LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Máš-li sílu vola, zkus to vylézt na sokola.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
47.S 10003
48.Čáň 9954
49.Novotná 9927
Bouldry:
47.Zítková 9103
48.Chovanová 9100
49.Šlapák 9056
Hory:
9.Černý 5220
10.Hlahulek 5111
11.Nešťák 5095

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5863 lezců
1203450 cest
Nové přelezy:
Mate Mania 8a
Silly Game 8a
Ouranos L1 8b
Ouranos 7c+
Strašák 9+/10-
Sparťan 7C
Možnost Vo 9+
Provokace 10-
Creme Brul 7C
Flor Is La 7C

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Olympijské zlato v rychlolezení mužů má Veddriq Leonardo (INA)

V lezení na rychlost mužů na olympiádě v Paříži vybojoval dnes zlato Indonésan Veddriq Leonardo. Druhý byl Číňan Wu Peng, třetí Američan Sam Watson. Ten v malém finále opět překonal světový rekord s časem 4,74 sekundy. Česko v této disciplíně zastoupeno na olympiádě v Paříži není.


Standa Holec   [úpravy] 23:07 08.08.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 nejrychlejsi treti14:24:50 09.08.2024
neni trochu divny, ze nejrychlejsi lezec je az treti? chapu divackou atraktivnost duelu i logiku pavouka, ale stejne mi to prijde zvlastni, jako kdyby se tak bezel sprint na 100m.

zlaty boulder a obtiznost, i kdyz bodovani a nasledny vliv stavecu ma taky sve mouchy, tak aspon tohle tam nastat nemuze.
odpovědět 
 Re: nejrychlejsi treti14:37:55 09.08.2024
protože je to moc krátký, než aby jich závodilo osm najednou (ne že by to nešlo postavit, ale divák by neměl čas se ani zorientovat). řešením by bylo prodloužit normovou trať tak, aby nejlepší dosahovali času okolo 40 vteřin (analogicky atletice - divácky nejatraktivnější drama je čtyřstovka, na stovce se divák v reálném čase ani nerozkouká a musí si doucvrnkávat až při opakovaných záběrech). to by byla docela sranda, kdyby se fakt závodilo na stometrové stěně - no né?
Lukas B.odpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189807)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Wizovského Plotna 6+ Bečovský Ostroh
Maryškova Cesta Do Kaple 5 Bečovský Ostroh
Varianta Cesty Kodýtková Skaln 4 Bečovský Ostroh
Koditkova Skalničkářská 3 Bečovský Ostroh
Kašpar Pluh Z Rabštejna 5 Bečovský Ostroh
Nově komentované:
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik
Helicopter 6C Maltatal
Surrounded By Bullshit 6b Maltatal
Šmoulí 6C Hostivařská Skalka
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | panťák - pád | Re: Oeav.cz |

 Nové komentáře:
... | Re: Borec nakonec | Dobře | Hlavně to zdraví | Inu | Re: Ultra lezci | Re: Ultra lezci | Re: jakou to má jednotku? | Re: Nedodelana prace | Re: jakou to má jednotku? |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (25)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (9)
Fotografie do profilu deníčku (7)
Adam Ondra přelezl 4 bouldery za 8C na flash (3)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (3)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Praha prodám | Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina | Skialp lyze | Saltic Eliot |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2341 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2552 
 Ne, uniklo mi to. 
 2260 
 Sleduji jen Adama. 
 2359 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.