LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nedělej krok, ze kterého se nemůžeš vrátit.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
Bouldry:
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5855 lezců
1114489 cest
Nové přelezy:
Iron Maide 10-
Los Cazapr 7c+/8a
Skitalica 7c+
Nevermind 7c+
Mar De Inc 7c
Opportunis 7c
Bigfoot 7C+
Hrival 9
Le Sacre D 7C
Stargate 7c

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Kalymnos Climbing Festival

Calymnos Climbing FestivalLezecký festival na populárním řeckém Kalymosu propukne pod již zítra, vrcholit bude o víkendu. Takže, nejste-li už na cestě, je nejvyšší čas si zabukovat letenku.





Setkání se špičkovými lezci ve stále populárnější lezecké destinaci, nese v názvu jméno hlavního sponzora The North Face Kalymnos Climbing Festival, láká především na slunečné počasí vhodné pro lezení, dobrou atmosféru slušící pohostinnému Řecku, ale i řadu známých jmen.
Na programu jsou, pochopitelně vedle lezení a lezeckých soutěží, zejména filmové projekce včetně premiérových, besedy a setkání se známými horolezci, kteří zde budou prezentovat své poslední, zejména expediční projekty a další pouťové atrakce.

Calymnos Climbing Festival


The North Face Journal Kalymnos Climbing Festival

repro: Lezec.cz


A s kým si, až předvede své lezecké umění na závodech, můžete na Kalymnosu tentokrát zalézt? Bude tady např. James Pearson (UK), Caroline Ciavaldini (FRA), Daniel Woods (USA), Alexander Megos (GER), Gabriele Moroni (ITA), Kilian Fischhuber (AUT), Anna Stöhr (AUT), Barbara Zangerl (AUT), Melissa Le Nevé (FRA), Klemen Becan (SLO), Silvio Reffo (ITA), Piotr Schab (PL), Nina Caprez (SWI), Matilda Söderlund (SWE), Alizee Dufraisse (FRA) či Sasha DiGiulian (USA).

A pokud už neseženete letenku, můžete festivalové dění sledovat alespoň na Facobooku, nebo prostřednictvím přímých přenosů a reportáží, které slibuje The North Face Journal. Vysílání začne zítra, a mělo by zachytit veškeré hlavní festivalové dění.

Calymnos Climbing Festival


Logo The North Face Journal Kalymnos Climbing Festival

repro: Lezec.cz


Odkazy:
The North Face Journal
Kalymnos Climbing Festival na Facobooku
Stránky ClimbKalymnos.com



Tomáš FRANK   [úpravy] 17:53 09.10.2013Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Nejvyssi cas uz asi byl10:34:04 10.10.2013
Obvykle se akce takoveho typu oznamuji s vetsim predstihem :-) Ale i tak diky za info. To uz fakt nestihnu.
Ondraodpovědět 
 Re: Nejvyssi cas uz asi byl10:38:25 10.10.2013
Ale no tak. Koho zajímá Kalymnos Climbing Festival, jedna z nej akcí na světě, ten o ní informaci nepotřebuje :-) A kdo o ní doteď nevěděl, stejně by na ní nejel i kdyby tady visela už od srpna :-)
odpovědět 
  Re: Nejvyssi cas uz asi byl09:55:16 12.10.2013
Jen by me zajimalo, jestli tam bude taky tolik stanku jako v Teplicich :).
odpovědět 
   Re: Nejvyssi cas uz asi byl13:49:44 12.10.2013
Na Kalymnos Climbing Festival je mraky lidí celého světa lezecké závody na skalách večerní párty prostě komerční záležitost se vším všudy,ale nikomu z místních ani lezcům to nevadí, protože pro místní lidi je to prostě obživa a jsou rádi, když se tam lezci vracejí hojném počtu.
odpovědět 

 Foto dne:
Tereza Sukačová, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189662)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Neznámé 2bh VIIIb Oybin
Espacio Libre 7b/7b+ Rincón Bello
HANSI - MANSI 7a Kalymnos
Utopia - Rainbow 6b Kalymnos
Discriminación Positiva 7b Rincón Bello
Nově komentované:
Inflation Der Bewertung VIIc Oybin
Opportunista 7c Kalymnos
Kamikadze Xa Drábské Světničky
Gaston 5 El Chorro
Dračí Krev 10- Holštejn

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Spaní Roviště | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | AO zas vynechal | Re: Where are the young gunz? | Re: Where are the young gunz? | Re: To je přece druhý přelez | Where are the young gunz? | Re: Boulder | Re: Ledolezení? |

 Kde to vře:
MČR v lezení na obtížnost vyhráli: (7)
Mistry ČR v ledolezení na obtížnost se stali: (1)
Zákaz lezení na Kozlovi (1)
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)
Erwan Legrand dal v Buoux legendární projekt Le Bombé Bleu: bosý (1)

 Nově v inzerci:
Na hory, po horách | Průvodce Bosna | So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 2010 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2197 
 Ne, uniklo mi to. 
 1914 
 Sleduji jen Adama. 
 1978 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.