LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co můžeš vylézt dnes, neodkládej na zítra.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
7.Griger 9777
8.Gospoš 9612
9.Berger 9532
Bouldry:
7.Nakládalová 7850
8.Palivec 7809
9.Havlíček 4703
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114411 cest
Nové přelezy:
Skitalica 7c+
Nevermind 7c+
Mar De Inc 7c
Opportunis 7c
Bigfoot 7C+
Hrival 9
Le Sacre D 7C
Stargate 7c
Skenderbeu 8a
Postë E Ze 7b+

Stěny
Horolezecká stěna Vrchlabí - MANGO - Vrchlabí
K2 - stěna už neexistuje - Plzeň
ZŠ TGM Otrokovice - Otrokovice

Prodejny
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
HUDYsport - Brno
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Sobota 5. března - ČP v boulderingu Šumperk

Kamarádi a přátelé, ještě jednou vás všechny zvu na tuto sobotu 5. března do Šumperského fitka Korzo na letošní první kolo Českého poháru v boulderingu. Budou znova připraveny 4 kvalifikační a 4 finálové problémky, jak pro muže tak ženy. Uzavření izolace jsme posunuli na 9:30, ale pochopitelně pro přespolní je tu rezerva - budou jen zařazeni na konec startovního pole. Start je v 10:00. Startovné je 150,- korunek. Info na telefonu:723 969 180. V přestavovacích pauzách proběhne diashow Davida Kolby z lezení v Indii, v mecce Hampi. Večer pro velký úspěch vystoupí ten , který kráčí napříč staletími - he-he - ohně, meče mistra Akády. Teším se na vás - letím stavět. Váš Krkavec

Krkavec   [úpravy] 08:50 01.03.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Akáda09:06:32 01.03.2005
Braaaavoooo Akáda Akáda Akáda.
Kdo neviděl ať si rozhodně nenechá ujít. Doufám, že bude mít zase nějaký textík se skvělým recitátorem.
Bohužel mě však zachvátila nemoc nemilá a nezúčastním se této fajnové akce. Hlavně Tome mysli na to, že přijede Kuba Lahvoň!!! :))) 
Oliváčodpovědět 

 ročník21:04:34 01.03.2005
který ročník múže startovat?doufám,ze se nebojíte Adama a pod.?
caballoodpovědět 
 Re: ročník21:18:52 01.03.2005
tak,už sem si to overil na CHS.takze dovidenia nabudúce :-)
caballoodpovědět 
  Re: ročník10:40:04 02.03.2005
Jak je to tedy s tím věkem? Od kolika se může startovat?
odpovědět 
 Re: ročník11:17:51 02.03.2005
Caballo Caballo...:)
Myslím, že se nikdo nebojí konfrontace s mladýma, ale tak jak je tomu ve světě, tak i u nás prostě mladší 16 let NESMÍ závodit na pohárových závodech a MČR. Divím se, že zrovna ty to nevíš a že se tomu divíš. Důvody snad rozebírat nemusím :)
Oliváčodpovědět 
  Re: ročník13:51:09 02.03.2005
ja se tomu nedivim a vim to,jen kdyz sem se doslech,ze Adam vyhral nekde bouldry,tak sem myslel jestli se neco nezmenilo.
caballoodpovědět 

 Foto dne:
Tereza Sukačová, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189661)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Espacio Libre 7b/7b+ Rincón Bello
HANSI - MANSI 7a Kalymnos
Utopia - Rainbow 6b Kalymnos
Discriminación Positiva 7b Rincón Bello
Souvlakias 5a Leonidio
Nově komentované:
Inflation Der Bewertung VIIc Oybin
Opportunista 7c Kalymnos
Kamikadze Xa Drábské Světničky
Gaston 5 El Chorro
Dračí Krev 10- Holštejn

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Spaní Roviště | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: To je přece druhý přelez | Where are the young gunz? | Re: Boulder | Re: Ledolezení? |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (7)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Zákaz lezení na Kozlovi (1)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2007 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2194 
 Ne, uniklo mi to. 
 1914 
 Sleduji jen Adama. 
 1977 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.