LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12656
2.Šindel 12597
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5730 lezců
1154115 cest
Nové přelezy:
Forgotten 9-
Tumor 8+
Thunderbir 10-/10
Bergtatt 9+/10-
Postranní XIb
Švédský Zá 7C+
Ribstole 8A
Píďa Xb
Magnetfing 9+
Schachmatt 7C

Stěny
Horolezecká stěna SOŠ, Šumperk, Zemědělská 3 - Šumperk
Boulder centrum VUT v Brně - Brno
Horolezecká stěna Staré Hradiště - Staré Hradiště

Prodejny
HUDYsport - Havířov
HUDYsport - Liberec
HUDYsport - Jablonec nad Nisou

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výstupy roku 2021 - kdo byl nominován

ČHS zveřejnil na Jizerské 50 nominace Výstupů roku 2021. Nejvíce nominací, šest, se objevilo v kategorii sportovního lezení, kde jsou výstupy Adama Ondry (2x9b), Vojty Trojana, Štěpána Volfa, Petra Resche, Elišky Adamovské a Markéty Janošové.

Samotné vyhlášení oceněných výkonů se chystá v rámci Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu v Teplicích nad Metují, který bývá koncem srpna.

Po čtyřech nominacích mají dvě horské kategorie - skalní lezení v horách pod 6000 m n.m.: trojice Matěj Svojtka, Jáchym Srb a Ondřej Tůma, Anička Šebestíková s Ondřejem Mrklovským, Lukáš Ondrášek s Filipem Zaoralem a Franta Bulička, a hory nad 6000 m n.m., kde jsou vedle Máry Holečka, Radka Groha či Zdeňka Háčka také Háčkovi parťáci Jaroslav Bánský a Jakub Kácha, a také Karolína Grohová, která byla bez kyslíku na Gasherbrum II.

Čtyři nominace jsou v boulderingu, kde na ocenění aspiruje opět Adam Ondra, Martin Stráník, Lucie Hrozová a Eliška Adamovská.

Dva výkony jsou v kategorii tradičního lezení, a to Anička Šebestíková a Lumír Fajkoš, a jeden v kat. hory pod 6000 m n.m., ledy a mixy, a to Petr Vích.

V kategorii Talent roku jsou dvě nominace - pro Josefa Šindela a pro Lukáše Mokroluského, v obou případech za výkony ve sportovním lezení.

V kategorii skialpinismu nebyl tentokrát nikdo nominován.

Přehled všech nominovaných výkonů je zde:

VR 2021 nominace

Zdroj:

www.horosvaz.cz

Standa Holec   [úpravy] 07:41 16.02.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Nominace 19:05:23 16.02.2022
Hej hola hosi!Diky ze si cenite,je to hezky,ale moje nominace za ledy a mixy se mi nezda mezi ostatnimi prikony relevantni, navic jsem to nelezl sam, takze by tam melo byt i jmeno Lukas Kunovsky.
I have spoken:)P.
Petr Víchaodpovědět 
 Re: Nominace 09:46:45 18.02.2022
Smysl, proč to píšeš sem?
odpovědět 

 Foto dne:
Otec
Písečná Bouře, IXa
 Databáze cest:
Všechny cesty (183768)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cuk 6A Kozí Kameny
Hup 6A Kozí Kameny
Jack 3 Kozí Kameny
Osvícení 5B Kozí Kameny
Koňolez 6B Kozí Kameny
Nově komentované:
Postranní Úmysl XIb Teplické Skály
Cuk 6A Kozí Kameny
Hup 6A Kozí Kameny
Le Vice Dans La Vallée 7a+ Kronthal
Le Vice Dans La Vallée 7a+ Kronthal

 Nově v diskusi:
Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Supermini rychle dotazník pro lezce | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Dušičková spára | Re: Lezec.cz | Lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: | Nová cesta | Když marketingový guru neví co, | Re: v kontextu silniční dopravy | Re: Mágo | Re: to už je fakt na vyhazov | Re: jako ty slavný a starý kapely | v kontextu silniční dopravy | Tokerud | jako ty slavný a starý kapely |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (27)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
Jana Švecová dala boulder Mild Abuse of Terminology 8B+ (1)
Video: Adam Ondra leze prvopřelez cesty za 9a+ ve Slovinsku (1)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)
Petrohradské Padání 2025 (1)
Radek Votoček si zapsal třetí 9a: Intermezzo XY Gelöst, Rakousko (1)

 Nově v inzerci:
Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | Férové a transparentní | Statická a dynamická lana | La Sportiva Ultra Raptor II | La sportiva | Cikánka | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 350-480 Kč/hod 64 000 až 80 000/M | Bouldermatka ocún moonwalk | Detske lezecky Evolv Venga 32 | Lano!!! |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 108 
 Ne 
 94 
 Nevím 
 42 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.