LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Achtung seil!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5862 lezců
1203426 cest
Nové přelezy:
Silly Game 8a
Ouranos L1 8b
Ouranos 7c+
Strašák 9+/10-
Sparťan 7C
Možnost Vo 9+
Provokace 10-
Creme Brul 7C
Flor Is La 7C
Špičkový V 8A

Stěny
Stěna Kopřivnice - Kopřivnice
Rock 'n' Wall - Plzeň
RadOTTín - Praha 5 - Radotín

Prodejny
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Fugas odstoupil a Martin Mellan taky

Z horosvaz.cz
Odstoupení od kandidatury na člena VV ČHS

18.03.2005 08:08 Jiří Všetečka
Pro nové skutečnosti, které mně nebyly známy v době přijetí kandidatury na člena VV ČHS, se vzdávám možnosti být volen do tohoto orgánu. Změna týkající se mého pracovního vytížení by mně nedovolovala plně se věnovat práci pro ČHS, zvláště v dnešní době, kdy část členů ČHS volá po větší aktivitě funkcionářů a není spokojena se stavem svazu. Děkuji všem, kteří mně veřejně podpořili před volbami a zároveň se omlouvám, že nemohu naplnit jejich představy.
Fugas

Měsíc poté co jsem napsal níže uvedený text jsem s uspokojením konstatoval, že se objevila řada dalších důvěryhodných kandidátů a mohu s klidným svědomím upustit od své kandidatury.
Martin Mellan
níže byl uveden text:
Do VV ČHS jsem byl zvolen Valnou hromadou v roce 2003. Svoje představy a plány jsem shrnul v tehdejším prohlášení zveřejněném zde: www.horosvaz.cz/servis/data/mellan.htm .
Svoje dvouleté působení ve VV nemohu hodnotit jako 100% úspěšné a bohužel jsem si vědom, že ani do budoucna nebudu schopen této funkci věnovat tolik času a energie, kolik by potřebovala. Proto bych nejraději v dalším období opětovně nekandidoval. Toto rozhodnutí je ovšem podmíněno, tím, že se objeví dostatek dalších dle mého mínění schopných kandidátů, kteří budou ochotni se na vedení ČHS podílet a usilovat o důvěru Valné hromady. Protože k dnešnímu datu (15.2.) nejsou známi žádní takoví kandidáti, domnívám se, že lepším řešením je pokračovat v započaté práci, než odstoupit z VV bez odpovídající náhrady. Myslím si, že pokračování práce stávajícího VV je rozhodně lepší variantou, než volba z nouze z kandidátů, kteří se rozhodnou "to zkusit" až na Valné hromadě při bagetě, nebo dokonce na uvolněná místa kooptovat další členy VV v období mezi Valnými hromadami (§13 stanov).

Díky za tip a překopírování na diskusi pod článkem on-line s Alenou, v předvečer nedělní valné hromady to snad patří pro info i sem.

   [úpravy] 15:45 18.03.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (189796)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Willy Fog 6A Bystřička
Aris Kiri 6a Manikia
Hurle Burle 6C Bystřička
Epicure 6b+ Manikia
152 6a+ Manikia
Nově komentované:
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik
Helicopter 6C Maltatal
Surrounded By Bullshit 6b Maltatal
Šmoulí 6C Hostivařská Skalka
Projekt Burmistrza 8- Szczytnik

 Nově v diskusi:
Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: panťák - pád | Re: panťák - pád | panťák - pád | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz |

 Nové komentáře:
Inu | Re: Ultra lezci | Re: Ultra lezci | Re: jakou to má jednotku? | Re: Nedodelana prace | Re: jakou to má jednotku? | Re: jakou to má jednotku? | Re: jakou to má jednotku? | Re: Ultra lezci | Re: AO zas vynechal |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (25)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (25)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (9)
Fotografie do profilu deníčku (7)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (2)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)

 Nově v inzerci:
Macky Salewa 12hrot poloautomat | MSR Whisperlite International | Potapko a lezeni | Statická a dynamická lana | Scarpa F1, mondo 250mm | Scarpa Drago | Karabina | Skialp lyze | Saltic Eliot | Goretexová bunda |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2270 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2484 
 Ne, uniklo mi to. 
 2173 
 Sleduji jen Adama. 
 2237 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.