatové
Facebook/ový profil Lezce, na kterém zpravidla sdílíme české i světové zpravodajství o nových přelezech

Tomáš FRANK   [úpravy] 23:45 15.07.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Editááá go!08:11:57 16.07.2014
Jak se to občas říká??....tuhle holku fakt žeru!  ((-:
Martas.odpovědět 

 Přelezy08:44:58 16.07.2014
Editce obr gratulace.
Trocha spamu není nikdy na škodu... Takže přelezy týdne jsou onlajn. No, snad víte kde :)
Oliváčodpovědět 

 Edtikáá12:08:42 20.07.2014
Editká válí!! Gratuluju k parádním cestám.
Lucka Hrozkaodpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189343)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cache Cache 6b+ Manikia
Hot 6b+ Baunei
K. Gott L1 6b Baunei
Dali N Da Roof 7c Leonidio
Sven Väth Ext. 6c Leonidio
Nově komentované:
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Odpočinek Z Nudy 6B Maloměřice
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Prašná I 7- Poříčí Nad Sázavou
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Turčín + FI | Nelezte na Mařence - 28.2. | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Turčín na entou na netu | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: čecháčství | Re: Zanechme hysterie | jen vzhůru internetoví bojovníci | Re: Zanechme hysterie | Re: ... | Re: Zanechme hysterie | Re: Zanechme hysterie | Re: Hanba | Re: zrele na psychiatriu | zrele na psychiatriu |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (21)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (15)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (6)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | lezení venku27.2.-2.3. | Průvodce pravý břeh | Dětské lezečky | Vltavská žula | Todra Gorge 5.ed | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1644 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1717 
 Ne, uniklo mi to. 
 1489 
 Sleduji jen Adama. 
 1549 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.