LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší starej horolezec, než mrtvej hrdina.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Žebříček
Cesty:
11.Danda 11186
12.H2 11144
13.Bulička 11106
Bouldry:
11.Mokroluský 10550
12.Popovský 10450
13.Chytil 10425
Hory:
29. 2404
30. 2332
31.Kulajta 2304

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5845 lezců
1196590 cest
Nové přelezy:
Despacitto 7b+
Cold Turke 7c
Furia De J 9a+
Ange De L´ 9
Otuzbir 9
I 2 Stordi 7b+
Truth Hurt 10-
Colonist L 10-
Personal J 8+/9-
Crvena Tiš 7b

Stěny
Boulder club - Zákupy
Le Blok - Ostrava 1
Lezecká stěna Salesko - Brno-Líšeň

Prodejny
HUDYsport - Jihlava
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
HUDYsport - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mráza dal top a postoupil do semifinále

závody SP

Tomáš Mrázek dnes na závodech série Světového poháru v lezení na obtížnost v ruském Jekatěrinburgu dal top a postoupil ze čtvrtfinále do sobotního semifinále. Mráza ani Slávek Vomáčko, který ho doprovází, se zatím neozvali, ale průběžné výsledky jsou na kvalitním webu pořadatelů na www.uralclimbing.ru .
Zítra má být semifinále v 10:30 tamního zauralského času, což je myslím ve střední Evropě v 6:30 ráno. Finále je pak v 19:00 tamního času. Na uralském webu jsou fotky a videíčka, slibují i on-line přenos.

Standa   [úpravy] 21:22 17.05.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 další top a finále
Tak v sobotu dal Mráza další top a postupuje do finále. Top dali ještě jeho dva francouzští soupeři Chabot a Pouvreau.
Zapsal: Standa, 09:21:08 18.05.2002
 YyKdBrqbvfwfEPcC
ypMAAw Thank you for your post.Much thanks again. Fantastic.
Zapsal: VRiQkEtSBOdOLiJR, 23:14:00 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Metallica, 9+/10-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189131)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Petal To The Metal 7a+ Cannicattini Bagni
Bella Figura 7a+ Cannicattini Bagni
Despacitto 7b+ Cannicattini Bagni
Its Showtime 7a Siracusa
Rain 7a Siracusa
Nově komentované:
Palba Z Kanonu 7B Labské Údolí - Pravý Břeh
Hluboko Nad Větví 7- Županovice
Rychlokurz Vyšívání 7 Županovice
Bezejmenná 3 Županovice
Truth Hurts 10- Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: BBC vs MejCup | Re: Šárka - nové bouldery | Re: dotaz na adminy | dotaz na adminy | Re: Šárka - nové bouldery | Re: Šárka - nové bouldery | Šárka - nové bouldery |

 Nové komentáře:
Re: Somrák | Re: Somrák | Re: Somrák | jo | závistivcům nazdárek | Re: Naučit se mluvit | Re: Somrák | Re: Somrák | Re: Somrák | Re: Somrák |

 Kde to vře:
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (3)

 Nově v inzerci:
Salewa Crow | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana | Scarpa F1 za 4 500,-Kč | Scarpa drago 42,5 | Posledni výzva-děvče na jízdu za zážitky | La Sportiva Skwama |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2397 
 Někdy ano 
 2696 
 Ne nepoužívám 
 2557 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.