LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
25.Kohout 10497
26.Adamovska 10434
27.Sejbal 10431
Bouldry:
25.Ďurech 9706
26.Klapal 9700
27.Stribrny 9684
Hory:
29.Chomová 2248
30.Kupec 2216
31.Nehasil 2188

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5858 lezců
1202789 cest
Nové přelezy:
Oblión 8A
Bowl-Drink 7C+
Ribstole 8A
Exitus 9/9+
Čembalo 7C+
Crakalkoho 7B+
Fine Di Va 7b
Forest 7b
Jedna Mozk 7C
Nagelovaný 9

Stěny
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP lezení v ledu

Rumunsko - Busteni

Aktualizace: Výsledky finále
V rumunském Busteni právě probíhá druhý závod světového poháru v lezení v ledu, kam  nás odjeli  reprezentovat Silva Rajfová, Lucie Hrozová, Jitka Mázlová a Stanislav Hovanec.

V  kvalifikaci startovalo 14 žen a 43 mužů. Jitka Mázlová obsadila 8. místo a  probojovala se do finálového kola. Lucie Hrozová skončila na 9. místě a Silva Rajfová na 11. místě. Stanislav Hovanec skončil v kvalifikaci na 18. místě a postupil do semifinále.
Jíťo a Kvaku držíme palce!!!

Výsledky finále ženy:
První místo v ženách obsadila korejská závodnice Woon-seon Shin, druhá byla Natalya Kuliková z Ruska a třetí Jenny Lavarda z Itálie. Jitka Mázlová obsadila 8. místo.

Výsledky finále muži:
V mužích vyhrál Markus Bendler z Rakouska, druhé místo obsadil Samuel Anthammaten ze Švýcarska a třetí Evgheny Kryvosheytsev z Ukrajiny.
Stanislav Hovanec skončil na 18. místě.


Zdroje:
Kompletní výsledky.

Simona   [úpravy] 19:14 08.02.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Jítaaaa19:33:14 08.02.2008
Vsechny je tam rozdrt;) Drzim palce!
Noo nooodpovědět 
 Re: Jítaaaa21:23:13 08.02.2008
držíme palceeeeeeeeee;)
ondraodpovědět 
  Re: Jítaaaa20:07:58 09.02.2008
taky džím palce:))
Lukášodpovědět 

 Pěkné výsledky20:50:33 08.02.2008
Gratulace všem za dobré výkony. Jen tak dále.
Honzaodpovědět 

 Kvak00:31:09 09.02.2008
na horosvazu jsem cetl, ze Kvak postupuje z kvalifikace do semif. z 18.místa. to se na svazu sekli?
odpovědět 
 Re: Kvak09:40:00 09.02.2008
opraveno.
 simodpovědět 

 Dotaz12:03:12 09.02.2008
Nevíte nekdo jaky maji startovní čísla naši závodníci?
Honzaodpovědět 
 Re: Dotaz17:22:47 09.02.2008
když klikneš na výše uvedenej odkaz a pak si otevřeš startovku nějakýho kola tak tam máš pak numera těch co budou startovat.
odpovědět 
  Re: Dotaz08:06:34 11.02.2008
Z hlediska umisteni dejme tomu, ale z hlediska poctu startujicich? Baby 14, chlapy 34. No , kazdy to asi vidime jinak...
odpovědět 
   Re: Dotaz08:21:26 11.02.2008
Někdo potřebuje i čísla změnit, aby byl i
uspokojen?
1.Mužů bylo 43.
2. Pokud na závodech bývá méně závodníků, většinou chybí spíše ti slabší, těm o tolik nejde, jako těm, kteří závodí o dobré celkové hodnocení.
Někdo prostě hledá hůl kdekoliv a jakkoliv,hlavní je jí najít. Přeji úspěšné hledání. :-)
Jinak gratulace našim závodníkům.
Milanodpovědět 
    Re: Dotaz14:34:57 11.02.2008
Nic proti Milane, ale třeba zcela chyběli Taloši, Rumunsko zatím nemá takový zvuk jako Val Daone či S.Fee. A to i Val Daone letos bylo v mužích méně závodníků než loni.
Ze Švýcarů vůbec nezávodí letos třeba Simon W.
Osobně zatím oproti loňsku u našich mužů nevidím žádné zlepšení, ale kdo zná situaci nemůže se divit. Kde není systém a řád nelze nic očekávat.
A holky, s výjimkou Jitky, jediné stálice u nás, jsou nezkušené a samozřejmě též bez pořádného tréninku a tam se taky nedá úspěch očekávat hned.
Vlkodpovědět 
     Re: Dotaz16:37:05 11.02.2008
12.4 začne u nás v holeškách první závod Česko-slovenského poháru v drytoolingu! Závodů bude celkem šest!Poleze se i s mačkama!I za tvou pomoc ti budeme vděčni! Nijak jinak ti neumím odpovědět na tvé příspěvky!
Libor Rebel Hrozaodpovědět 
      Re: Dotaz20:27:08 11.02.2008
to bylo pro vlka!
Libor Rebel Hrozaodpovědět 
   Re: Dotaz09:26:51 11.02.2008
Startovka mužů v kvalifikaci měla dvě stránky, ne jednu, takže 43 můžů.
Gratuluju Jíťě k pěknému umístění.
simonaodpovědět 

 Foto dne:

Příprava padání
 Databáze cest:
Všechny cesty (189735)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
České Dráhy 8- Jickovice
Zdravotních Bratrů VIIIc Ostaš
Hodinový Hotel VIIIb Ostaš
Dirty Love 6c Vrysi
Andyho Varianta 6- Adršpach
Nově komentované:
Vlaštovko Leť 9- Porúbka
Šmahov 8 Hlubočepské Plotny
Kapitán Velká Huba 7 Jickovice
Odontoglyphida 7c Kalymnos
Hraniční Syndrom VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Oeav.cz | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Ex kalíbr | Re: Ex kalíbr | Ex kalíbr |

 Nové komentáře:
Borec nakonec | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | To je jen tresnicka | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Prvac |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (24)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (7)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)

 Nově v inzerci:
Skialp lyze | Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2156 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2358 
 Ne, uniklo mi to. 
 2045 
 Sleduji jen Adama. 
 2133 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.