LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Love to climb? So do we.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
47.Mikulec 10076
48.Čech 10066
49.Y 10050
Bouldry:
47.Chovanová 9050
48.Paděrová 9050
49.Kollár 8953
Hory:
3.Groš 7768
4.Rojko 7592
5.Zaoral 6678

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5788 lezců
1178698 cest
Nové přelezy:
Athletisch 8+
Exodus 8+/9-
Osama Du S 9/9+
Korova Mil 9
Medvědice 7C+
Výlety Do Xa
Přepište D 7C
Festivalov Xa
Procesor 11/11+
FOX Racing 7C

Stěny
Flash Wall - Olomouc
Flash Boulder Bar - Brno
KH Olomouc - Olomouc

Prodejny
Rock Point Olomouc - Olomouc
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Tendon cup Sobotka

Finále Čechy

Poslední závod letošního Tendon cupu proběhl v sobotu 16.11.2011 v Sobotce.

Generálním sponzorem tendon Cupu byla firma Lanex, dalšími významnými partnery byly firmy Prorock a mediální partner firma Lidé a hory.
Finále se zúčastnil rekordní počet startujících.Ve čtyřech věkových kategoriích startovalo celkem 148 závodníků.
Závodní cesty se zdařily, takže i méně zkušené děti si dobře zalezly a zároveň cesty závodníky ideálně rozřadily.

Nedošlo k žádnému zranění závodníka (či organizátora) ani k žádnému technickému problému a závody tedy nebyly nijak narušeny.
Z organizátorů patří dík zejména všem stavěčům, jističům a rozhodčím, bez jejichž významné podpory by nebylo možno takto rekordně obsazený závod uskutečnit.Významnou měrou se na organizaci a samotném běhu závodů podíleli trenéři a vedoucí, dorazivší na závody se svými svěřenci. Speciální poděkování zaslouží za významnou pomoc Viktor, Máca a Jana Obročníková s rodinou.
Kladně lze hodnotit i brzké ukončení závodů, kolem 17. hodinou byla předána poslední medaile a cena.







V jednotlivých kategoriích zvítězili tito borci:


kat. D –Matúšová Kateřina a Plšičík Vojtěch
kat. C –Matúšová Michaela a Vlk Vojtěch
kat. B –Pokorná Andrea a Sedláček Vojtěch
kat. A –Nováková Johana a Jech Martin

Celkově zvítězili:


Kat.D – Matúšová Kateřina a Jeliga Marek
Kat.C – Šachová Michaela a Vlk Vojtěch
Kat.B – Pokorná Andrea a Sedláček Vojtěch
Kat.A – Nováková Johana a Burda Matěj

Nezbývá než poděkovat všem zúčastněným a budeme se těšit zase někdy v Sobotce při stejně zdařilé akci

Za organizátory Horolezecké stěny Sobotka



Jiří Provazník   [úpravy] 07:30 11.12.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 cesty10:37:04 11.12.2011
Vždyť ty cesty byly uplně dementní. Třeba u nejmenších dětí se muselo lézt superfinále na rychlost. Jinak je samozřejmě dobře, že někdo ty závody pořádá a tak.
Jimboodpovědět 
 Re: cesty21:39:54 11.12.2011
Ahoj, až uděláš lepší závody, tak se můžeš čílit. Na to, že nebylo jasné ještě den předem, zda vůbec budou, tak to bylo luxusní. Dík do Sobotky ze Stříbra.
Morrestodpovědět 

 Cesty12:54:17 12.12.2011
Cesty pro nejmenší skutečně nerozřadili děti ideálně do finále jak uvádí autor článku, když se jich zhruba z pětadvaceti do finále dostalo 19 a do superfinále chlapců se dostalo 7 dětí.
Olaodpovědět 
 Re: Cesty08:23:18 13.12.2011
To máte pravdu že jich postoupilo tolik ale s cestami pro nejmenší děti je to vždycky dost těžký! Jendou jsou moc težky někdo spadne na třetím,čtvrtém chytu někdo dá top,nespokojensot u těch co si nezalezli,skoro všichni top,taky jsou všichni nespokojeni! :) mezi nejmenšími dětmi jsou velký rozdíly,tak buďte rádi že si hezky zalezli a nebrečely z vylezenách deseti chytů za závod! :)
Vítekodpovědět 

 Foto dne:

Cukrová homole
 Databáze cest:
Všechny cesty (186535)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Franziskaner 7a+/7b Frankenjura
Froschi 6 Frankenjura
Waldmeister 8+ Frankenjura
Abstieg 4 Felbertauern
N.n. (Block 19) 6A Felbertauern
Nově komentované:
Festivalové Hrátky Xa Ostaš
Festivalové Hrátky Xa Ostaš
Kojot 7/7+ Tetínské Skály
Festivalové Hrátky Xa Ostaš
Festivalové Hrátky Xa Ostaš

 Nově v diskusi:
Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Metodika? | Metodika? | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost |

 Nové komentáře:
Re: Snad to zvladne | Re: Palec | Re: Palec | Palec | Re: Snad to zvladne | Re: Snad to zvladne | Re: Boj o život | Re: Snad to zvladne | Re: Snad to zvladne | Re: Snad to zvladne |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (58)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (17)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (15)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (9)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)

 Nově v inzerci:
Ztráta průvodce | Nákoleník | Nabízím odkoupení noclehu v tatrách | Hledám lezkyni | Hledá se parťák na lezení z okolí Hořovic/ Berouna | Dodávka na cestování | Grivel MB AlpinePro 40+10 | Nalezeny lezecky | krk | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 131 
 50 dní v divočině 
 81 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 98 
 Andrea 
 89 
 Ashima 
 70 
 Barkley Marathon 
 112 
 B.I.G. - světové prvenství 
 91 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 94 
 Gálfy - Horský život 
 77 
 Jak se staví ledovec 
 73 
 JAMES - Století nad oblaky 
 101 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 93 
 Lezci z Manína 
 101 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 91 
 Operace Nos 
 84 
 Plamen nikdy nezhasne 
 76 
 Pohlednice z konce světa 
 84 
 Pomíjivost ledu 
 85 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 98 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 93 
 Rhapsodia Corcontica 
 84 
 Sama 
 90 
 Šampioni zlatého údolí 
 83 
 S lyžemi v oblacích 
 89 
 Tenaya Traverse Challange 
 91 
 Tenkrát na východě 
 81 
 Velká alpská silnice - 73 
 92 
 Za oponou velehor 
 127 
 Zápasník Dee Dee 
 94 
 Životní výprava 
 81 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.