LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5864 lezců
1203916 cest
Nové přelezy:
Zpátky Do 8A+
Ďáblovo Zl 7C
Pakobra 7C
Pek-se-so 8A/8A+
Je Grimpe 8a+
A Tutta Bi 7b
Pantarei N 7c
Celerino A 7b
Satan 7C+
Mr. Krek 7b

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Alex to DOKÁZAL!!

Neskutečný výkon, gratulujeme!!

Neskutečný výkon, gratulujeme!! Po freesolu ještě šílenější počin. A to jsme si všichni mysleli, že to již není možné. Snad jen Adam Ondra by jej mohl předběhnou a zvýšit laťku!

Alex je nejenom nejenom sólista, ale také neskutečný dříč. Na celou akci poctivě trénoval více než přes rok. Tvrdá práce se vyplatila!! A tak vám s potěšením oznamujeme, že jako první lezec v historii vylezl boulderingový problém na měsíci! A jak sám napsal a vyjádřil se již do médií dokázal to jen s podporou NASA a presidenta Trumpa! Zde oficiální stanovisko, volně přeloženo: Neuvěřitelně!! Měsíc - "PlayGroud " Skyfall - stupeň 8B!! "Alex opět předvedl neskutečný výkon!" Ve spolupráci s NASA, byl odvezen na měsíc. A zde jsem vylezl nejtěžší boulderingový problém stupnice 8B. Vyřešit celý problém mi zabral 4 týdny včetně cesty tam a zpět!! Byla to opravdová výzva!! Tímto děkuji společnosti NASA a USA vládě za podporu! Opět jsme dokázali být první, jak Kim Jong-un prozradil presidentovi Trumpovi, oni chtěli být první. Naštěstí na poslední schůzce s Kimem se nasral a uvolnil prostředky abychom byli první!! Děkuji pane presidente...

Rohlík   [úpravy] 10:31 01.04.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 morous12:17:34 05.04.2019
Jsem přesvědčen, že nejsem žádný suchar, ale mně tento článek prostě nepřijde vtipný. Soráč
odpovědět 
 Re: morous12:58:51 05.04.2019
To nemá být vtipný, ale úžasný, že to vylezl. Tenhle kluk je neskutečnej démon, film Freesolo to krásně ukazuje.
Hawkodpovědět 

 Foto dne:

Dlouháč, 5
 Databáze cest:
Všechny cesty (189852)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Scala 6c Manikia
Agriochelidono 6b Manikia
Peine Perdue, Joie Retrouvée 6b+ Manikia
Bilbo 6c Manikia
Le 13ème Travail D'Hercul 6c+ Manikia
Nově komentované:
Stará Novinka 7B Tisá - Modřín
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik
Helicopter 6C Maltatal
Surrounded By Bullshit 6b Maltatal
Šmoulí 6C Hostivařská Skalka

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Je tu článek o tom, | Je tu článek o tom, | lezení | Re: nechápu | Re: To je jen tresnicka | Re: Kdo to zaplatí? | Re: To je jen tresnicka | Kdo to zaplatí? | Kdo to zaplatí? | Kdo to zaplatí? |

 Kde to vře:
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (27)
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (19)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Fotografie do profilu deníčku (10)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (5)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Adam Ondra dal na flash svůj druhý boulder za 8C: Lion's Share (2)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Grigri | Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina | Skialp lyze |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2437 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2627 
 Ne, uniklo mi to. 
 2334 
 Sleduji jen Adama. 
 2450 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.