LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Poslední slova před smrtí: Cvaknu si tu erárku...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
ČP v lezení na obtížnost Brno (25.04)
SP boulder Keqiao (CHN) (01.05)
Melloblocco 2026 (06.05)

Žebříček
Cesty:
42.Duchoň 10097
43.Kopáček 10063
44. 10037
Bouldry:
42.Svoboda 9178
43.Ježek 9156
44.Zíma 9125
Hory:
16.Najman 3723
17.Magič 3304
18.Louda 3282

Výsledky
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
EP v ledolezení Finsko (07.03)

Deníčky
5859 lezců
1202955 cest
Nové přelezy:
Legend Tra 8a+
Legend Tra 8b+
Casey Jone 7C
Animal Far 8a
Osotogari 7C
Oblión 8A
Bowl-Drink 7C+
Ribstole 8A
Exitus 9/9+
Čembalo 7C+

Stěny
Flash Wall - Olomouc
Lezecká stěna na ZŠ Wolkerova - Havlíčkův Brod
ZŠ Choceň - Choceň

Prodejny
HUDYsport - Olomouc
HANIBAL - Praha 2
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Co nového v deníčcích

Podzim je tu a s ním i příznivé lezecké teploty. Zde je pár posledních top zápisů ze skalních deníčků.

Ondra Beneš a Edita Vopatová si momentální užívají nádherného pískovcového lezení v Red River Gorge v USA.  A protože jsou oba pískem kovaní, připadají si tu jako doma a na výkonech je to znát. Eďa si do deníčku připsala své druhé 8b, cestu Ultra Perm. Ondra Beneš zase svou doposud nejtěžší cestu The Shocker 5.14b (8c).
Petr Bláha neustále rozšiřuje svou sbírku 8céček a posledním jeho sklapem je cesta Quenelle Trophy 8c v Gorges du Loup, což takhle 8c+?
Aleš Eichmeier (Kala) opět útočí na prásky v Ospu. Marjetica 8b/b+ a Zajček 8a+ jsou toho výsledkem.
Kristýna  Ondrová si do deníčku připsala frankenjurského Holyfielda 10-/10.
Martin Zedek je letos nezastavitelný. Na písku vylezl několik jedenáctek, na vápně několik 8b a na Krkavce Chameleona 8b/b+.
Když jsme u toho písku, tak je třeba zmínit skvělé výkony Martina Stráníka, který při své poslední návštěvě Labáku "prásknul" na flash cestu Last Minute Xc a Mongol Party XIa/XIb na čtvrtý pokus.
Petra Růžičková si v Ospu vylepšila svůj flash, když vylezla v tomto stylu dvě 7c - Manana a Flash Dance.
A když Vojta Vrzba  nefotí, tak leze a leze mu to skvěle: Cizí Objev 10-/10, Bangladéš 10-, Sámova Cesta 10-...

Simona    [úpravy] 08:01 04.11.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ON09:42:03 04.11.2010
Já prásknu na O.Nevělíka...že dal 4.pokusem Natural link 8c v Mišja peči. Fotky z přelezu na http://radmilschneider.dphoto.com/
R.odpovědět 
 Re: ON09:54:54 04.11.2010
No tak to je krása! díky za doplnění.
 simodpovědět 
  Re: ON14:51:18 04.11.2010
viz. http://xnev.tumblr.com
odpovědět 
 re20:02:26 04.11.2010
pěkně!!!
honzaodpovědět 

 ?21:11:00 04.11.2010
8c je krutý, ale je zajímavý předtím mít problémy v 7b+ :P
odpovědět 
 Re: ?21:36:33 04.11.2010
kdo to byl?
odpovědět 
  Re: ?23:21:52 04.11.2010
Ty nejsi moc chytrej viď?
odpovědět 
  Re: ?07:29:01 05.11.2010
to jsem slýchával o rosťovi:))
a.odpovědět 
   Re: ?11:15:47 05.11.2010
když útočit, tak podepsat, jinak mazat
honzacodpovědět 

 Foto dne:

Příprava padání
 Databáze cest:
Všechny cesty (189761)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ostrý Bod 5B Bystřička
Golo 7a+ Manikia
Správný Bod 6A Bystřička
1972 6A Bystřička
Poli Nostimo 6c+ Manikia
Nově komentované:
Powerstrips 7C Chironico
Vlaštovko Leť 9- Porúbka
Šmahov 8 Hlubočepské Plotny
Kapitán Velká Huba 7 Jickovice
Odontoglyphida 7c Kalymnos

 Nově v diskusi:
Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Re: Oeav.cz | Oeav.cz | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Ex kalíbr | Re: Ex kalíbr | Ex kalíbr |

 Nové komentáře:
Re: Opotřebení vs úraz | Opotřebení vs úraz | Studie | K ničemu | Re: zavadejici titulek | zavadejici titulek | Borec nakonec | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka | Re: To je jen tresnicka |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (24)
Video: 10Boy Campus závod s Adamem Ondrou (11)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (7)
Studie Technické univerzity v Liberci o zraněních při lezení (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
Juraj Koreň a Radoslav Groh: prvovýstup na Grossglockner (1)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Evropský pohár v ledolezení na obtížnost Oulu, Finsko (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Karabina | Skialp lyze | Saltic Eliot | Goretexová bunda | Koupím lezečky La Sportiva Miura | karabiny julincino udoli | batoh Osprey | Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2170 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2372 
 Ne, uniklo mi to. 
 2058 
 Sleduji jen Adama. 
 2141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.