LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
10.Gospoš 9612
11.Berger 9532
12.Feigl 9504
Bouldry:
10.Kopáček 7950
11.Palivec 7906
12.Bejdáková 7875
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114740 cest
Nové přelezy:
Apač 8+/9-
Výlety Do Xa
The Wish 7c
Černobílá 8A
Iron Maide 10-
Los Cazapr 7c+/8a
Skitalica 7c+
Nevermind 7c+
Mar De Inc 7c
Opportunis 7c

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra vyhrál Rock Master Duel 2018

Adam Ondra vyhrál Rock Master Duel v italském Arcu. Ve finálovém souboji byl dnes o 0,04 sekundy rychlejší než druhý Kanaďan Sean McColl.

Adam ve finálovém kole vedl a Sean ho v závěrečném stropu sprintem téměř dohnal. Leze se dle speciálních pravidel cesta obtížnosti 7c až 8a. Jištěna je klasicky odspodu na rozdíl od standardní rychlosti, která je top rope, jak vysvětlil Adam na Instagramu:





V ženách vyhrála Slovinka Janja Garnbret.

Další soutěži Rock Masteru pro pozvané elitní lezce byl Boulder KO, v níž Adam Ondra nestartoval. Tu vyhráli Rus  Alexey Rubtsov a Francouzka Fanny Gibert.

Výsledky:

rockmasterfestival.com

sth   [úpravy] 23:50 29.07.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 tak08:38:28 30.07.2018
to je špica!
R. odpovědět 

 Video21:28:36 31.07.2018
Finálové video je na instagramu Seana McColla.
Rostodpovědět 
 Re: Video10:46:47 01.08.2018
Je nejlepší ze všech, co kdy lezli někam nahoru.
Kubaodpovědět 

 Foto dne:
Fotka z dlouhodobého projektu Martina Dvorského, kterému se ho konečně podařilo minulý týden přelézt.
Prubířský Kámen SD, 8A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189669)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Palikaria 5b Leonidio
Partitura - Var. VIIIa Tisá - Hřebenové Věže
Kašpárek A Strašidlo VIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Dovolená Na Balkoně VIIc Labské Údolí - Levý Břeh
Léto, Slunce, Kaktus VI Labské Údolí - Levý Břeh
Nově komentované:
Cesta Bojovníků 9- Ondřejovice
Traverzus Optimus 6A Děčínský Sněžník
Palas Anténa VIIb Ostrov
Kamikadze Xa Drábské Světničky
Inflation Der Bewertung VIIc Oybin

 Nově v diskusi:
Žebříček | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Spaní Roviště | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Boulder | Re: AO zas vynechal | Re: Lama | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (10)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (2)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2036 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2228 
 Ne, uniklo mi to. 
 1937 
 Sleduji jen Adama. 
 2009 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.