Janja Garnbret si pøi tréninku zlomila prst u nohy

Svìtová jednièka v soutìžním lezení Slovinka Janja Garnbret si pøi tréninku zlomila prst na levé noze a nyní musí omezit trénink, protože na zranìnou nohu po ètyøi týdny neobuje lezeèku.

Janja na Instagramu uvedla, že to pro ni bude velká výzva, i když je lepší, že se jí to pøihodilo teï a ne uprostøed závodní sezóny. Ta zaèíná za dva mìsíce. První akcí je Svìtový pohár v boulderu v japonském Hachioji od 21. do 23. dubna.

Viz Janjin pøíspìvek na Instagramu:



Harmonogram závodní sezóny vèetnì kvalifikací na olympiádu 2024 v Paøíži najdete zde:


IFSC kalendáø závodù svìtového poháru 2023 - vèetnì bouldrového závodu v Praze


Standa Holec   [úpravy] 01:46 17.02.2023

Komentáøe

     
...nové pøíspìvkyNový komentáø 

 Fér 07:01:51 17.02.2023
Tak ona by ty holky porazila asi i bez lezeèky, otázka je jak moc jí to bolí...
.odpovìdìt 

 big toe15:34:27 17.02.2023
pøesnìji jde o zranìní palce, pro správnou chùzi i lezení je z prstù na noze nejdùležitìjší
PPodpovìdìt 
 Re: big toe19:01:54 17.02.2023
No tak jestli si zlomila palec tak nevìøím, že se za mìsíc na nìj postaví. Už kvùli ní to není vùbec dobrej nápad. To já si takhle pøed pár lety taky narazil a zlomil palec. Chvíli to šlo, sem tam obstøik, ale èasem mì dobìhla artróza, delší nástupy jsou za trest(teda víc než obvykle) a každé postavení na palec dvakrát rozmýšlím, jestli to za tu bolest stojí a nebo to radìji shybnu :-/
Ale já nejsem Janja, tak doufejme, že to holka vyhoupe lépe..
 JendaZBrnaodpovìdìt 
  Re: big toe19:53:57 17.02.2023
Jendo nechci tì podceòovat ale Janja má možná na každý prst spešl fyzioterapruta:) Dost bych se divil kdyby do jara nebyla v pohodì.
Krndaodpovìdìt 

 Nezajem19:53:11 20.02.2023
Koho to jako zajima že si nìjaka cuchta zlomila pslec?
Nezajemodpovìdìt 
 Re: Nezajem20:58:44 20.02.2023
Až si zlomí palec tvoje cuchta jak pùjde z nákupu s lahváèema, to tì bude sakra zajímat.
odpovìdìt