LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
18.Fiala 7785
19.Mrnustikova 7734
20.Plíhal 7670
Bouldry:
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114355 cest
Nové přelezy:
Bigfoot 7C+
Hrival 9
Le Sacre D 7C
Stargate 7c
Skenderbeu 8a
Postë E Ze 7b+
Mazzacano 7b
Oblión 8A
Kap Horn 9-/9
Fakerník 9+/10-

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Reinhold Messner na festivalu v Praze

představí i výstavu o svých horských muzeích

Reinhold Messner jako hlavní hvězda letošního Mezinárodního festivalu alpinismu 25.-27.11. v Praze krom přednášky, diskuse a autogramiád nové knihy Pád z nebes představí v české premiéře výstavu o Messner Mountain Museums (Messnerových horských muzeích).

Pořadatelé festivalu o tom dnes informovali na tiskovce v Praze. Pořadatelé ladí poslední detaily programu. Jisté jsou přednášky dalších špičkových alpinistů: Rakušané Peter Habeler a Wolfgang Nairz, Slovinci Marko Prezelj a Aleš Česen a další mezi  nimiž jsou i naši např. Marek Holeček nebo Radek Jaroš, který se dnešní tiskovky rovněž účastnil.

MFA Praha Reinhold Messner

Reinhold Messner


Hrad Firmian u Bolzána je největším Messnerovým muzeem

Hrad Firmian u Bolzána je největším Messnerovým muzeem


MFA MMM plakát

Plakát k výstavě MMM


MFA hosté

Plakát k MFA


tk

Dnešní tisková konference


Letošní ročník festivalu je poprvé ve Slovanském domě na Příkopě na Praze 1, a ne, jak tradičně býval, v Národním domě na Smíchově, který změnil a majitele a na letošek se zde nešlo domluvit.
Proto dle pořadatelů budou prostory poněkud omezené a návštěvníkům radí, aby si obstarali vstupenku včas.

Více o programu:

www.festivalalpinismu.cz



sth   [úpravy] 18:53 08.11.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Fook 15:30:30 11.11.2016
To zase bude egomasturbacia...
Mfodpovědět 

 borec22:38:05 11.11.2016
Mesner je Buh, Nejlepši horolezec vsech dob
Karelodpovědět 
 Re: borec12:52:47 12.11.2016
Možno ano, no určite je najarognatnejší a najnamyslenejší...
odpovědět 
  Re: borec15:17:58 12.11.2016
Ty ho znáš dost sotva!:-)
odpovědět 
 Re: borec21:44:51 13.11.2016
Jerzy Kukuczka.

Macodpovědět 

 messi14:53:03 13.11.2016
Ono to je i o tom, že je dost inteligentní. A to pak ti, co jim bylo dáno méně, křičí, že ho nemají rádi... Setkal jsem se s ním osobně - žádná arogance... Za výkony v horách i publikační činnost si zaslouží respekt - legenda...
Freezodpovědět 
 Re: messi15:06:37 13.11.2016
A o cem jste pokecali?
odpovědět 

 :-D14:57:12 14.11.2016
NĚKTEŘÍ úspěch neodpouští...a proto se stali profesionálními diskutéry a drtiči od klávesnice:-D.Úplně vidím tu polorozpadlou klávesnici,kde chybí spousta písmenek a krabici s kapesníčky na utření...nosu.Já se na ten festival těším!!!
Ondraodpovědět 

 Foto dne:
Tereza Sukačová, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189658)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Discriminación Positiva 7b Rincón Bello
Souvlakias 5a Leonidio
Platanos 5a Leonidio
The 100-Day Road 6a Leonidio
Nikiforos Vrettakos 5b Leonidio
Nově komentované:
Kamikadze Xa Drábské Světničky
Gaston 5 El Chorro
Dračí Krev 10- Holštejn
Playboy 10 Nečín
Pavoučí Hrana IXc Křížový Vrch

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Lezecky Černá skála u Řevnic | Nalezeno dětské lezečky v Tisé | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: To je přece druhý přelez | Where are the young gunz? | Re: Boulder | Re: Ledolezení? | Re: Lama |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (6)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Zákaz lezení na Kozlovi (1)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2004 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2191 
 Ne, uniklo mi to. 
 1911 
 Sleduji jen Adama. 
 1973 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.