LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Parádní finta, takovýhle kroky jsem v přírodě ještě nedělal.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12903
2.Votoček 12850
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Ondra 11434
2.Volf 11328
3.Trojan 11225
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Groš 7240
3.Skopec 6983

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5859 lezců
1202972 cest
Nové přelezy:
Mandragora 8A+
Legend Tra 8a+
Legend Tra 8b+
Casey Jone 7C
Animal Far 8a
Osotogari 7C
Oblión 8A
Bowl-Drink 7C+
Ribstole 8A
Exitus 9/9+

Stěny
9a - Olomouc
Lezecká stěna Jičín - Jičín
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová

Prodejny
HUDYsport - Teplice
HUDYsport - Zlín
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MČR v ledovém lezení

Mistrovství České Republiky v ledovém lezení na rychlost letos hostí Horolezecká aréna v Liberci. Mrazivé teploty umožnili luxusní zaledování Lomu Na Bídě. A tak zde v sobotu 18. února přivítáme elitní ledolezce, kteří se utkají o mistrovský titul.

Lákavou nabídkou pro sportovní veřejnost je možnost vyzkoušet zdarma jednu lehčí cestu. Nezbytné vybavení bude na místě k zapůjčení.

Pravidla závodu Adrex Ice Run jsou velmi jednoduchá – vítězí ten, kdo v nejkratším čase zdolá přibližně 25 metrů dlouhou trasu. Kvalifikační i finálová trasa je vyznačena v závislosti na aktuálním stavu ledu barevnou čárou nebo páskou. Lezec je bezpečně dobírán přes horní jištění. V případě pádu může závodník pokračovat ve výstupu.

Jediným důvodem pro diskvalifikaci závodníka je vybočení z vyznačeného koridoru, tedy seknutí cepínem nebo kopnutí mačkou mimo vyznačenou trasu. Soutěžní pokus je omezen časovým limitem 5 minut pro všechny kategorie.

Vybavení soutěžících: Každý závodník musí být vybaven vlastním sedacím úvazem a lezeckou přilbou. V závodu je možné používat pouze standardní lezecké vybavení a obuv, tedy běžně vyráběné cepíny (nikoli háky určené pro rychlostní lezení) a klasická obuv se standardními mačkami (nikoliv speciální obuv pro rychlostní a obtížnostní lezení).

Z dopolední kvalifikace, které se může zúčastnit opravdu každý, postoupí deset nejrychlejších mužů a pět žen do večerního finále, kde se utkají o mistrovský titul, zajímavé prize money a ceny od sponzorů závodu.
Programem Vás provede Mára Holeček.

ADREX ICE RUN
MISTROVSTVÍ ČR V LEDOVÉM LEZENÍ NA RYCHLOST
18.2.2017
Ledová stěna Liberec
Lom Na Bídě

Program
10:00 - 14:00 registrace do závodu
10:00 start kvalifikace muži a ženy OPEN
10:00 - 16:00 ledolezení pro veřejnost
18:00 finále ženy
18:30 finále muži
20:00 Adrex Ice Rum párty v Šutr Pubu

Pozvánka http://adrex.com/cs/content/adrex-ice-run
Facebook událost https://www.facebook.com/events/1086044961501420/











plakát

Robert Šimice   [úpravy] 20:21 08.02.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Příprava padání
 Databáze cest:
Všechny cesty (189767)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Darkness Right 7C Brione
Rybička-Šmíd-Svobodová 9+ Dolina Zeleného Plesa
Otevřete Pusu 3 Bystřička
Klam 6A Bystřička
Jazykoklam 6B Bystřička
Nově komentované:
Anacona 6c Val Varatella
Powerstrips 7C Chironico
Vlaštovko Leť 9- Porúbka
Šmahov 8 Hlubočepské Plotny
Kapitán Velká Huba 7 Jickovice

 Nově v diskusi:
Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Oeav.cz | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Ex kalíbr | Re: Ex kalíbr | Ex kalíbr |

 Nové komentáře:
Re: Opotřebení vs úraz | Opotřebení vs úraz | Studie | K ničemu | Re: zavadejici titulek | zavadejici titulek | Borec nakonec | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (24)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (7)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Karabina | Skialp lyze | Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2170 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2372 
 Ne, uniklo mi to. 
 2059 
 Sleduji jen Adama. 
 2142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.