LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Mladí horolezci - potrava hor.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Černý 7829
3.Groš 7240

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1201971 cest
Nové přelezy:
Sturmtrupp 7b
Turkish Ai 10-
Zrození Hv 9
Aumax 7C
Demasiádo 7C
Nové Pušky 7C
Study Brea 7C
Osotogari 7C
No Money N 9-
Apač 8+/9-

Stěny
Lezecká stěna Sladovka Benešov - Benešov
DDM DUHA - Ústi nad Orlicí
Ymca - Krásné Březno

Prodejny
Ksport - Třinec
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1
HUDYsport - Havířov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Standovi Lukavskému, aneb jedno zapomenuté psaní

Je to možná rok (spíš víc) co jsem v některé z diskuzí na webu napsal - v souvislosti s děním ve Vrcholové komisi Adršpach - svůj příspěvek (pro úplnost to byl možná ucelený soubor reakcí..). V těchto svých textech jsem se maximálně snažil o reálný popis probíhající a proběhlé situace, při čemž jsem se vyjádřil i o některých dějích, které se v minulosti udály. V některých z mých popisů chaosu ve VK Ádr jsem poněkud očernil Standu "Cikána" Lukavského...jelikož se už teď nemůžu dopracovat k původním textům, je těžké konkretizovat tyto mé minely, přesto bych byl rád, kdyby Standa nevypadal na základě mnou vyřčených polopravd, nepřesností a neúplností, v očích kohokoliv jako lhář.... Se Standou jsme si právě před rokem promluvili a já mu řekl, že se pokusím nějak napravit to co jsem "způsobil"... je to sice pozdě ale přece... tohle je pro mě tečka za kausou kolem VK!! Ahoj!
P.S. Na strankách horosvazu jsem při psaní textu trochu ujel (někde se mi ztratila předpona NE u slova VYPADAL,ale vše jsem napravil v dodatku - to jen kdyby Vám někdo říkal, že na horosvaz jsem to napsal jinak...).

Jirka Heřman Škop   [úpravy] 14:41 21.03.2005Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Fotka z dlouhodobého projektu Martina Dvorského, kterému se ho konečně podařilo minulý týden přelézt.
Prubířský Kámen SD, 8A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189688)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Traversée D'Hypotension 7A Fontainebleau
6717A 7A Fontainebleau
Scalpel 7A Fontainebleau
Prachovská Hrana 5- Buda
Štiplavá 3+ Buda
Nově komentované:
No Money No Dance 9- Geyikbayiri
Cesta Bojovníků 9- Ondřejovice
Traverzus Optimus 6A Děčínský Sněžník
Palas Anténa VIIb Ostrov
Kamikadze Xa Drábské Světničky

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Žebříček | Re: Žebříček | Žebříček | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Boulder | Re: AO zas vynechal | Re: Lama | Re: AO zas vynechal | Re: AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (10)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (2)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Boudermatka | Kolín KH |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2051 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2246 
 Ne, uniklo mi to. 
 1954 
 Sleduji jen Adama. 
 2025 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.