LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Náčelník má vždycky pravdu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy USA (20.02)
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)

Žebříček
Cesty:
37.Novotná 10168
38.Fajkoš 10157
39.Barták 10150
Bouldry:
37.Zímová 9203
38.Jeliga 9203
39.Chovanová 9200
Hory:
9.Hlahulek 5111
10.Nešťák 5095
11.Černý 4970

Výsledky
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)

Deníčky
5849 lezců
1198082 cest
Nové přelezy:
Patata Neg 8a
Super Zeb 7c
Super Zeb 7c
Meltemi-Po 8a
Peatón Del 7c
Mal Pago 7c
El Represe 8b
Nueve Zeta 8a+
Pan Boulde 7C
Hierbas 7b

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

BB´s not dead...

PR

Je to přesně rok co se zavřel Boulder bar blízko Václavského náměstí a dnes je v prostoru již fungující hotel.

Po roce usilovné práce se nakonec povedlo vybudovat nový Boulder bar a nyní vám ho konečně můžeme představit v plné jeho kráse.

V novém BB jsme se maximálně vynasnažili vychytat všechny chybky, které byly ve starém  a těšit se tedy můžete na nekuřácký, dobře odvětrávaný bar, prostorné šatny a především na hromadu lezení na unikátní stěně.

Spousta profilů, označené bouldery, perfektní dopadiště a vzdušnost celého prostoru zaručují skvělé lezení a ideální prostor pro zlepšování lezecké dovednosti a výkonnosti.

Dost ale řečí a pojďte do celého prostoru nakouknout

Vstup –  v současné době se pracuje na dokončení a zkrášlení dvoru. Těšit se můžete na venkovní posezení a možná i polezení

Bar – v baru se nachází i recepce stěny. Počet míst k sezení je 60 a najdete zde i malou místnost s fotbálkem a pohovkou.




Chodby – Při cestě do šaten se projdete propojovacími chodbami. Doporučujeme vzít si sebou přezůvky.




Šatny – Pánská a dámská šatna jsou mnohem prostornější



Bouldránkov – Dětský koutek pro nejmenší. Je určený především pro děti od dvou let a můžeme zajistit i hlídání. Do 30.3.07 bude již v provozu.




Boulderovka – Každý profil nabízí jiné možnosti lezení a označené bouldery pomohou všem lezeckým kategoriím.





Další prostory – Vedle boulderovky se pracuje na další místnosti, kde bude dostatek místa na protažení a rozcvičení. V budoucnu zde vznikne buď posilovna nebo prostor na jiné cvičení.

Novinkou nového Boulder baru je především jeho otevřenost lezecké veřejnosti a pomoc při zlepšování se v lezení a zvyšování lezecké výkonnosti. Díky novým stránkám www.boulder.cz se můžete dozvědět spoustu věcí o lezení a jeho principech a o tréninku jako takovém. BB nabízí pomocnou ruku nejen ostříleným lezcům, kteří už mají nějaké ty těžší cesty za sebou, ale zvláště začátečníkům či lidem, kteří nejsou spokojení se svojí současnou výkonností. Takže pokud chcete trénovat (nebo jen začít lézt) systematicky a efektivně neváhejte se na nás obrátit a rádi vám na místě poradíme, zkonzultujeme a pomůžeme s lezeckým plánem.

Vzpomínáte si na Boulder Ralley? Unikátní systém závodu pro všechny lezecké kategorie samozřejmě nebude chybět ani v novém prostoru! A kromě toho pro vás opět chystáme další velké lezecké akce, které v minulých letech rozvířili stojaté vody závodního lezení. 

Těšte se tedy na dobré lezení, společné tréninky, lezecké kurzy a poradenství, závody a hlavně velkou zábavu při boulderování.

Nový Boulder bar naleznete na adrese:
U výstaviště 11, Praha 7
- Pět minut chůze ze stanice metra Nádraží Holešovice
- Patnáct minut jízdy tramvají ze starého Boulder baru V jámě
- Patnáct minut jízdy tramvají z Anděla

Další informace o prostoru a o tréninku najdete na www.boulder.cz, případně můžete zavolat na +420233313906 či napsat na bar@boulder.cz.

Těšíme se na vás a věříme, že se vám v novém prostoru bude líbit.
BB – najdi si svou cestu...

Boulder Bar   [úpravy] 09:13 25.03.2007Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 bezva nápad12:47:09 25.03.2007
Kdo chce v dnešní hektické době věnovat čas něčemu tak "zbytečnému" jako je lezení ten určitě přivítá možnost dozvědět se jak na to co nejoptimálněji. Jak využít čas strávený tréninkem,(už vidím, jak se objeví reakce které slovo trénink ve spojení s lezením rozcupují, ale ruku na srdce klasici jaký je to super pocit, když se zadaří a něco hodnotného prásknete a právě trénink mi umožní mít tento pocit co nejčastěji)a pokud mi někdo poradí jak na to mám jít zrovna já ať už jsem lezec na "úrovni" a nějakou dobu se nezlepšuji a nebo ten, kdo začal a vlastně neví jak na to..tak to je bezva nápad.:-)
koljaodpovědět 
 Re: bezva nápad13:38:47 25.03.2007
Naprostej souhlas
Lukyodpovědět 

 Dotaz13:01:07 25.03.2007
Hálo, když tak čtu článek tak mi připadá, že je to úžasný PR. Nebyl za stejný styl napadán Mammut??. Nebo je BB něco jinýho??
odpovědět 
 Re: Dotaz13:03:41 25.03.2007
jo, je tam PR. Omluva!!
odpovědět 

 Luxusní boldrovka13:22:08 25.03.2007
Vypadá to fakt luxusně, jak stěna tak i zázemí, už se tam těším.
Janodpovědět 

 good23:17:59 25.03.2007
Olivko and team vypadá to skvěle, mohli byste přijet udělat něco podobného do Ostravy, když nám budou naši mekku bourat:(
Adam Fialaodpovědět 
 Re: good09:00:12 26.03.2007
Jednoznačně nejlepší bouldrovka jakou jsem kdy viděl. A pivo tež fajne...
Penodpovědět 
  Re: good11:58:11 26.03.2007
Ale az budes mit saunu nemaj sanc:)))
Kuzmicodpovědět 
  Re: good11:58:22 26.03.2007
Ale az budes mit saunu nemaj sanc:)))Bo Radka tam urco necepujou
Kuzmicodpovědět 
   Re: good13:37:06 26.03.2007
Tak Radek je Radek, to je bez debat.
Penodpovědět 
  Re: good21:52:04 26.03.2007
Tys tam byl penátore?:D
Adam Fialaodpovědět 
   Re: good06:28:41 27.03.2007
jo minulej týden.
Penodpovědět 
    Re: good21:16:35 27.03.2007
"minulej" týden:D? to ses teda rychle stihnul adaptovat na pražstinu:D
odpovědět 

 boulder.cz09:33:22 26.03.2007
Mooc hezký počin a je za ním určitě spousty práce.. zajímavě vypadají i nové stránky (kdo by chtěl vidět Oliváče "letajícího" na campusu, tak doporučuji :)
Martinodpovědět 

 No je to krasny.15:43:16 26.03.2007
Bar jak v Hiltnu, kyticky na chodbe (doufam ze je nekdo nepobleje), housenky lezou po  vzduchosce, losos a mozek osazen, fakt chybu nevidet.. snad jen ta presentace, teda ta zadnice skryte umelkyne, mno ehm*... a kanarka z Liberce(?) bych  vypral ve fotoshopu.
*Z.H.?:) 
L. z L.odpovědět 

 bar15:46:15 26.03.2007
Musim pochvalit nekurackej bar.A nahodou fotka z damske satny by nebyla?
odpovědět 

 Foto dne:
Ghey Team
La Dottrina Di Napi Valentina, 8a
 Databáze cest:
Všechny cesty (189266)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bob Les Monges 5c Théoule-sur-Mer
Abu Kai 6c+ Wadi Rum
Meltemi-Poets 8a Poets
? 4c Turó De Cal Beco
Trabuco 6a+ Turó De Cal Beco
Nově komentované:
Hubbleův Teleskop VIIb Ostaš
El Trapiecista 7a+ Bellus
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach
Festivalová Nakládačka XIa Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | žltý skafander | Re: Jak začít s VHT | Nejjednodušší | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Jak začít s VHT | Re: Českého horolezce ve Vysokých Tatrách smetla lavina, na míst |

 Nové komentáře:
Re: DVD | Re: kardinální otázka | Re: DVD | Re: Borec | Borec | D | Lavína v stene Tupej | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka | Re: kardinální otázka |

 Kde to vře:
Američan Sean Bailey oznámil přelez nové cesty v USA za 9c (1)
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (1)

 Nově v inzerci:
Dětský uvazek | Pik Pobědy | Průvodce Tour of Mont Blanc | Seznámení | Statická a dynamická lana | turistické boty ASOLO Nucleon | Boty Scarpa | Prodám levně lyže | Spano | Wild Country Revo |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 872 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1000 
 Ne, uniklo mi to. 
 853 
 Sleduji jen Adama. 
 849 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.