LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Gravitace je sviňa!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
48.Novotná 9927
49.Podstata 9894
50. 9887
Bouldry:
48.Šolc 9050
49.Černý 8984
50.Štumpolt 8881
Hory:
14.Hess 4133
15.Sukačová 3810
16.Najman 3723

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200207 cest
Nové přelezy:
Mikrosvět 6A
Ktploptr 7b+
Viatge A S 7b+
Fenoman 7b+
Katharsis 8A
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9
Maloskalsk 7C

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výsledky

ČP Pardubice - obtížnost

smAktualizace: +článek a foto Tak máme úspěšně za sebou závod ČP v Pardubicích a tady jsou zkrácené výsledky:

Na stěnu ve Starém Hradišti se nám i za krásného nedělního počasí sjelo 24 mužů a 7 žen, aby otestovali záludnosti cest vystavených Ondrou a Fojťasem (mockrát díky chlapáci).

Muži:
1. Martin Stráník
2. Dalibor Muráň
3. Vašek Malina


Ženy:
1. Soňa Hnízdilová
2. Nelly Kudrová
3. Eliška Karešová

Bez mučení přiznávám, že pořadí lovím z hlavy, takže za případné přehmaty se předem omlouvám, snad je to ale v pořádku. Podrobnosti a pár pěkných foteček určitě dodám během týdne.

Všem závodníkům i těm, kteří je přišli podpořit děkuji za skvělou atmosféru...



A jak to vlastně bylo?

Nedělní ráno nám začalo sluníčkem a lezci se zbíhali stejně jako pověstní "švábi na pivo", přeci jen některé závodníky zřejmě zlákaly skalky a skály. I tak se ale nakonec dostavili v hojném počtu se skvělou náladou.

Dopoledne se lezly cesty flash, v případě mužů obě naráz, takže se bylo stále na co dívat. Kromě jednoho nedovoleného použití vedlejšího profilu v cestě B vše proběhlo hladce a závodníci se spokojeně přemístili do předsálí na místní vyhlášený gulášek. Mezitím o pořadí do finále zabojovalo 7 žen. Nutno podotknout, že z ženských výkonů šla hlava kolem nejen jističům, kteří si pochvalovali výhled, a stavitelům cest, ale především přibývajícím diváků.


Terezka Čermáková v jedné z rozlezových cest


Do odpoledního finále nastoupilo 12 statečných. Výkony se stupňovaly, technika i styl byly roztodivné, speakrování v Lucčině podání po několika RedBullech (sponzorovi díky) začínalo mít grády a jako třešnička na dortu pak byl výkon Martina Stráníka. Jeho vítězství bylo víc než zasloužené, ještě jednou gratulace.


Martin ve finále


Další na programu bylo slavnostní předání průkazů ČHS dětem ze zdejší horoškoly. Vzhledem k posunům a změnám v programu se horolezčat sešla hrstka, ale o to více radosti bylo, když si někteří z nich odnášeli "leadrovské" žluté tričko značící, že během kurzu dosáhli TOPu na krápníku ve stropu stěny.

Po poněkud delší technické přestávce nutné k úpravám ženské finálovky zasedla ctihodná porota a všemožní lejstromilci, stavěči cest a hlavní organizátorka, aby si spolu s diváky a již odpočívajícími muži vychutnali právě ženské finále.


Porota a spol


Výkony holek byly poměrně vyrovnané a musím říci, že bojovaly všechny úžasně. Cesta byla ale sestavena záludně, a tak si žádná z nich nesáhla na top. Přesto, nebo snad proto, bylo vítězství tolik zasloužené. Opět gratulace. :-)



Nelly ve finálovce


Na závodníky i závodnice čekaly krásné ceny a troufám si tvrdit, že ani ti, kteří "jen" sledovali závody obtížnosti na stěně ve Starém Hradišti, neodešli s prázdnou. Skvělé výkony, příjemná atmosféra a dobré zázemí určitě přispěly k celkovému dojmu z této slunečné neděle.


(Původně vyšlo 15.4.2007)

Ivča   [úpravy] 07:37 20.04.2007Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 fotoaparát00:08:02 16.04.2007
Který nešťastník je bez foťáku, máme najednou 2.
Ozvi se 603284654
Karešoviodpovědět 
 Re: fotoaparát07:37:47 16.04.2007
Vím čí je a máme v H-centru na toho človíčka telefon.Zařídím to.Díky
Lucieodpovědět 

 atmosféra10:54:24 17.04.2007
skvělá atmosféra??? to píšeš o závodě v H-centru nebo někde jinde?
ládinodpovědět 
 Re: atmosféra14:20:27 17.04.2007
Ovsem ty hodinky za prvni misto!Dost dobra cena.
Kuldaodpovědět 

 fotky06:20:49 18.04.2007
No - na ty fotky pořád čekáme....
Honzaodpovědět 
 Re: fotky08:55:47 18.04.2007
Fotky jsem predal Lucii v pondeli, aby je dorucila tem spravnym lidem - je to asi 360 fotek, tak proto to mozna trva. Cert vi :)
Petrodpovědět 

 nelly10:37:21 20.04.2007
sakra není ta Nelly nějak moc opálená?
pepíkodpovědět 
 Re: nelly19:19:55 20.04.2007
Jsem se v sobotu opalovala před Výstavištěm.
N.odpovědět 
  Re: nelly19:43:05 20.04.2007
je to nezdravy!
lacoodpovědět 
   Re: nelly22:01:08 20.04.2007
Nezdravá (na kolínko) je možná pozice na obrázku, ovšem celek je malebný :)
ivošodpovědět 
    Re: nelly17:35:57 21.04.2007
To josu ty opaleny co delaj ohynky na nadrazi:)
Mr. Cunekodpovědět 

 Foto dne:

Shimpansen, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189507)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Alterweg Erwähnung VIIa Oybin
Espavilat 5b Bellus
Los Sobraos 6c Bellus
Pastorella 6c Lauria
Ammiraglio Ruggiero 6a Lauria
Nově komentované:
Südwand VIIIa Schmilka
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: ... | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (9)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Prodám Lezečky dámské | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1873 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2030 
 Ne, uniklo mi to. 
 1759 
 Sleduji jen Adama. 
 1820 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.