LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Uwaga lina!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

PRÁCE PRO LEZCE
Fasádní Servis
 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu
Vyšla kniha Laviny v Česku

Závody
SP boulder Keqiao (CHN) (18.04)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Žebříček
Cesty:
46.Scheuerová 9881
47.Gospoš 9872
48.Jurečka 9862
Bouldry:
46.Tra 8834
47.Chochola 8753
48.Zíma 8750
Hory:
10.Zaoral 5306
11.Sukačová 5270
12.Abt 5236

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (15.03)
MČR ve skialpech (08.03)
POMOCA Sprint Rokytnice (22.02)

Deníčky
5707 lezců
1141661 cest
Nové přelezy:
Altamira 8A
And Dress 7b+
Fake Palin 7c+
Otcovy Dět 7C
Shadow Pla 8a
Mr. Nice 8a
10 Hispano 7c+
Veganza De 8a
Solarium 8a
Moustache 8a

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na Ruzyni v Praze je otevřena venkovní stěna

Ahoj všichni,
i přes současná opatření máme otevřenou venkovní stěnu na Ruzyni v Praze.
Vzhledem k situaci je nutné se předem objednat v rezervačním systému a dodržovat určitá pravidla.

Podle současného usnesení je možné se potkávat v 6 lidech. Stěna bude proto ode dneška  rozdělena na 3 sektory, které budou jasně vymezeny. V každém sektoru tedy můžou lézt tři dvojice.

Rezervace se dělá na celou stěnu, ne na jednotlivé sektory. Max počet je 18 lidí na 120 minut. Je nutné rezervovat místo pro každou osobu, která přijde a za tu se také platí vstupné. Jednotné vstupné je 160 Kč za osobu a dostanete k tomu také hrnek teplého čaje.

O víkendu budeme zkoušet provoz topení. Přímotopy jsou přímo v prostoru stěny. Topení se bude pouštět přibližně na 10 minut po každé půlhodině.

Registrace se provádí na https://lezeckekurzy.webooker.eu.  Při registraci se musíte také zapsat jako student (Další - Můj účet - Studenti) a můžete si zapsat víc lidí pod sebou. Pak si zaregistrujete v poli Akce potřebný termín.

Prosíme o dodržování dalších opatření, které v dnešní době jsou všude známá: Dodržování rozestupů na recepci a dezinfekce rukou. Doporučujeme používání tekutého magnesia. Při vstupu je měřena teplota. Při zjištění zvýšené teploty (více než 37,2 °C) nebude dotyčný vpuštěn. Při vstupu do sportoviště je třeba mít roušku, při sportování již není potřeba. K dispozici jsou šatny i sprchy. Další prostory stěny jsou uzavřeny.

Stěna musí být kompletně otevřena, nesmí se uzavírat otevírací vrata. Pokud bude pršet, tak se stěna musí uzavřít a nelze lézt. V případě jemného deště se lézt ještě dá. Pokud si nejste jisti, je nejlepší si zavolat přímo na recepci (775 238 814).

Stěnu necháme otevřenou, pokud bude zájem a počasí a pokud to vládní nařízení dovolí. V případě další změny budou vždy informace na našich stránkách www.stena-ruzyne.com

Přejeme zdárné zvládnutí celé covidové akce…

Tým lezecké stěny Ruzyně

1


2


3

Luca   [úpravy] 05:56 15.10.2020Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Skoda16:32:18 15.10.2020
Zájem by byl,ale s tím vstupnym,který jste napalili tak to nedopadne. Chápu že teplo a světlo něco stojí,ale dalo se to řešit elegantněji. Honza
Honzaodpovědět 

 Skoda16:32:35 15.10.2020
Zájem by byl,ale s tím vstupnym,který jste napalili tak to nedopadne. Chápu že teplo a světlo něco stojí,ale dalo se to řešit elegantněji. Honza
Honzaodpovědět 

 Skoda16:32:58 15.10.2020
Zájem by byl,ale s tím vstupnym,který jste napalili tak to nedopadne. Chápu že teplo a světlo něco stojí,ale dalo se to řešit elegantněji. Honza
Honzaodpovědět 

 Skoda16:33:21 15.10.2020
Zájem by byl,ale s tím vstupnym,který jste napalili tak to s lezenim nedopadne. Chápu že teplo a světlo něco stojí,ale dalo se to řešit elegantněji. Honza
Honzaodpovědět 

 Super počin18:07:35 15.10.2020
Paráda! I cena hodně příznivá, vzhledem k tomu jak málo bude stěna obsazená.
odpovědět 

 Foto dne:

Keep smiling
 Databáze cest:
Všechny cesty (182198)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
And Dress Myself In Black Ext. 7b+ Leonidio
Rocksteady 4 Kozí Kameny
Koutová Spára V Hrubá Skála
Hrom Do Police VIIb Prachov
Wiara Czyni Cuda IV Sokoliki
Nově komentované:
Koutová Spára V Hrubá Skála
Koutová Spára V Hrubá Skála
Koutová Spára V Hrubá Skála
Akcelerátor 7B Panteon
Márův Skok 7A Makovica

 Nově v diskusi:
Re: Je Nago Otevrene | Re: Großglockner | Re: Je Nago Otevrene | Re: Je Nago Otevrene | Großglockner | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Německý průvodce na Labák | Re: Hotel v Ádru |

 Nové komentáře:
Re: Valná Hromada 2025 | Re: Valná Hromada 2025 | Re: Kritické myšlení a fakta prosím | Valná hromada ČHS 2025 | Re: Kritické myšlení a fakta prosím | Re: zvláštní závod | Pěkné finále | Re: Kritické myšlení a fakta prosím | Re: zvláštní závod | Re: zvláštní závod |

 Kde to vře:
Zákaz lezení na Kozlovi (80)
Zákaz lezení Čtyři palice (68)
Zveřejněna pozvánka na Valnou hromadu ČHS (27)
Jazda Olympanov (26)
Lukáš Mokroluský dal své první 9a: Action Directe ve Frankenjuře (20)
EP v boulderingu Řím, Itálie (16)
Adam Ondra: nová cesta za 9a ve Chřibech (13)
Uganda 2025 (9)
Při nehodě ve wingsuitu zemřel španělský lezec Carlos Suarez (5)
Nové díly horolezeckých podcastů Jana Čaje Šálka (5)

 Nově v inzerci:
Spolulezeni Pavla | Skialp lyžáky La Sportiva Vega MP 26, Flex 125 | Nepromokavá bunda Mountain Equipment Makalu Gore-Tex | Lezení Vertikon Zlin | Minimálně použité lezečky RP EUR46 | Mallorka | Parťák na lano. A možná i na život | duplexy skelety Scarpa | pohorky La Sportiva na mačky vel. 44 | Scarpa furia vel.37 |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 1454 
 Ne 
 1397 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.