LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vystřízlivim a nelezu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
23.Vlk 10584
24.Suchan 10532
25.Lebloch 10528
Bouldry:
23.Bulička 9906
24.Nespoutaný 9878
25.Břicháček 9828
Hory:
21.Slavíček 3060
22.Novák 2688
23.Bernard 2632

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5850 lezců
1198655 cest
Nové přelezy:
Sólo El En 7c
21 Grammi 7C+
Severus 7C+
Moje První 7C+
Malá Guľa 7C+
Mystére Et 7b+
Estrata Ge 7c
Look Up He 8b+
Ztopořená 9/9+
Severus 7C+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra z Dawn Wall: úspěch v 10. délce a ostrý pokus brzy

Z USA hlásí Adam Ondra, že se mu podařil další dílčí úspěch na Dawn Wall na El Capu v Yosemitech, a to v 10. délce za 5.14a. Uvedl, že pro něj to byla 3. nejtěžší délka po dvou traverzových (délkách 14 a 15).

Ve stručném videu Adam mj. říká, že je blízko ostrému pokusu o volný přelez celé cesty. Myslí, že ještě jeden den nacvičování ve stěně, pak dva dny odpočinku a bude připraven na pokus.



sth   [úpravy] 10:49 09.11.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Jjjj20:33:36 09.11.2016
Držíme ti moc palce Adame !!! Jdi do toho !!!
Fordákodpovědět 
 Re: Jjjj01:54:49 10.11.2016
Tak tak, jen nevim zda uz to neni pomalu realityshow a to si nejsem jist zda je to dobre. Myslim ze ani pro samotne lezce jako Adam ne. To musi bejt hroznej tlak, ctenari, lezci ocekavaj...nemyslim ze je to dobry. Ale drzim palec
odpovědět 
  Re: Jjjj04:03:01 10.11.2016
Ale tady nejde o lezcovu pohodu.
Je to akce BD, jde o reklamu a ta se díky reality show zjevně daří. Na poli lezeckého marketingu jasný průlom do nové obtížnosti.
Tak doufejme, že se bude dařit i na sportovním poli.
odpovědět 
  Re: Jjjj09:09:38 10.11.2016
Tak jednou za par dnu se na Instagram ci jine soc. medium umisti pomerne dost kratky odstavecek informujici o rekneme dulezitych pokrocich v ceste, ktera ma jen jeden prelez ve dvojici na stridacku, prelez na ktery prvoprelezci trenovali 8 let, prelez, ktery samotny trval 19 dnu, tedy s prehledem nejtezsi vicedelkove cesty na svete. To me moc jako reality show neprijde a osobne si to ctu radeji nez treba sms od Mary Holecka, ktere na nas vetsinou chrli s vyssi kadenci.
odpovědět 

 Další Info. A rozhovor od NG 21:58:00 09.11.2016
Je to sice staré už pár dnů, ale zajímavé počtení a shrnutí https://goo.gl/Ujqe2I
Knedodpovědět 
 Re: Další Info. A rozhovor od NG 02:08:38 10.11.2016
diky!
marekodpovědět 

 Foto dne:
Trebenna East
Kap horn, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (189338)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Sólo El Enano 7c Cuenca
Dura De Pelar 7a Cuenca
21 Grammi 7C+ Chironico
Pajkel 6a Črni Kal
Pasen Y Vean 6b+ Cuenca
Nově komentované:
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Los Animáculos De La Placa 7b Chulilla
Kamarádům Za Velkou Louží 5+ Srbsko
Hanina 7+ Mengusovská Dolina
Follaje Campestre 7a+ Chulilla

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Najdi deset rozdílů | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Berušky foto dne | Re: Berušky foto dne |

 Nové komentáře:
Ostuda | hanby | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Mamlas | Re: Hanba | Re: Mamlas |

 Kde to vře:
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (2)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Pípák BCA Tracker DTS | Garmin Fenix 5X Sapphire Gray Optic, Black band | Scarpa Maestrale RS skialp boty | Mačky Petzl Lynx | Spacák Nanok | Hilleberg Jannu | Běžky Atomic skate 192 nové | Dětský uvazek | Pik Pobědy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1496 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 1586 
 Ne, uniklo mi to. 
 1366 
 Sleduji jen Adama. 
 1410 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.