LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pískař dá 10 m do kolen.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
Melloblocco 2026 (06.05)
SP paralezení Salt Lake City (15.05)
SP Bern (22.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7829
3.Groš 7240

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5856 lezců
1202282 cest
Nové přelezy:
Parfum De 7c
El Gordo 7c+
Pipeline 7b+
Palestina 7c
Bod G Xa
Restart XIa
Pipeline 7b+
Silvisiste 7c
Discrimina 7b
El Arca De 7b+

Stěny
KH Olomouc - Olomouc
Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm
Sokol Nymburk - Nymburk

Prodejny
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
HORALSPORT - KLADNO

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v boulderingu Praha 2025

kvalifikace

Adam Ondra postoupil dnes z kvalifikace světového poháru v boulderingu v Praze do zítřejšího semifinále ze 7. sdíleného místa. Další naši muži v kvalifikaci skončili. Lukáš Mokroluský  na 41. místě, Jan Štípek na 49. a Martin Stráník na 73. Stejně tak v kvalifikaci skončily večer naše ženy: Arina Jurčenko 39., Michaela Smetanová a Ema Galeová shodně 43., Viktorie Konečná 66., Natalie Paarová 67. a Adéla Koňaříková 72.

Ženy měly začít kvalifikaci v 16.00, ale start byl kvůli špatnému počasí odložen na 19.00.

„Z důvodu nepříznivého počasí bylo rozhodnuto o odložení startu kvalifikace žen. Pořadatelé společně s technickou delegátkou závodu se snaží najít řešení, které bude v souladu s pravidly, aby se kvalifikace uskutečnila ještě během dnešního dne,“ sdělil nám před 16. hodinou mluvčí závodu Radim Trusina.

Posléze informoval, že odložená kvalifikace žen na Světovém poháru v lezení v Praze odstartuje v 19 hodin.

Výsledky viz:

ifsc.results.info


Adam Ondra kvalifikace SP boulder Praha 2025 © IFSC



Adam Ondra kvalifikace SP boulder Praha 2025 © IFSC



Martin Stráník kvalifikace SP boulder Praha 2025 © IFSC



Ženská kvalifikace SP boulder Praha 2025 © IFSC



Ženská kvalifikace SP boulder Praha 2025 © IFSC



Ženská kvalifikace SP boulder Praha 2025 © IFSC



Michaela Smetanová kvalifikace SP boulder Praha 2025 © IFSC



Ženská kvalifikace SP boulder Praha 2025 © IFSC



...




Zpráva z rána:

Kvalifikací mužů začíná dnes ráno od 9.00 v Praze světový pohár v bouldrech. Ženy polezou od 16.00. Na začátku lezou ti s nejlepším rankingem. Adam Ondra bude lézt jako 7. ve skupině B. Vzhledem k 5minutovým intervalům by měl jít na řadu zhruba v 9:30.

Průběžné výsledky můžete sledovat zde (zde jsou i startovní listiny):

ifsc.results.info

...

Standa Holec   [úpravy] 23:30 06.06.2025Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Adam zabojoval11:08:46 06.06.2025
Tak zatím Adam pěkný, 2 topy a 3 zóny, 5. boulder na 1. pokus, já jsem spokojený. Uvidíme, jestli to bude stačit na semi.
Martinodpovědět 
 Re: Adam zabojoval00:16:50 07.06.2025
U Jurcenko to vypadalo má semifinale, skoda toho posledního bouldru. Dlouho jsme v ženském boulderingu nebyli tak blízko.
odpovědět 

 Foto dne:
Prvovýstup Kaiser Direkt v jižní stěně Grossglockneru. Juraj (Ďurifuk) dolézá 1. délku nad sněhovým polem.
Kaiser Direkt
 Databáze cest:
Všechny cesty (189726)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Palestina 7c L´Ocaive
Figorofobia 7a Borriol
Il Matrimonio 7a Inntal
Meisenknödl 5- Müglitztal
Silvisister 7c Corbera
Nově komentované:
Kulatý Vobdélníky 7+ Roviště
Meltemi-Poets 8a Poets
Super Lolita 8a Kalymnos
Hasta La Victoria Siempre 7b+ Kalymnos
No Money No Dance 9- Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Ex kalíbr | Re: Ex kalíbr | Ex kalíbr | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: AO zas vynechal | Prvac | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: Silnej jak silnice ale | Re: Silnej jak silnice ale | Re: MČR nic, exhibice ano | Re: MČR nic, exhibice ano |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (22)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2116 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2315 
 Ne, uniklo mi to. 
 2012 
 Sleduji jen Adama. 
 2094 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.