LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Stribrny 11950
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7829
3.Groš 7240

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200464 cest
Nové přelezy:
Perný Den 8B
Hvězdice 7C
Pralinka 7C
Personal J 8+/9-
Sólo El En 7c
Titanium 7c
Sin Conser 7c+
Antisocial 7b+
Dos Pegues 7c
Lucky Luke 7C

Stěny
Horolezecká stěna Staré Hradiště - Staré Hradiště
Sokolovna - Lomnice nad Popelkou
Dům Ignáce Stuchlého - Fryšták

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

1. kolo Rock Point ČP v boulderingu 2015

pozvánka

smallV sobotu 7. března se uskuteční 1. kolo Rock Point českého poháru v boulderingu, který je zároveň nominačním závodem na SP. Závod proběhne na Výstavišti v Lysé nad Labem. Aktualizace

Aktuální informace o přímém přenosu, který poběží od 16:00 do 20:30 na adrese slanytv.cz

Pro tento rok jsou námi pořádané závody také součástí projektu Českého olympijského výboru Česko sportuje!



původní článek z 24.2.2015
Kvalifikace závodu proběhne flash systémem a bude připraveno osm kvalifikačních bouldrů. Ve finále se poleze systémem on-sight na čtyřech bouldrech. Stavět bude David Kozel s Radovanem Součkem. Závodníci polezou na chytech a strukturách od firmy AIX, Makak, Freestone a Flathold.

Registrovat se můžete již dnes a do 25. února to budou mít členové ČHS za 150,- a nečlenové za 250,-. Kdo se přihlásí později nebo na místě zaplatí jako člen 200,- a jako nečlen 350,-. Registrovat se a sledovat další informace můžete na webu www.boulderzavody.cz. Závodníci se mohou těšit na ceny od firem Singing Rock, Lifefood, Mrkev, Everest, Lidé a hory a na poukázky od generálního partnera firmy Rock Point.

V rámci tohoto závodu proběhne i 1. kolo ČPM v boulderingu 2015 pro kategorie U 18 (kategorie A) a juniory. Tyto kategorie budou vyhlášeny po kvalifikaci závodu.

Novinkou tohoto roku je ještě závod Souboj lezeckých stěn, kdy se mohou přihlásit skupiny z jedné stěny/bouldrovky/oddílu a společně něco vyhrát, více info o téhle novince najdete na webu boulderzavody.cz.

U závodu bude probíhat bohatý doprovodný program, v rámci kterého si závodníci i veřejnost budou moci vyzkoušet například slackline, nakoupit si kvalitní potraviny u stánku firmy Lifefood nebo si nechat na míru ušít kalhoty od firmy Mrkev. K finálovým kolům bude hrát živě DJ Frank Lucas!

V rámci doprovodného programu bude probíhat tombola o hodnotné ceny a poukazy na jednotlivé sportovní aktivity, vyhlášení tomboly proběhne v 17:15.



Harmonogram:
08:00 – 08:50  prezence ženy
09:00 – 10:00  kvalifikace ženy
08:00 – 13:00  prezence muži
11:00 – 12:00  kvalifikace muži (I. skupina)
12:15 – 13:15  kvalifikace muži (II. skupina)
13:30 – 14:30  kvalifikace muži (III. skupina)
15:30  uzavření izolace ženy
16:00  finále ženy
17:30  uzavření izolace muži
18:00  finále muži
20:00  vyhlášení výsledků

Připojte se k Boulderzávodům také na Facebooku a buďte pořád v obraze :)

V neděli 8. března proběhne 1. kolo Českého poháru mládeže v boulderingu 2015, více informací najdete na stránkách boulderzavody.cz a v následujícím článku na Lezci.

Těšíme se na vás!


Karina Bílková   [úpravy] 09:10 05.03.2015Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189515)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mise Au Poing 6b+ Les Lames
Mocamba 5c Les Lames
Cadavres Exquis 7a+ Les Lames
Euro 17 7a+ Geyikbayiri
Titanium 7c Cuenca
Nově komentované:
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Soft Style 7C+ Hradby U Kozla
Via Giulietta VIIb Ostaš
Südwand VIIIa Schmilka
Gruyere B 6b+ Cuenca

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
naboso | naboso | Velký Hermann | Re: To je přece druhý přelez | Re: K čemu je to dobré? | Re: To je přece druhý přelez | K čemu je to dobré? | To je přece druhý přelez | Re: WC | Re: ... |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (10)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (8)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace | Zapomenuté smyčky | Parťák na skialpy |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1910 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2087 
 Ne, uniklo mi to. 
 1801 
 Sleduji jen Adama. 
 1874 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.